730

bustes Verdi en Mozart

Twee -bustes Verdi en Mozart - H 22 cm gips
€ 15,00 / € 25,00 -
729

Luigini "trekpaarden op jaagpad"

€ 50,00 / € 75,00 -
728

mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen

Een -mahonie coulissentafel met 4x 55 cm tussenbladen - totaal ca 350 cm, zeer fraai meubel
€ 800,00 / € 1,00 -
727

St Paulus abdij, groen glazuur bolvaas

Een -St Paulus abdij, groen glazuur bolvaas - H 18 W 22 cm toegevoegd lot div.. O.a. Leerdam persglas, Gouda plateel enz. + serie boeken Romaanse kunst
€ 20,00 / € 30,00 -
726

Femat professionele chroom passpiegel

Een -Femat professionele (vintage) chroom passpiegel - kantelbaar H 150 en W 45 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
725

album ansichten Nederland ca 120 stuks

Een -album ansichten Nederland ca 120 stuks
€ 15,00 / € 25,00 -
724

album "Turmac" zijtjes

Een -album "Turmac" zijtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
723

oude plaatjesboeken "scheepvaart"

Vier -oude plaatjesboeken "scheepvaart"
€ 15,00 / € 25,00 -
722

mappen met ansichten alle afb. van kerken

Vier -mappen met ansichten alle afb. van kerken
€ 30,00 / € 45,00 -
721

Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind"

Een -Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind" - H 70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
720

litho

Een -litho- "Het gebouw" 65/130 gesigneerd Werkhoven r.o.
€ 40,00 / € 70,00 -
719

80'er jaren lavalamp

Een -80'er jaren lavalamp- vintage met zilvervlokken H 45cm
€ 25,00 / € 40,00 -
718

glazen zwaarden

Twee -glazen zwaarden- ca 55 en 50 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
717

wit keramisch beeld

Een -wit keramisch beeld- van een "zwangere vrouw", niet gesigneerd op vierkante voet, H 60cm
€ 60,00 / € 100,00 -
716

olieverf op doek

Een -olieverf op doek-; gesign "Kooning" met kroontje boven dubbel O, zonder titel 150x100 cm, op aluminium spieraam? Signatuur r.o.
€ 200,00 / € 350,00 -
715

Capucijner fam rose theekop en schotel

Drie -Capucijner fam rose theekop en schotel - 18e eeuw China
€ 60,00 / € 100,00 -
714

antieke Delfts blauwe gedecoreerde borden druk versierd met klaver en tulp

Twee -antieke Delfts blauwe gedecoreerde borden druk versierd met klaver en tulp - W 23,5 cm en Porcelijne clauw gemerkt
€ 150,00 / € 250,00 -
713

blauw en wit Chinees porseleinen tazza met figuren rondom en landschap in centrum kom

Een -blauw en wit Chinees porseleinen tazza met figuren rondom en landschap in centrum kom - + porseleinen terrine met deksel met blauw decor + gemberpot
€ 120,00 / € 200,00 -
712

vintage Schumann Arzberg witte vaas

Een -vintage Schumann Arzberg witte vaas - met 2 draken op de schouders, H ca 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
711

dikwandige nachtzwarte glazen conische vaas

Een -dikwandige nachtzwarte glazen conische vaas - H 45 cm niet gesigneerd
€ 5,00 / € 10,00 -
709

sloopgoud

€ 200,00 / € 300,00 -
708

zilveren rozen kransen

Twee -zilveren rozen kransen - + div oorknopjes + div religieus
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
707

geel gouden gladde ring 585/1000

Tweemaal -geel gouden gladde ring 585/1000 - ca 10 gr
€ 275,00 / € 350,00 -
706

Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band

Een -Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band - bruto ca 10 gr zonder band
€ 250,00 / € 400,00 -
705

Prisma horloge voor dames

Een -Prisma horloge voor dames - nw in doos
€ 20,00 / € 30,00 -