755

vintage emaille broodtrommel

Een -vintage emaille broodtrommel - + zwart emaille kolenkit
€ 15,00 / € 25,00 -
754

crucifix met monogram HL

Een -crucifix met monogram HL - en Herman achterop, 27x33 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
753

staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer

Een -staande klok met 3 gewichten, maanaanduiding, harpslinger en secondewijzer - 20e eeuw
€ 245,00 / € 350,00 -
752

verbronsd schaaltje

Een compleet -verbronsd schaaltje- gedragen door drie putty's
€ 25,00 / € 40,00 -
751

Drie afbeeldingen in lijst

Drie afbeeldingen in lijst (3x)

€ 10,00 / € 15,00 -
750

Chagall

Twee -Chagall- afbeeldingen in lijst
€ 20,00 / € 35,00 -
749

bronzen vrouwe van Genooi

Maria Sterre der zee als -bronzen vrouwe van Genooi-, ca 26x11 cm in reliƫf
€ 20,00 / € 35,00 -
748

Delfts Blauw tegeltableau, 25x30 cm met certificaat 1991

"De Nachtwacht" -Delfts Blauw tegeltableau, 25x30 cm met certificaat 1991
€ 60,00 / € 95,00 -
747

aardewerk klokkenstel

M.W. gemerkt drie delig -aardewerk klokkenstel- zeldzame vormgeving, 1e helft 20e eeuw
€ 45,00 / € 70,00 -
746

houten lampvoeten

Twee -houten lampvoeten- in brutalistische stijl met kappen
€ 40,00 / € 65,00 -
745

Indonesische Ikat

Een -Indonesische Ikat
€ 15,00 / € 25,00 -
744

tekening Picasso "vrouwenhoofd"

Een -tekening Picasso "vrouwenhoofd" - geisgn R.O. in de plaat en 1e mai 46 R.B., 20x26 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
743

Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering"

Een -Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering" - 80x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
742

porseleinen flesvaasjes (deksels niet bijbehorend)

Drie -porseleinen flesvaasjes (deksels niet bijbehorend) - + 4 Italiaans majolica vazen
€ 15,00 / € 25,00 -
741

Chinees porseleinen fam rose borden

Twee -Chinees porseleinen fam rose borden - W 24 cm met een decor van bloemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
740

klein lotje Chinees theeservies zonder kannetje op dienblaadje

Een -klein lotje Chinees theeservies zonder kannetje op dienblaadje
€ 10,00 / € 15,00 -
739

koperen waterkruik

Een -koperen waterkruik - + 2 koperen waterketels
€ 15,00 / € 25,00 -
738

messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel

Twee -messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel - en 2 wijn of offerbakjes met gravures 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
737

Petrus Regout groot 3 delig aardewerk kaststel

Een -Petrus Regout groot 3 delig aardewerk kaststel - deksel vaas met 2 stelvazen Veux Delft, 1 stelvaas gerep H 2x 34 en 1x 45 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
736

schildpad theedoosje met binnendeksel

Een -schildpad theedoosje met binnendeksel - en een schildpad lepeldoosje, beide kleien schade
€ 70,00 / € 100,00 -
735

zilveren zakhorloge met sleutel en ketting

Een -zilveren zakhorloge met sleutel en ketting
734

wandklok met slinger en gewichten

Een -wandklok met slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
733

div hoofden/bustes

Vier -div hoofden/bustes - div materiaal, hoogste 20 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
732

vlinderstoeltjes als nw

Vier -vlinderstoeltjes als nw
€ 100,00 / € 150,00 -
731

zilveren vulpotlood 19e eeuw 835/1000

Een -zilveren vulpotlood 19e eeuw 835/1000
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -