656

handnaaimachine in houten koffer

Een -handnaaimachine in houten koffer
€ 20,00 / € 30,00 -
660

klein lotje zilveren servetringen

Een -klein lotje zilveren servetringen - e.d.
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
665

lot div. fotoapparatuur

Een -lot div. fotoapparatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
668

lotje bijous in kistje

Een -lotje bijous in kistje (muziekdoosje)
€ 20,00 / € 30,00 -
671

litho Han de Munther

Rubenshuis I -litho Han de Munther - 28x38 cm no 13/70 gesign R.O. + Rudenhuis 2, litho

€ 20,00 / € 30,00 -
672

aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O.

Een -aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O. - 46x67 cm José PL AS

€ 20,00 / € 30,00 -
673

spiegel in zilverkleurige lijst

Een -spiegel in zilverkleurige lijst

€ 20,00 / € 30,00 -
674

moderne lamp met 5 glazen kapjes

Een -moderne lamp met 5 glazen kapjes

€ 20,00 / € 30,00 -
683

+ lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw

Twee fruitschalen met open randen - + lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw
€ 20,00 / € 30,00 -
686

kristallen geslepen stolp met onderschotel

Een -kristallen geslepen stolp met onderschotel - ruit en waaierslijpsel
€ 20,00 / € 30,00 -
694

Napolitaans capo di Monte gemerkt sierbordje

Een -Napolitaans capo di Monte gemerkt sierbordje - W 21 cm polychroom
€ 20,00 / € 30,00 -
695

montiel SA Spain beeldje van een vrouw met bloemen

Een -montiel SA Spain beeldje van een vrouw met bloemen - H 28 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
697

19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper

Een -19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper
€ 20,00 / € 30,00 -
699

aardewerk karper

Een -aardewerk karper - H 40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
705

Prisma horloge voor dames

Een -Prisma horloge voor dames - nw in doos
€ 20,00 / € 30,00 -
709

JK Veerman; aquarel "steegje"

Een -JK Veerman; aquarel "steegje" - 28x46 cm in passe partout
€ 20,00 / € 30,00 -
711

Indonesisch acryl schilderij op doek

Een -Indonesisch acryl schilderij op doek - gesign. R.O. 38x43 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
724

emaille borden Metaal Unie

Twee -emaille borden Metaal Unie - + wijzerplaat scheepstelegraaf emaille
€ 20,00 / € 30,00 -
734

wandklok met slinger en gewichten

Een -wandklok met slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
749

lot lp's

Een -lot lp's
€ 20,00 / € 30,00 -
757

antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie

Een -antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie - W 37,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
758

optica prenten in kleur

Twee -optica prenten in kleur
€ 20,00 / € 30,00 -
759

klein model vintage Philips radio

Een -klein model vintage Philips radio
€ 20,00 / € 30,00 -
776

Charles Dickens compleet in cassette

Een -Charles Dickens compleet in cassette - + Couperus compl. In cass.
€ 20,00 / € 30,00 -
782

blauw en wit Chinees porseleinen cache

Een -blauw en wit Chinees porseleinen cache-pot - met bloemdecor H 22 en W 28 cm, 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -