343

viool met strijkstok in originele koffer

Een -viool met strijkstok in originele koffer
€ 30,00 / € 45,00 -
360

kristallen kroon met 3 ringen met pegels

Een -kristallen kroon met 3 ringen met pegels
€ 30,00 / € 45,00 -
361

aardewerk antieke puddingvormen

Drie -aardewerk antieke puddingvormen
€ 30,00 / € 60,00 -
370

Grundig vintage kubusboxen

Twee -Grundig vintage kubusboxen - gebruikssporen en zonder 3 poot
€ 30,00 / € 45,00 -
380

handgemaakt kantenkleden

Tweemaal - handgemaakt kantenkleden - ca 185x185 cm elk
€ 30,00 / € 45,00 -
384

rond 165 cm + 150 cm + 140 cm + 120 cm kloskanten kleden

Viermaal -rond 165 cm + 150 cm + 140 cm + 120 cm kloskanten kleden
€ 30,00 / € 45,00 -
405

Satsuma baluster vazen

Twee -Satsuma baluster vazen - H 23 cm Japan 20e eeuw
€ 30,00 / € 60,00 -
409

ets "vogeltje"+ Rielders + paneeltje winter

Een -ets "vogeltje"+ Rielders + paneeltje winter - + oorkonde + zeefdruk erotiek + lachende vrouw zeefdruk + etsje Elias Strack (doos)
€ 30,00 / € 45,00 -
412

litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980

Een -litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980
€ 30,00 / € 45,00 -
420

Thonetstijl armstoel

Een -Thonetstijl armstoel

€ 30,00 / € 45,00 -
433

Japanse bronzen minivaasjes 19e eeuw

Twee -Japanse bronzen minivaasjes 19e eeuw - H 9 cm + antiek bronzen vijzeltje H 6 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
447

Intergamma Kubika 2 staande + tafellamp met chroom voet

Lot -Intergamma Kubika 2 staande + tafellamp met chroom voet - (1 kapje moet hersteld)
€ 30,00 / € 45,00 -
454

rood leder bekleed buisstoeltje design

Een -rood leder bekleed buisstoeltje design - Bert Plantage
€ 30,00 / € 45,00 -
462

Junghans vintage 60er jaren klok met slinger

Een -Junghans vintage 60er jaren klok met slinger - en staafgewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
464

slangenlederen dameshandtas

Een -slangenlederen dameshandtas
€ 30,00 / € 45,00 -
466

blauw en wit porseleinen inktstel

Een -blauw en wit porseleinen inktstel - + ei op 3 pootjes + vloeistempel gemerkt 2x met gekruisde pijlen en een Z
€ 30,00 / € 45,00 -
471

zeer fraai noten en palmhouten inktstel met kwikthermometer

Een -zeer fraai noten en palmhouten inktstel met kwikthermometer

€ 30,00 / € 45,00 -
481

chroom vierkante buis bijzettafels met glas blad

Twee -chroom vierkante buis bijzettafels met glas blad
€ 30,00 / € 45,00 -
509

AJ Vermeijdt; olieverf op paneel "landschapje"

Een -AJ Vermeijdt; olieverf op paneel "landschapje" - ca 15x20 cm gesign. L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
512

opvouwbare theewagen

Een -opvouwbare theewagen
€ 30,00 / € 45,00 -
517

gipsen varkens

Twee -gipsen varkens (slagers) - H 45 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
519

19e eeuwse tafelspiegel

Een -19e eeuwse tafelspiegel - kantelbaar notenhout
€ 30,00 / € 45,00 -
537

Perzische tapijtjes

Twee -Perzische tapijtjes (tassen)
€ 30,00 / € 45,00 -
542

noten antieke amulethanger Centraal Aziƫ

Een -noten antieke amulethanger Centraal Aziƫ - + koperen waterflacon midden oosten
€ 30,00 / € 45,00 -
569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cohen Nijmegen/Arnhem
€ 30,00 / € 45,00 -