939

poster in lijst "Indiana museum of art"

Een -poster in lijst "Indiana museum of art"
€ 20,00 / € 30,00 -
944

lot verzilverd bestek 75 delen incl. schepwerk

Een -lot verzilverd bestek 75 delen incl. schepwerk
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
952

litho's "paarden met en zonder veulen" in lijst, onduidelijke signatuur

Twee -litho's "paarden met en zonder veulen" in lijst, onduidelijke signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
957

hoge eiken art deco plantentafel

Een -hoge eiken art deco plantentafel
€ 20,00 / € 30,00 -
960

kleurets; Ries Kleynen "lucifer en frodo" 14/50

Een -kleurets; Ries Kleynen "lucifer en frodo" 14/50 - gesign., ca 30x40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
964

professionele personenweegschaal

Een -professionele personenweegschaal
€ 20,00 / € 30,00 -
977

famille rose baluster lampvoet

Een -famille rose baluster lampvoet
€ 20,00 / € 30,00 -
979

lot boeken o.a. kunst

Een -lot boeken o.a. kunst
€ 20,00 / € 30,00 -
982

kort nertsjasje, blond

Een -kort nertsjasje, blond
Kleding & bont
€ 20,00 / € 30,00 -
994

assinse design kattenlamp in originele doos

Een -assinse design kattenlamp in originele doos
€ 20,00 / € 30,00 -
997

majolica vaas Italië, 20e eeuw

Een -majolica vaas Italië, 20e eeuw - H 34 cm met oor
€ 20,00 / € 30,00 -
998

oude kaart in lijst "nieuwe kaart van het kwartier Zutphen"

Een -oude kaart in lijst "nieuwe kaart van het kwartier Zutphen" - 35x40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1000

kist vol div. paperassen e.d.

Een -kist vol div. paperassen e.d.
€ 20,00 / € 30,00 -
1001

Keulse kan blauw steengoed

Een -Keulse kan blauw steengoed - H 38 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1002

div. afb. in lijst, etsen, litho's, schilderijen enz.

Acht -div. afb. in lijst, etsen, litho's, schilderijen enz.
€ 20,00 / € 30,00 -
1003

drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat

Tweemaal - drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat
€ 20,00 / € 30,00 -
1011

"technics" draaitafel gebruikt

Een -"technics" draaitafel gebruikt
€ 20,00 / € 30,00 -
1013

keramiek kunstwerk "Frans Tuinstra" Neercanne

Een -keramiek kunstwerk "Frans Tuinstra" Neercanne - 35x55 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1014

wandversiering aardewerk scheepje

Een -wandversiering aardewerk scheepje - + aardewerk Kienzle klok
€ 20,00 / € 30,00 -
1016

€ 20,00 / € 30,00 -
1020

mahonie toilettafel opzetspiegel met getorste zuiltjes

Een -mahonie toilettafel opzetspiegel met getorste zuiltjes - BM 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1022

wollen kelim 80x160 cm

Een -wollen kelim 80x160 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1026

Jan de Beer; houtsnede "chrysanten in zwarte bolvaas" gesign. Met potlood R.O.

Een -Jan de Beer; houtsnede "chrysanten in zwarte bolvaas" gesign. Met potlood R.O. - + monogram in de plaat
€ 20,00 / € 30,00 -
1031

lot lp's en singles, div genre

Een -lot lp's en singles, div genre
€ 20,00 / € 30,00 -
1038

zwart gelakte metalen spinkapstok met beuken knoppen

Een -zwart gelakte metalen spinkapstok met beuken knoppen
€ 20,00 / € 30,00 -