91

18e eeuwse eiken tafeltje met verborgen lade

Een -18e eeuwse eiken tafeltje met verborgen lade - fraai zaagwerk tussen 4 kegelvormige poten
€ 150,00 / € 250,00 -
590

18e eeuwse gravure in mahonie lijst

Anatomie -18e eeuwse gravure in mahonie lijst - (tanden en schedel) 40x60 cm zonder lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
243

18e eeuwse notenhouten 2 deurs kast, deuren gepaneeld

Een -18e eeuwse notenhouten 2 deurs kast, deuren gepaneeld
€ 200,00 / € 300,00 -
356

18e eeuwse zeer zeldzame in zwart ebbenhout met Friese kerfsnede uitgevoerde mangelplank

Een -18e eeuwse zeer zeldzame in zwart ebbenhout met Friese kerfsnede uitgevoerde mangelplank
€ 120,00 / € 200,00 -
345

19e eeuws 835/1000 zilveren beursbeugeltje met kralenbeursje

Een -19e eeuws 835/1000 zilveren beursbeugeltje met kralenbeursje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1295

19e eeuws handwerk in lijst

Een -19e eeuws handwerk in lijst - 45x45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
314

19e eeuws Japans imari bord

Een -19e eeuws Japans imari bord - W 25 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
763

19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur"

Een -19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur" - ca 35x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
355

19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk

Een -19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk - gedateerd 1819, onderdelen moeten gemonteerd
€ 80,00 / € 120,00 -
1144

19e eeuwse koperen pijpcomfoor

Tweemaal -19e eeuwse koperen pijpcomfoor - 1 met steel, 1 met onderschotel
€ 20,00 / € 30,00 -
992

19e eeuwse mahonie banjobarometer

Een -19e eeuwse mahonie banjobarometer
€ 40,00 / € 60,00 -
378

2 delige eiken hoekvitrinekast met glas boven 1 deur onder

Een -2 delige eiken hoekvitrinekast met glas boven 1 deur onder
€ 50,00 / € 75,00 -
806

2 litho's in lijst

Nenny Homan -2 litho's in lijst - landschap" en "koetshuis Lichtenbeek" gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
945

20 delen opengewerkt aardewerk servies

Een -20 delen opengewerkt aardewerk servies
€ 15,00 / € 25,00 -
647

20 verschillende theelepels met gietwerk dierfiguren in top in lepeldoosje

Meer dan -20 verschillende theelepels met gietwerk dierfiguren in top in lepeldoosje
€ 7,00 / € 10,00 -
1125

200 PTT postzegelboekjes, kinderpostzegels, kerstzegels

Circa -200 PTT postzegelboekjes, kinderpostzegels, kerstzegels - = 16x jaarcollectie Nederlandse postzegels + verz catalogi e.d.
€ 80,00 / € 120,00 -
974

2deurs witte vitrinekast met inhoud

Een -2deurs witte vitrinekast met inhoud - o.a. spaarvarkens, clowns enz (hele kast vol)
€ 30,00 / € 45,00 -
93

2e gehalte zilveren asperge schep van Kempen 112

Een -2e gehalte zilveren asperge schep van Kempen 112 - ca 115 gr met pareltand
€ 50,00 / € 75,00 -
463

2x Tinnen olielampen

2x Tinnen olielampen (1x glas mist) en een puddingvorm

€ 20,00 / € 30,00 -
372

3 armig koperen kroontje

Een -3 armig koperen kroontje
€ 10,00 / € 15,00 -
941

3 delig brons/smeedijzeren haardstel

Een -3 delig brons/smeedijzeren haardstel
€ 15,00 / € 25,00 -
669

3 delig plexiglas mimisetje

Een -3 delig plexiglas mimisetje
€ 20,00 / € 30,00 -
886

3 laden kastje met marmeren blad in Louis Seize stijl

Een -3 laden kastje met (gerep) marmeren blad in Louis Seize stijl
€ 30,00 / € 45,00 -
751

30 cm Delftse antieke schotel

Een -30 cm Delftse antieke schotel - (chip) + bruin aardewerk puddingvorm
€ 20,00 / € 30,00 -
118

36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000

Circa -36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000 - deels met lof achter de bak gewicht ca 2350 gr

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -