569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cohen Nijmegen/Arnhem
€ 30,00 / € 45,00 -
575

moeder met kind antiek paneeltje

Een -moeder met kind antiek paneeltje - + rode bloemen olieverf op karton + olieverfschilderijtje "vennetje met bomen" sign. Onduidelijk
€ 30,00 / € 45,00 -
576

gestoken lijst met vogels en vissen

Een -gestoken lijst met vogels en vissen - buitenmaat 40x50 cm Indonesiƫ 20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
581

grote 5 lichts kandelaar op ronde voet

Een -grote 5 lichts kandelaar op ronde voet - H 45 cm alpaca
€ 30,00 / € 45,00 -
582

Chuco blikken speeltje in doos no 1413

Een -Chuco blikken speeltje in doos no 1413 - + no 515 vogeltje + houten blokkenpuzzel + blikken vogel + bromtol + brievenweegschaaltje (lot)
€ 30,00 / € 45,00 -
588

Afrikaanse vrouw met kind

Een zwart ebben houten beeld van een -Afrikaanse vrouw met kind-, Congo 20e eeuw H50 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
589

steinzeug fluitspeler

Een -steinzeug fluitspeler - ca 27 cm hoog ca 1980
€ 30,00 / € 45,00 -
606

sculpturen elektra lamp lumisors

Een -sculpturen elektra lamp lumisors
€ 30,00 / € 45,00 -
607

Janny van Vuren; "heijdenver" 7/20 druk gesign.

Een -Janny van Vuren; "heijdenver" 7/20 druk gesign. - + monotype "Holland" gesign Dake 1916
€ 30,00 / € 45,00 -
639

classic gitaar links

Een -classic gitaar links
€ 30,00 / € 45,00 -
657

mahonie biedermeier 2 deurs dressoirtje

Een -mahonie biedermeier 2 deurs dressoirtje
€ 30,00 / € 45,00 -
665

antiek groot model appelklok met slinger en gewichten

Een -antiek groot model appelklok met slinger en gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
676

19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad

Een -19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad
€ 30,00 / € 45,00 -
677

olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water"

Een -olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water" - 40x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
693

statenbijbeltje + het boek der psalmen 1x zilveren slot

Een -statenbijbeltje + het boek der psalmen 1x zilveren slot - + mooi lot meest Brabantse landkaarten
€ 30,00 / € 45,00 -
698

antiek rood koperen grote steelpan

Een -antiek rood koperen grote steelpan - + wandkaarshouder + heksenketel + schuimspaan en 3 antieke gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
712

vintage Schumann Arzberg witte vaas

Een -vintage Schumann Arzberg witte vaas - met 2 draken op de schouders, H ca 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
722

mappen met ansichten alle afb. van kerken

Vier -mappen met ansichten alle afb. van kerken
€ 30,00 / € 45,00 -
766

Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk"

Een -Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk" - 52x33 cm gesign. En '79
€ 30,00 / € 45,00 -
768

Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk"

Een -Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk" - aquarel ca 1970 gesign., L.O. 45x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
771

scheepskaraf (Leerdam sticker) met Shell logo

Een -scheepskaraf (Leerdam sticker) met Shell logo - + dikwandig glazen fruitschaal
€ 30,00 / € 45,00 -
772

A Durer; "die bibel" met houten kaft

Een -A Durer; "die bibel" met houten kaft
€ 30,00 / € 45,00 -
777

zilveren armband met naamplaatje

Een -zilveren armband met naamplaatje - 3 rozenkransen + zakhorloge aan ketting
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
785

Engelse notenhouten breistoel

Een -Engelse notenhouten breistoel - met groene gestreepte bekleding
€ 30,00 / € 45,00 -
789

GMT pendule met Westminster slag

Een -GMT pendule met Westminster slag - groot model in eiken kast
€ 30,00 / € 45,00 -