1313

litho; Ad M Oudes "de Hollandia"

Driemaal -litho; Ad M Oudes "de Hollandia"- 40x50 cm gesign en no 133/300 en 2x diverse schepen Rotterdam gesign.
€ 30,00 / € 45,00 -
182

litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen "onbenaderbaar"

Een -litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen (D) "onbenaderbaar"
€ 60,00 / € 100,00 -
1289

Lladro beeld "liggende clown"

Een -Lladro beeld "liggende clown" - hersteld
€ 10,00 / € 15,00 -
1172

Lorenz Hutschenreuther; beertje

Een -Lorenz Hutschenreuther; beertje - + 2 Goebel (hummeltjes)
€ 30,00 / € 45,00 -
1186

lot 19e eeuws aardewerk kopjes en bord

Een -lot 19e eeuws aardewerk kopjes en bord
€ 15,00 / € 25,00 -
305

lot 835/1000 zilveren bestek

Een -lot 835/1000 zilveren bestek - ca 300 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
1467

lot antiekboeken, kunst enz

Een -lot antiekboeken, kunst enz - 3e schap R kast 253

€ 30,00 / € 45,00 -
1175

lot bijous in 3 dozen

Een -lot bijous in 3 dozen
€ 20,00 / € 30,00 -
1176

lot bijous in blauwe doos

Een -lot bijous in blauwe doos
€ 30,00 / € 45,00 -
1242

lot bijous in doosje

Een -lot bijous in doosje
€ 15,00 / € 25,00 -
1078

lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog

Een -lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog - + bijlage 12 1934 ":het toekomstig leven" + div.
€ 10,00 / € 15,00 -
2070

lot blikken speelgoed o.a. naaimachine

Een -lot blikken speelgoed o.a. naaimachine
€ 25,00 / € 40,00 -
1168

lot boeken Kennedy

Een -lot boeken Kennedy - + bronzen penningen (penning in vitrine)
€ 25,00 / € 40,00 -
979

lot boeken o.a. kunst

Een -lot boeken o.a. kunst
€ 20,00 / € 30,00 -
1177

lot cd's

Een -lot cd's
€ 20,00 / € 30,00 -
1212

lot Chinees e.a. porselein, div kleur decor en periode

Een -lot Chinees e.a. porselein, div kleur decor en periode
€ 50,00 / € 75,00 -
917

lot div in doos o.a. Petrus Regout, Engels plate koffiekan

Een -lot div in doos o.a. Petrus Regout, Engels plate koffiekan - Velzen vaasje, antieke deurhandles enz.
€ 25,00 / € 40,00 -
2055

lot div o.a. schootkoffiemolens in krat

Een -lot div o.a. schootkoffiemolens in krat
€ 6,00 / € 10,00 -
1293

lot div polshorloges

Een -lot div polshorloges
€ 15,00 / € 25,00 -
523

lot div. best. Uit koper, brons, snijwerk, Japans theeserviesdeel, glas

Een -lot div. best. Uit koper, brons, snijwerk, Japans theeserviesdeel, glas - enz.
€ 15,00 / € 25,00 -
795

lot div. munten

Een -lot div. munten - o.a. Holl. Zink en brons + div mappen en doosje
€ 40,00 / € 60,00 -
845

lot div. o.a. verzilverd

€ 10,00 / € 15,00 -
1046

Lot div. Oceaniƫ

Lot div. Oceanië o.a. houtsnijwerken.

€ 40,00 / € 60,00 -
1395

lot divers antiek koper en tin

Een -lot divers antiek koper en tin - + weegschaal
€ 20,00 / € 30,00 -
1219

lot divers o.a. Seldmann serviesgoed

Een -lot divers o.a. Seldmann serviesgoed
€ 5,00 / € 10,00 -