Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
Meubels & lampen
€ 40,00 / € 60,00 -
831

90% gemerkt druivenschaartje

€ 20,00 / € 30,00 -
833

bronzen kandelaren

Twee -bronzen kandelaren - 19/20e eeuw met rond basement, H 30 cm
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 45,00 -
851

Boers aquarel "winterlandschap"

Een -Boers aquarel "winterlandschap" - 43x66 cm gesign. R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
873

blauwe tegel in lijst

Een -blauwe tegel in lijst - + lotje EPNS, verzilverd, kristallen inktpot (lot)
Divers
€ 15,00 / € 25,00 -
874

carbid fietslamp

Een -carbid fietslamp
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
877

antieke koperen bureaulamp

Een -antieke koperen bureaulamp - ca 1900
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
880

noten armstoeltjes met skai lederen zittingen

Twee -noten armstoeltjes met skai lederen zittingen
Meubels & lampen
€ 30,00 / € 45,00 -
882

Mobach "Kasper" gesigneerde vaas

Een -Mobach "Kasper" gesigneerde vaas - groen met gouden rand H 30 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
887

Engelse banjobarometer

Een -Engelse banjobarometer
Klokken, horloges & uurwerken
€ 40,00 / € 60,00 -
891

Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat

Een -Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat - met harpslinger Caleson à St Aubin des Cornier
Klokken, horloges & uurwerken
€ 50,00 / € 75,00 -
902

lange nertsjas ; "de Voogt" bonthuis en nertsenfarm

Een -lange nertsjas ; "de Voogt" bonthuis en nertsenfarm
Kleding & bont
€ 50,00 / € 75,00 -
903

vossenbontjas kort

De Bijenkorf -vossenbontjas kort
Kleding & bont
€ 50,00 / € 75,00 -
918

kristallen peper zout en mosterdstelletje in zilveren montuur met deksel

Een -kristallen peper zout en mosterdstelletje in zilveren montuur met deksel - (1 bakje hersteld) + geslepen glazen bowltje op hoge voet met deksel
Glas & kristal
€ 15,00 / € 25,00 -
931

olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"

Een -olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 60,00 -
934

Hugo Berger kandelaar smeedijzer

Een -Hugo Berger kandelaar smeedijzer
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 60,00 -
935

Persje 154x75 cm handgeknoopt

Een -Persje 154x75 cm handgeknoopt
Tapijten & kleden
€ 30,00 / € 45,00 -
944

silver plated bestek 8 groot, 8 klein lepel, vork, mes

Een -silver plated bestek 8 groot, 8 klein lepel, vork, mes - + alle schepwerk ca 70 delen
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
961

stalen kluis met sleutel

Een -stalen kluis met sleutel - L 40 B 47 H 60 cm wit
Divers
€ 50,00 / € 75,00 -
978

eenmalig lot boeken; Herman Brood

Een -eenmalig lot boeken; Herman Brood
Boeken, kaarten & postzegels
€ 50,00 / € 75,00 -
984

chroom distileerapp of vaporiser app om vloeistof te vernevelen

Een -chroom distileerapp of vaporiser app om vloeistof te vernevelen (medisch)
Koper, brons en overige metalen
€ 40,00 / € 60,00 -
1008

groen geverfde tafellamp met knikarm

Een -groen geverfde tafellamp met knikarm
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1013

mahonie plantentafeltje met 3 geknobbelde delen op ronde voet

Een -mahonie plantentafeltje met 3 geknobbelde delen op ronde voet
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1016

exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine

Modele et doration -exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine - ca 17 cm hoog "blootsvoets bloemenmeisje"
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 60,00 / € 100,00 -
1030

delen imari stijl porselein, kom, deksel, 2 vaasjes, bord met haantjes

Vijf -delen imari stijl porselein, kom, deksel, 2 vaasjes, bord met haantjes
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
Register veilinghouder