925

cache pot H 30 cm W 30 cm met oren, aardewerk

Een -cache pot H 30 cm W 30 cm met oren, aardewerk
€ 10,00 / € 15,00 -
926

gietijzeren kookpot op 3 poten met oren

Een -gietijzeren kookpot op 3 poten met oren - toegevoegd smeedijzeren haard/kachelgereedschap
€ 20,00 / € 30,00 -
927

Chippendale stijl mahonie serretafel met gecontourneerd blad en regels op bolklauwpoten

Een -Chippendale stijl mahonie serretafel met gecontourneerd blad en regels op bolklauwpoten
€ 30,00 / € 45,00 -
928

div wajangpoppen

Zes -div wajangpoppen - 20e eeuw Ned. Indiƫ (doos)
€ 20,00 / € 30,00 -
929

aquarel/potlood "knielend naakt met hoed"

Een -aquarel/potlood "knielend naakt met hoed" - ca 55x55 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
930

Arie Boers aquarel "wit huis"

Een -Arie Boers aquarel "wit huis" - 24x40 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
931

olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"

Een -olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"
€ 30,00 / € 45,00 -
932

olieverfschilderij 40x50 cm "bloemen in bolvaas"

Een -olieverfschilderij 40x50 cm "bloemen in bolvaas"
€ 15,00 / € 25,00 -
933

olieverfschilderij "berglandschap"

Een -olieverfschilderij "berglandschap" - gesign R.O. 40x60 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
934

Hugo Berger kandelaar smeedijzer

Een -Hugo Berger kandelaar smeedijzer
€ 40,00 / € 60,00 -
935

vroeg 20e eeuws chocoladestel leatherware ketel + theelicht

Een -vroeg 20e eeuws chocoladestel leatherware ketel + theelicht
€ 15,00 / € 25,00 -
936

geel; koperen moccamolentje "Pede" gemerkt

Een -geel; koperen moccamolentje "Pede" gemerkt - 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
937

antieke Hollandse ijzeren kraantjeskan met leeuwenmascerons en poten

Een -antieke Hollandse ijzeren kraantjeskan met leeuwenmascerons en poten - op vierkant basement met koperen kraantje
€ 40,00 / € 60,00 -
938

gekleurd antiek prentje Castelli Helmondani

Een -gekleurd antiek prentje Castelli Helmondani - + 3 porseleinen figurines + antiek bronzen tafelbelletje
€ 15,00 / € 25,00 -
939

poster in lijst "Indiana museum of art"

Een -poster in lijst "Indiana museum of art"
€ 20,00 / € 30,00 -
940

opengewerkte wit aardewerk lampvoet met kap

Een -opengewerkte wit aardewerk lampvoet met kap
€ 10,00 / € 15,00 -
941

speeltafel mahonie

Een -speeltafel mahonie
€ 40,00 / € 60,00 -
942

koperen antieke melktuit Holland

Een -koperen antieke melktuit Holland - 19e eeuw H 45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
943

8armige glas/koper kroon

Een -8armige glas/koper kroon
€ 10,00 / € 15,00 -
944

lot verzilverd bestek 75 delen incl. schepwerk

Een -lot verzilverd bestek 75 delen incl. schepwerk
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
945

groen aardewerk grote lampvoet met rechthoekige kap

Een -groen aardewerk grote lampvoet met rechthoekige kap
€ 10,00 / € 15,00 -
946

porseleinen ei/doos op 3 pootjes

Een -porseleinen ei/doos op 3 pootjes - H ca 23 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
947

globe met verlichting

Een -globe met verlichting
€ 10,00 / € 15,00 -
948

verstelbare staande bronskleurig lamp

Een -verstelbare staande bronskleurig lamp
€ 10,00 / € 15,00 -
949

witte olifant Chinees aardewerk

Een -witte olifant Chinees aardewerk - 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -