70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
71

vergulde kandelaren

Twee -vergulde bronzen 2 lichts kandelaren - op rond basement waarop 2x staande engel met vleugels, Frans empire, ca 1805

€ 1.600,00 / € 2.500,00 -
72

Mechelse kinder/poppen schommelstoel

Een -Mechelse kinder/poppen schommelstoel
€ 25,00 / € 40,00 -
73

Doeleman "riviergezicht met molen op achtergrond"

Aquarel sign r.o. -Doeleman "riviergezicht met molen op achtergrond" - 31,5x47 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
74

vergulde pendule

Een -verguld bronzen pendule met boek lezende dame - (Lectura), sign Bollengier á la Haye op groen marmer basement, Frans empire, ca 1810

€ 2.300,00 / € 3.500,00 -
75

Blauwe bolvaas

Dikwandig -blauwpaarse bolvaas Leerdam - oli4 (Olivier Roel) H ca. 16 cm gesigneerd

€ 80,00 / € 120,00 -
76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 -
77

Murano vazenset

Venini Murano - Tapio Wirkkala vijfdelige vazenset "new Bolle" kunst glas - gesigneerd en gedateerd + sticker Venini Murano

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 60,00 / € 130,00 -
79

vergulde cassolettes

Stel -vergulde cassolettes (siervazen met omkeerbare deksels tot kandelaarhouders) - rijk bewerkt met bokken als greep en zwanen in top, Frans empire, ca 1810

€ 2.400,00 / € 3.500,00 -
80

blauw en wit Chinees porseleinen schotel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen schotel - W 28 cm met een decor van rots en planten
€ 80,00 / € 120,00 -

blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotel, divers decor

Vijf -blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotel, divers decor - 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
82

blauw en wit Chinees porseleinen achtkantige serveerschaaltjes

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen achtkantige serveerschaaltjes - decor rivierlandschap 20x28 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
83

fam rose bord

Een -fam rose bord - W 22,5 cm floraal decor 18re eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
84

geslepen spiegel in vergulde booglijst met snijwerk in top

Een -geslepen spiegel in vergulde booglijst met snijwerk in top - 95x62,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
88

kristallen ruit en waaier geslepen zoutvaatjes op zilveren voetjes

Twee -kristallen ruit en waaier geslepen zoutvaatjes op zilveren voetjes
€ 80,00 / € 120,00 -
89

zilveren 835/1000 suikerstrooier

Een -zilveren 835/1000 suikerstrooier - H 20 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
90

schrijftafel met 2 klepbladen

Wortelnoten -schrijftafel met 2 klepbladen - en 2 laden, 19e eeuw, A.S.
€ 70,00 / € 150,00 -
91

gouden reversspeld

Wit - gouden reversspeld - 585/1000 met 4 saffiertjes en metaal klemmetje bruto ca. 9 gr
€ 120,00 / € 200,00 -
92

potloodtekening Josef Israëls

Een -potloodtekening (studie) Josef Israëls - met init l.o. en opdracht achterop, 17x27 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
93

vergulde urnen

Stel -verguld bronzen urnen - rijk bewerkt op ronde stam en vierkante voet, Frans empire 1810, H 37 cm

€ 3.300,00 / € 4.500,00 -
94

div theekopjes met schoteltje

Twee -div theekopjes met schoteltje
€ 30,00 / € 45,00 -
95

ronde polychroom schotel, handgemaakt

Grote W 50 cm -ronde polychroom schotel, handgemaakt - en beschilderd met versiering van vogel figurines en bloemen
€ 60,00 / € 100,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
99

Netsukee; zittende man met schild en stok

Een -Netsukee; zittende man met schild en stok - H 5 cm, 2x, ivoor
€ 80,00 / € 120,00 -