Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
623

De verkondiging aan de herder buiten de stad Bethlehem van de geboorte van Jezus; kleurprent

Een -De verkondiging aan de herder buiten de stad Bethlehem van de geboorte van Jezus; kleurprent
Schilderijen en werk op papier
€ 20,00 / € 30,00 -
631

emaille op koper cloisonné gedecoreerde vaas

Een -emaille op koper cloisonné gedecoreerde vaas - baluster op ronde voet, China 20e eeuw H 26 cm
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 60,00 -
635

bokkengewei en een hertengeweitje met schedel op hout

Een -bokkengewei en een hertengeweitje met schedel op hout
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
645

eiken recht hoekige tafel uitschuif blad met vilt geschikt voor bridgetafel

Een -eiken recht hoekige tafel uitschuif blad met vilt geschikt voor bridgetafel - + 4 stoeltjes rood bekleed
Meubels & lampen
€ 40,00 / € 60,00 -
679

moderne tafel met zwart glazen blad rechthoekig

Een -moderne tafel met zwart glazen blad rechthoekig - (buro of eettafel)
Meubels & lampen
€ 40,00 / € 60,00 -
712

missale romanum, goed exemplaar met eiken tafel lezenaar

Een -missale romanum, goed exemplaar met eiken tafel lezenaar
Boeken, kaarten & postzegels
€ 40,00 / € 60,00 -
717

50 dln Keltum bestek in 2 laden toegevoegd verzilverd roomstel + theezeefje en div. onderzetters

Circa -50 dln Keltum bestek in 2 laden toegevoegd verzilverd roomstel + theezeefje en div. onderzetters
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
721

Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind"

Een -Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind" - H 70 cm 20e eeuw
Divers
€ 60,00 / € 100,00 -
729

Luigini "trekpaarden op jaagpad"

Ets aquatint -Luigini "trekpaarden op jaagpad" - gesigneerd R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 50,00 / € 75,00 -
744

vintage 60/70er jaren chroom formica hangoortafel opklapbaar

Een -vintage 60/70er jaren chroom formica hangoortafel opklapbaar
Meubels & lampen
€ 50,00 / € 75,00 -
747

beukenhouten schildersezel

Een -beukenhouten schildersezel - (proff)
Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 80,00 -
773

design Roll M, Siard voor Logato, een zwart kunststof rolcontainer

Een -design Roll M, Siard voor Logato, een zwart kunststof rolcontainer - toegevoegd zwart blikken papierbak
Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
780

Murano mille fiori 6kant gehoekte fles met stop

Een -Murano mille fiori 6kant gehoekte fles met stop - H 15 cm
Glas & kristal
€ 20,00 / € 30,00 -
787

A v Bruggen; "Nijmegen v.a. Lent" olieverf op mahonie

Een -A v Bruggen; "Nijmegen v.a. Lent" olieverf op mahonie - 12x29 cm gesign. R.O. + gezicht op Arnhem Eusebiuskerk, olieverf 14x29 cm gesign.
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
Meubels & lampen
€ 40,00 / € 60,00 -
874

tuba in originele koffer

Een -tuba in originele koffer - (deukjes)
Divers
€ 50,00 / € 75,00 -
875

bugel in draagtas

Een-bugel in draagtas - (gebruikt)
Divers
€ 50,00 / € 75,00 -
887

Engelse banjobarometer

Een -Engelse banjobarometer
Klokken, horloges & uurwerken
€ 40,00 / € 60,00 -
890

Ricolt XRI met lenzen in tas

Een -Ricolt XRI met lenzen in tas - + Fuij film 28X in doos
Divers
€ 50,00 / € 75,00 -
892

AD van Hassel; acryl op board "gele bloem" en "witte bloem"

Een -AD van Hassel; acryl op board "gele bloem" en "witte bloem" - 25x25 cm elk biografie achterop
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
896

gekleurde kaarten in mahonie lijsten

Drie -gekleurde kaarten in mahonie lijsten
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 10,00 -
930

Arie Boers aquarel "wit huis"

Een -Arie Boers aquarel "wit huis" - 24x40 cm gesign L.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
934

Hugo Berger kandelaar smeedijzer

Een -Hugo Berger kandelaar smeedijzer
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 60,00 -
937

antieke Hollandse ijzeren kraantjeskan met leeuwenmascerons en poten

Een -antieke Hollandse ijzeren kraantjeskan met leeuwenmascerons en poten - op vierkant basement met koperen kraantje
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 60,00 -
Register veilinghouder