1232

19e eeuwse tegeltjes

Drie Delftse antieke -19e eeuwse tegeltjes- + glas in lood raamhanger "De Zeeman" (2x)
€ 30,00 / € 45,00 -
1251

blauw en wit Chinees porseleinen bord

Driemaal -blauw en wit Chinees porseleinen bord - met kostbaarheden decor
€ 30,00 / € 45,00 -
1254

koperen zakketel en een koperen doofpot

Een -koperen zakketel en een koperen doofpot

€ 30,00 / € 45,00 -
1292

Porceleine fles; 3 delig kaststel H ca 30 cm

De -Porceleine fles; 3 delig kaststel H ca 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1306

betonnen tuinbeeld meisje met bloempot + tuinbeeld jongen met bloemmand

Een -betonnen tuinbeeld meisje met bloempot + tuinbeeld jongen met bloemmand
€ 30,00 / € 45,00 -
1310

grote betonnen ronde plantpot met guirlandes

Een -grote betonnen ronde plantpot met guirlandes
€ 30,00 / € 45,00 -
1311

zeer groot lot div tegels, div periode en stijl en afmeting

Een -zeer groot lot div tegels, div periode en stijl en afmeting
€ 30,00 / € 45,00 -
1313

litho; Ad M Oudes "de Hollandia"

Driemaal -litho; Ad M Oudes "de Hollandia"- 40x50 cm gesign en no 133/300 en 2x diverse schepen Rotterdam gesign.
€ 30,00 / € 45,00 -
1323

metalen goudkleur staande lampvoet

Een -metalen goudkleur staande lampvoet
€ 30,00 / € 45,00 -
1325

latjesstoof + koperen emmer

Een -latjesstoof + koperen emmer
€ 30,00 / € 45,00 -
1333

groot lot tinnen objecten

Een -groot lot tinnen objecten - div jaren en vormen
€ 30,00 / € 45,00 -
1347

gunmaster universal cleaning kit in originele koffer nieuw

Een 0-gunmaster universal cleaning kit in originele koffer nieuw - + extra doosje
€ 30,00 / € 45,00 -
1356

ronde retro tafel op stalen 4 poot

Een -ronde retro tafel op stalen 4 poot
€ 30,00 / € 45,00 -
1360

kort nerts bontjasje

Een -kort nerts bontjasje
Kleding & bont
€ 30,00 / € 45,00 -
1366

snijwerk van een marter

Een -snijwerk van een marter
€ 30,00 / € 45,00 -
1373

rol rode skai gevoerd voor mode of stoffering

Een -rol rode skai gevoerd voor mode of stoffering - + rol olijfgroene velours voor gordijn/stoffering
€ 30,00 / € 45,00 -
1374

groot aantal meters op rol gobelinstof op 2 rollen

Een -groot aantal meters op rol gobelinstof op 2 rollen
€ 30,00 / € 45,00 -
1379

afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp

Een -afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp - gesign. R.O. 40x65 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
1381

groen jade snoer met zilveren slot

Een -groen jade snoer met zilveren slot
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1389

groene dekenkist met ijzeren banden en sluitwerk

Een -groene dekenkist met ijzeren banden en sluitwerk - 110x55x60 cm 19/20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
1416

zilveren theelepeltjes met tulpen in top

Zes -zilveren theelepeltjes met tulpen in top - 835/1000 ca 70 gr
€ 30,00 / € 45,00 -
1417

kaasschaaf met zilveren 835/1000 zilveren heft

Een -kaasschaaf met zilveren 835/1000 zilveren heft
€ 30,00 / € 45,00 -
1428

olieverfschilderijtjes gesign. Smit

Twee -olieverfschilderijtjes gesign. Smit - + olieverf op doek "melkmeisje" kopie
€ 30,00 / € 45,00 -
1431

lakwerk kist met interieur voor 4 flessen

Een -lakwerk kist met interieur voor 4 flessen
€ 30,00 / € 45,00 -
1437

Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw

Een -Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw - + boek Predicatien 18e eeuw, conditie zeer matig
€ 30,00 / € 45,00 -