277

massief eiken eettafel

Een -massief eiken eettafel - 230x110 cm blad
€ 200,00 / € 300,00 -
286

ca 105 cm hoge Chinees blauw porseleinen kraagvaas

Een -ca 105 cm hoge Chinees blauw porseleinen kraagvaas
€ 200,00 / € 300,00 -
365

vintage fauteuil Gispen

Een -vintage fauteuil Gispen
€ 200,00 / € 300,00 -
483

Lapullei Madaurensis opera omnia quae extant emendata & auto 1588

Een -Lapullei Madaurensis opera omnia quae extant emendata & auto 1588
€ 200,00 / € 300,00 -
484

Francici Tloeti e societ iesv SRE presbyteri cardonalis editione 1633

Een -Francici Tloeti e societ iesv SRE presbyteri cardonalis editione 1633
€ 200,00 / € 300,00 -
500

Een -Perzisch tapijt - 140x240 cm ca
€ 200,00 / € 300,00 -
649

set van 2 stoelen gezwart hout met gestoken kap met wieltjes

Een -set van 2 stoelen gezwart hout met gestoken kap met wieltjes - 19e eeuw herkomst kasteel Renswoude
€ 200,00 / € 300,00 -
706

Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band

Een -Bouchard geel gouden 585/1000 damespolshorloge met lederen band - bruto ca 10 gr zonder band
€ 200,00 / € 300,00 -
819

18e eeuwse eiken kist met smeedijzeren beslag

Een -18e eeuwse eiken kist met smeedijzeren beslag
€ 200,00 / € 300,00 -
829

Perzisch tapijt ca 2,5c3,5 mtr

Een -Perzisch tapijt ca 2,5c3,5 mtr
€ 200,00 / € 300,00 -
864

Perzisch tapijt 250x350 cm

Een -Perzisch tapijt 250x350 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
956

Cambo proff camera op statief

Een -Cambo proff camera op statief
€ 200,00 / € 300,00 -
1156

antieke oosterse geel koperen grote kandelaren

Twee -antieke oosterse geel koperen grote kandelaren - met druipkraag H ca 50 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
1340

map met 6 kleuren houtsneden Mercedes Benz

Een -map met 6 kleuren houtsneden Mercedes Benz - + 200.000 km ster
€ 200,00 / € 300,00 -
1529

Engelse 19e eeuwse staande klok met beschilderde wijzerplaat

Een -Engelse 19e eeuwse staande klok met beschilderde wijzerplaat - (minuten mist), mahonie kast
€ 200,00 / € 300,00 -
1630

zeldzaam grote amethist

Een -zeldzaam grote amethist
€ 200,00 / € 300,00 -
752

salontafel

Een Metaform salontafel, glazen blad metalen onderstel en keramiek tusenblad

€ 200,00 / € 300,00 -
670

585/1000 speldbroche met 7 briljantjes

Een -585/1000 speldbroche met 7 briljantjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 180,00 / € 250,00 -
99

tibet thangka ca 110x120 cm

Een -tibet thangka ca 110x120 cm - 2 delen handgeschilderd en geborduurd
€ 160,00 / € 300,00 -
198

olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk

Een -olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk
€ 160,00 / € 300,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

Een -olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek" - 36x42 cm gesign. L.O. in fraaie lijst
€ 160,00 / € 250,00 -
716

olieverf op doek

Een -olieverf op doek-; gesign "Kooning" met kroontje boven dubbel O, zonder titel 150x100 cm, op aluminium spieraam? Signatuur r.o.
€ 160,00 / € 250,00 -
12

585/1000 pennenmesje goud met staal

Een -585/1000 pennenmesje goud met staal - bruto ca 20 gr
€ 150,00 / € 250,00 -
4

blanc de Chine brushrest, penseellegger

Een -blanc de Chine brushrest, penseellegger - 19e eeuw of later
€ 150,00 / € 250,00 -
20

Kutani Japanse antieke vazen

Twee -Kutani Japanse antieke vazen - met 6 merk H 30 cm
€ 150,00 / € 250,00 -