1249

Corry van Oorschot; olieverf op board "bloemen in blauwe bolvaas"

Een -Corry van Oorschot; olieverf op board "bloemen in blauwe bolvaas" - 28x40 cm gesign. L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
1618

munten en penningen Engeland, Frankrijk 129/20e eeuw

Dertien -munten en penningen Engeland, Frankrijk 129/20e eeuw
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1

Bing & Grondahl wit porseleinen polar bear

Een -Bing & Grondahl wit porseleinen polar bear - L 12 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -
47

design "Holtkotter" hanglamp met 3 lichten

Een -design "Holtkotter" hanglamp met 3 lichten - Halopin
€ 60,00 / € 100,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
73

camee op zilver gemonteerd in opaline lijstje

Een -camee op zilver gemonteerd in opaline lijstje - 30x38 mm
€ 50,00 / € 75,00 -
90

Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm

Drie -Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
108

ovaal jade snijwerk opgemonteerd in lijstje

Een -ovaal jade snijwerk opgemonteerd in lijstje
€ 20,00 / € 30,00 -
126

aluminium design plafond/vloer klemlamp met 5 spots

Een -aluminium design plafond/vloer klemlamp met 5 spots - bijbehorende plafond lamp met 2 spots
€ 30,00 / € 45,00 -
172

antiek Perzisch tapijtje

Een -antiek Perzisch tapijtje - 90x90 cm + Perzisch kussen 50x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
173

adelaar 35x35 cm houtsnijwerk

Een -adelaar 35x35 cm houtsnijwerk
€ 25,00 / € 40,00 -
203

oude kaart van Afrika 1787

Een -oude kaart van Afrika 1787 - ca 49x45 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
204

oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en Belgiƫ

Een -oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en Belgiƫ - 47x40 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
205

Map of Kent 1789

Een -Map of Kent 1789 - ca 33x45,5 cm in mahonie lijst en passe partout
€ 50,00 / € 75,00 -
217

fraai studioglas dikwandige rode fruitschaal op voet

Een -fraai studioglas dikwandige rode fruitschaal op voet

€ 30,00 / € 45,00 -
225

"Garonne" stalen herenpolshorloge

Een -"Garonne" stalen herenpolshorloge - in originele doos
€ 40,00 / € 60,00 -
239

olieverf op doek; Antoon Verhoeven "zeilboot op zee"

Een -olieverf op doek; Antoon Verhoeven "zeilboot op zee" - gesign. R.O. ca 50x70 cm (scheurtje)
€ 40,00 / € 60,00 -
244

Japans imari borden

Zes -Japans imari borden - W 21,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
254

eiken halfronde bureaustoel

Een -eiken halfronde bureaustoel
€ 40,00 / € 60,00 -
255

aardewerk beeldjes van minckelers Maastricht gemerkt met sticker zeldzaam

Twee -aardewerk beeldjes van minckelers Maastricht gemerkt met sticker zeldzaam
€ 60,00 / € 100,00 -
278

massief eiken salontafel

Een -massief eiken salontafel - 115x115x42 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
280

geslepen ovale spiegel met noten lijst

Een -geslepen ovale spiegel met noten lijst - 50x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
295

Lumina Italia model Daphine Terra

Een -Lumina Italia model Daphine Terra
€ 40,00 / € 60,00 -
300

wit plateel Wanda Wonders vaasje

Een -wit plateel Wanda Wonders vaasje
€ 10,00 / € 15,00 -