780

ijzeren grape met toegevoegd divers haardgereedschap

Een -ijzeren grape met toegevoegd divers haardgereedschap (lot)
€ 25,00 / € 40,00 -
779

lotje divers in mand

Een -lotje divers in mand
€ 2,00 / € 4,00 -
778

G.H.W. polshorloges in originele box

Twee -G.H.W. polshorloges in originele box
€ 20,00 / € 30,00 -
777

zilveren armband met naamplaatje

Een -zilveren armband met naamplaatje - 3 rozenkransen + zakhorloge aan ketting
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
776

Charles Dickens compleet in cassette

Een -Charles Dickens compleet in cassette - + Couperus compl. In cass.
€ 20,00 / € 30,00 -
775

armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen

Een -armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen - in top snijwerk
€ 40,00 / € 60,00 -
774

vierkant gestoffeerd voetenbankje

Een -vierkant gestoffeerd voetenbankje
€ 2,00 / € 4,00 -
773

celebrating 60 years peanuts

Een -celebrating 60 years peanuts - boek in cassette
€ 100,00 / € 150,00 -
772

A Durer; "die bibel" met houten kaft

Een -A Durer; "die bibel" met houten kaft
€ 30,00 / € 45,00 -
771

scheepskaraf (Leerdam sticker) met Shell logo

Een -scheepskaraf (Leerdam sticker) met Shell logo - + dikwandig glazen fruitschaal
€ 30,00 / € 45,00 -
770

zeldzaam blauw emaille "dampinhaler" 2 delig

Een -zeldzaam blauw emaille "dampinhaler" 2 delig
€ 25,00 / € 40,00 -
769

imari vazen Japan 20e eeuw

Twee -imari vazen Japan 20e eeuw - H 18 cm decor "bloesems" in cartouches toegevoegd P.R. witte waskom
€ 10,00 / € 15,00 -
768

Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk"

Een -Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk" - aquarel ca 1970 gesign., L.O. 45x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
767

zeer groot lot Dvd's, en cd's

Een -zeer groot lot Dvd's, en cd's inclusief de kasten waar ze inzitten nu

€ 20,00 / € 30,00 -
766

Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk"

Een -Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk" - 52x33 cm gesign. En '79
€ 30,00 / € 45,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 40,00 / € 80,00 -
764

mooi lot Franse wijnen allen rood

Een -mooi lot Franse wijnen allen rood - 1990/1994 o.a. Chateau Lafitte, Laguens 1993
€ 100,00 / € 150,00 -
763

rond doosje metaal met porseleinen deksel

Een -rond doosje metaal met porseleinen deksel - + soort bronzen amulet
€ 15,00 / € 25,00 -
762

olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen"

Een -olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen" - 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
761

Thonet beuken kinderstoel gemerkt met sticker

Een -Thonet beuken kinderstoel gemerkt met sticker
€ 20,00 / € 30,00 -
760

aquarel "landende vogel" verbleekt

Een -aquarel "landende vogel" verbleekt - + etsje vennetje a/d IJssel en de IJssel, toegevoegd etsje "Kampen"
€ 20,00 / € 30,00 -
759

kleine aquarellen een ingekleurd stadsgezicht "Kampen"

Twee -kleine aquarellen een ingekleurd stadsgezicht "Kampen"
€ 15,00 / € 25,00 -
758

optica prenten in kleur

Twee -optica prenten in kleur
€ 20,00 / € 30,00 -
757

antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie

Een -antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie - W 37,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
756

aardewerk Reuver; stolp met onderschotel

Een -aardewerk Reuver; stolp met onderschotel
€ 15,00 / € 25,00 -