55

notenhouten fauteuils met gestreepte bekleding

Twee -notenhouten fauteuils met gestreepte bekleding
€ 80,00 / € 120,00 -
56

ets; Bas van den Poll "the human figure"

Een -ets; Bas van den Poll "the human figure" - 57x99 cm uit 1983 no 8 uit 100, div schade, conditie matig, zonder lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 300,00 / € 450,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
60

vaas in ringeloortechniek

Porceleine fles experimentele afdeling Cornelius Hartog een jade of Celadon kleur -vaas in ringeloortechniek- H26 cm met deksel
€ 250,00 / € 300,00 -
61

open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel

Een -open Indonesische kast, met een sticker op de bodem E von Zboray gemerkt, kapitaal meubel - 235x45x270 cm met fraai snijwerk en intarsia panelen, div houtsoorten

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
62

835/1000 zilveren broodmand

Een -835/1000 zilveren broodmand - ca 565 gr ajour gezaagd met parelrand 1916, L 30 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
63

Eschenbach Bavaria 12 persoons, 13 delig gebakstel

Een -Eschenbach Bavaria 12 persoons, 13 delig gebakstel
€ 15,00 / € 25,00 -
64

origineel Romeins wagenwiel

Een -origineel Romeins wagenwiel
€ 100,00 / € 150,00 -
65

JB Tom

"veenlandschap" - JB Tom - aquarel op papier in lijst, 26x38 cm gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 -
66

835/1000 zilveren houder voor ovale blauwglazen schaal

Een -835/1000 zilveren houder voor ovale blauwglazen schaal - ca 16x24x6 cm in Louis Seizestijl jaarletter m 1922 mstr JvB of 3vB J van Berkum?, ca 292 gr

€ 200,00 / € 300,00 -
67

antieke pendule onder stolp

€ 350,00 / € 500,00 -
68

17e eeuwse gietijzeren haardplaat

Een -17e eeuwse gietijzeren haardplaat - 76x35 cm intensief gebruikte staat
€ 50,00 / € 75,00 -
69

Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje

Een -Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje - 14,5x15 cm "gerooide aardappels" gesign R.B. en 1976
€ 150,00 / € 250,00 -
70

Bernhof Lucern Sheffield ovale theebus met deksel

Een -Bernhof Lucern Sheffield ovale theebus met deksel - origineel in musée d l'alimention foundation Nestle uit 1995
€ 30,00 / € 45,00 -
71

bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten

Een -bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten - op vierkant basement
€ 60,00 / € 120,00 -
72

goudimari Japanse schotel

Een -goudimari Japanse schotel - 19e eeuw W 31 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
73

met manddecor versierde imari schotel Japan 19e eeuw

Een -met manddecor versierde imari schotel Japan 19e eeuw - W 28 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
74

blauw porseleinen Chinese kommetjes

Twee -blauw porseleinen Chinese kommetjes - (1x lelijke chip) 1x met 4merk W 12 en H 5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
75

blauw Chinese rolvaasjes 20e eeuw

Twee -blauw Chinese rolvaasjes 20e eeuw - + imari baluster theebusje H 13 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
76

oude amuse of cocktailglaasjes met zwarte lepelrandjes

Acht -oude amuse of cocktailglaasjes met zwarte lepelrandjes
€ 15,00 / € 25,00 -
77

Staande klok

Een -Staande klok- met timphaan in top, beschilderde wijzerplaat met maanaanduiding en mahonie fineer
€ 150,00 / € 250,00 -
78

grote 95x195 cm geslepen spiegel in lijst met vergulde versieringen

Een -grote 95x195 cm geslepen spiegel in lijst met vergulde versieringen - o.a. leeuwenmascerons
€ 250,00 / € 400,00 -
79

olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond"

Een -olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond" - 39x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -