811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
€ 40,00 / € 60,00 -
810

ronde mahonie eettafel op stervoet

Een -ronde mahonie eettafel op stervoet - 198e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
809

EK 2012 oranje fietsen

Tien -EK 2012 oranje fietsen - metaal in orgn doos
€ 60,00 / € 100,00 -
808

Mosa Maastricht 2 borden Koninklijke mijnwerkersbond

Stel -Mosa Maastricht 2 borden Koninklijke mijnwerkersbond
€ 20,00 / € 30,00 -
807

Japans theeserviesje

Een -Japans theeserviesje 12 delen - met Geisha portret in de kopjesbodem, 20e eeuw

€ 15,00 / € 25,00 -
806

handgemaakte koperen schotel met gietwerk druiven op de rand

Een -handgemaakte koperen schotel met gietwerk druiven op de rand - met gravures Indonesiƫ, 20e eeuw W 45 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
805

175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.

Lot -175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.
€ 50,00 / € 75,00 -
804

verwisselbare strijkijzers met 2 grepen

Zeven -verwisselbare strijkijzers met 2 grepen
€ 15,00 / € 25,00 -
803

oude houten rijst of graanschep

Een -oude houten rijst of graanschep - met Chinese tekst achterop
€ 5,00 / € 10,00 -
802

massief bronzen kroon met 3 engelen

Een -massief bronzen kroon met 3 engelen
€ 120,00 / € 200,00 -
801

bimbamklokken in eiken kast

Twee-bimbamklokken in eiken kast
€ 40,00 / € 60,00 -
795

lot div. munten

Een -lot div. munten - o.a. Holl. Zink en brons + div mappen en doosje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
793

grote chroom lantaarnlamp

Een -grote chroom lantaarnlamp
€ 30,00 / € 45,00 -
792

driedelig GMT porseleinen klokken stelletje

Een -driedelig GMT porseleinen klokken stelletje - H ca 20 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
791

mahonie pied de stalles

Een -mahonie pied de stalles - H ca 165 cm op 3 poot en bolklauwen
€ 25,00 / € 40,00 -
790

staartklokje met atlas en engelen in top

Een -staartklokje (schippertje) met atlas en engelen in top - en 2 gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
789

GMT pendule met Westminster slag

Een -GMT pendule met Westminster slag - groot model in eiken kast
€ 30,00 / € 45,00 -
788

hangolielamp groot model met opaline kap

Een -hangolielamp groot model met opaline kap
€ 20,00 / € 30,00 -
787

hangpetroliumlamp met opaline kap

Een -hangpetroliumlamp met opaline kap - en wit porseleinen reservoir
€ 20,00 / € 30,00 -
786

19e eeuwse breistoel met gestreepte bekleding

Een -19e eeuwse breistoel met gestreepte bekleding - + antiek eetkamerstoeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
785

Engelse notenhouten breistoel

Een -Engelse notenhouten breistoel - met groene gestreepte bekleding
€ 30,00 / € 45,00 -
784

Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975

Een -Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975 - + Koninkrijk der Nederlanden J.L. Terwen
€ 40,00 / € 80,00 -
783

teak houten vintage pastoestijl kast

Een -teak houten vintage pastoestijl kast -70er jaren met 6 deurtjes, 3 schappen en 2 glasdeuren
€ 60,00 / € 100,00 -
782

Franse mahonie voltaire 19e eeuw

Een -Franse mahonie voltaire 19e eeuw - + voetenbankje
€ 80,00 / € 120,00 -
781

biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje

Een -biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje - met gestreepte bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -