51

"meisje in venster"

Olieverf op (verdoekt) doek -"meisje in venster" - 60x70 cm N Henig
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00

stalen bureaulamp

Retro -stalen bureaulamp
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
53

zilveren ajour gezaagde broodschaal

Een -zilveren ajour gezaagde broodschaal - 835/1000, ovaal met gietwerk boven en onderraden en met bloemen versierde grepen op 4 pootjes, 43x25x11 cm, gewicht ca 1000 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
54

vintage 70er jaren ronde salontafel

Ronde -vintage 70er jaren ronde salontafel - met glasblad en rieten ondermand
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
55

"molen met figuren aan de rivier"

JF van Deventer 1822/1886 Brussel/Amsterdam -"molen met figuren aan de rivier" - paneel, 35x50 cm gesign R.O.

€ 1.000,00 / € 1.500,00 € 0,00
56

"winterlandschap met schaatsers op het ijs"

Paul Wieggers 1962 - "winterlandschap met schaatsers op het ijs" - paneel, ca 50x70 cm gesign L.O. en achterop + brandmerk

€ 1.500,00 / € 2.500,00 € 0,00
57

zilveren zegelstempel

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
58

djatihouten fraai gesneden werktafeltje

Een -djatihouten fraai gesneden werktafeltje - ca 1950
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
59

tropisch hout met parel in snavels

Twee kraanvogels -tropisch hout met parel in snavels - als boeksteun
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
60

blauw en wit Chinees porseleinen bordjes

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen bordjes - W 19,5 cm, 19e eeuw 1 miniem lijntje
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
61

div vorkjes + lepel, zilver

Drie -div vorkjes + lepel, zilver - in art deco stijl
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
62

Wener

Een beukenhouten -Wener (Thonet)- kinderstoeltje gemerkt "Fichel"
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
63

14 krt geel gouden naai necessaire

Een -14 krt geel gouden naai necessaire - in 7 delen in origineel maar te restaureren kistje (1 oogje van schaartje mist)
€ 350,00 / € 500,00 € 0,00
64

Chinese imari theekop en schotel

Zes -Chinese imari theekop en schotel - + 5 divers theekop en schotel en wit porseleinen kom + 2 schoteltjes
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
65

regulateurklok met bijzonder kast

Een -regulateurklok met bijzonder kast - met zijvakjes
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
66

zilveren soezenmand draadmodel

Een -zilveren soezenmand draadmodel - met hengsel, ca 625 gr
€ 240,00 / € 300,00 € 0,00
67

blauw en wit Chinees porseleinen 19e eeuwse flacon/vaas

Een -blauw en wit Chinees porseleinen 19e eeuwse flacon/vaas - decor 2 draken in de wolken en 2 oren op ovale standring, H 26,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
68

18e eeuwse imari scheerbekken

Een W 26 cm -18e eeuwse imari scheerbekken - met vaasdecor (rep)
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
69

beeltenis van een beschermende moeder Gods

Een -beeltenis van een beschermende moeder Gods - Beeselse draak (Terraco) no EO17, hersteld
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
71

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuws bord

Driemaal -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuws bord - met hek en tuindecor, W 23 cm
€ 70,00 / € 100,00 € 0,00
72

blauw en wit Chinees porseleinen bord

Tweemaal -blauw en wit Chinees porseleinen bord - met tuindecor, 18e eeuw, W 23 cm
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
73

AWC Alexander 'Phillip herenpolshorloge

Een -AWC Alexander 'Phillip herenpolshorloge - in originele kistverpakking
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
74

iriserend dikwandig blauw glazen vaas

Een -iriserend dikwandig blauw glazen vaas - H 45 cm, WMF of Loetz, leeftijd sporen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
75

donker glazuur aardewerk vaas

Gebr. Brouwer -donker glazuur aardewerk vaas - B&B gemerkt, gebruikssporen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00