1341

The united states liberty coins in orgn cassette zilver

Een -The united states liberty coins in orgn cassette zilver
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
1413

zilveren biedermeier pillen doosje met gravures

Een -zilveren biedermeier pillen doosje met gravures
€ 35,00 / € 50,00 -
9

liggende hond composiet/marmer

Een -liggende hond composiet/marmer
€ 40,00 / € 60,00 -
15

geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren

Een -geslepen kristallen uberfang vaas met in blauw uitgeslepen korenaren - H 30 cm Bohemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
19

Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas

Een -Gouda plateelfabriek Zuid Holland gemerkte vaas - H 19 cm + idem lampvoet H 19 cm beide Jugendstil decor
€ 40,00 / € 60,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
54

Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel

Een -Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel
€ 40,00 / € 80,00 -

Chinees famille verte bordje

Een -Chinees famille verte bordje - 12 kant 18e eeuw, W 14 cm met een decor in centrum en cartouches
€ 40,00 / € 60,00 -
120

Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels

Lot -Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels - W ca 30x30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
130

grote kanton porseleinen rolvaas /plubak

Een -grote kanton porseleinen rolvaas /plubak - 20e eeuw H 47 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
138

gesneden coromandelhouten kerstscene

Een -gesneden coromandelhouten kerstscene - H 40 W 15 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
139

Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte"

Een -Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte" - polychroom ontwerp Willem Süs 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
180

geslepen kristallen mandje met zilveren hengsel

Een -geslepen kristallen mandje met zilveren hengsel - + geslepen kristallen bokaal op zilveren voet
€ 40,00 / € 60,00 -
201

stel van 2 baluster vazen blauw glas met kroonkraag en camee versiering

Een -stel van 2 baluster vazen blauw glas met kroonkraag en camee versiering - 35 cm ca 1930
€ 40,00 / € 60,00 -
202

kristallen kannen met barok tinnen monturen

Twee -kristallen kannen met barok tinnen monturen
€ 40,00 / € 60,00 -
215

Gouda plateel "Plazuid" baluster vaas op ronde voet met oren "Rhodian" H 30 cm

Een -Gouda plateel "Plazuid" baluster vaas op ronde voet met oren "Rhodian" H 30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
223

zilveren gecontourneerd pillendoosje met een 835/1000 zilveren lodereindoosje

Een -zilveren gecontourneerd pillendoosje met een 835/1000 zilveren lodereindoosje
€ 40,00 / € 60,00 -
226

zilveren miniaturen 835/1000 een man met gierton + duivenmelkers met duivenhok

Twee -zilveren miniaturen 835/1000 een man met gierton + duivenmelkers met duivenhok
€ 40,00 / € 60,00 -
227

zilveren 835/1000 miniaturen, kaasdragers + koeiendrijvers + hobbelpaard

Drie -zilveren 835/1000 miniaturen, kaasdragers + koeiendrijvers + hobbelpaard
€ 40,00 / € 60,00 -
259

iepenhouten 19e eeuws Engels kinderstoeltje

Een -iepenhouten 19e eeuws Engels kinderstoeltje
€ 40,00 / € 60,00 -
270

wit porseleinen figuur van "Mao"

Een -wit porseleinen figuur van "Mao" - 80er jaren H 30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
286

vintage glazen theetafel

Een -vintage glazen theetafel
€ 40,00 / € 60,00 -
293

antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement

Een -antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement - H 8 L 6,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -