2058

fietsendrager voor 2 fietsen

Een -fietsendrager voor 2 fietsen
€ 5,00 / € 10,00 -
2061

Wolf garten TC 52 ME grasmaaier zonder vergaarbak

Een -Wolf garten TC 52 ME grasmaaier zonder vergaarbak
€ 5,00 / € 10,00 -
2101

hangklok

€ 5,00 / € 10,00 -
587

verzilverde fruitschaal op voet met hengsel

Een -verzilverde fruitschaal op voet met hengsel - + koperen mandje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 6,00 / € 10,00 -
946

eiken spiegel Amsterdamse school stijl

Een -eiken spiegel Amsterdamse school stijl
€ 6,00 / € 10,00 -
1098

Egyptische zwarte voorstelling van heilige kat

Een -Egyptische zwarte voorstelling van heilige kat - H 29 cm
€ 6,00 / € 10,00 -
2150

buste Christus

een -buste Christus - + 2 kunststof engelen

€ 6,00 / € 10,00 -
2055

lot div o.a. schootkoffiemolens in krat

Een -lot div o.a. schootkoffiemolens in krat
€ 6,00 / € 10,00 -
2069

glazen accubakken

Zesmaal -glazen accubakken
€ 6,00 / € 10,00 -
2116

klein eiken kapstokje

Een -klein eiken kapstokje
€ 6,00 / € 10,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 10,00 / € 15,00 -
62

Magnanelli Gubbio gesign. Aardewerk bolle lampvoet met kap

Een -Magnanelli Gubbio gesign. Aardewerk bolle lampvoet met kap
€ 10,00 / € 15,00 -
213

aquarel "rietgedekte boerenwoning"

Een -aquarel "rietgedekte boerenwoning" - + Huisman; plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
214

dozen vol lijsten

Twee -dozen vol lijsten
€ 10,00 / € 15,00 -
234

moderne staande lamp met monica hals voor recht kapje

Een -moderne staande lamp met monica hals voor recht kapje - ca 1990
€ 10,00 / € 15,00 -
245

tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw

Een -tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw - toegevoegd Hollandse aardappelbak met platte rand en roos keur, 19e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
275

kerkinterieur ets sign. Onduidelijk

Een -kerkinterieur ets sign. Onduidelijk - + tekening in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
299

Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel

Een -Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel - (deksel gelijmd) H zonder deksel 11 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
321

cognacglazen deels handbeschilderd

Zes -cognacglazen deels handbeschilderd - + 6 cocktailglaasjes met gouden rand
€ 10,00 / € 15,00 -
339

bakeliet schijnwerpertje

Een -bakeliet schijnwerpertje - + plateel schaaltje (schade)
€ 10,00 / € 15,00 -
376

plaatjesalbum

Een -plaatjesalbum- oud Hollandse en moderne meesters Stearine Kaarsen fabriek Gouda met 43 plaatjes achter vloeipapier
€ 10,00 / € 15,00 -
377

Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel

Een -Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel - afbeelding naar Sonneville, W 40 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
394

verrekijker met plaquette in foedraal

Een -verrekijker met plaquette in foedraal - "kweekschool voor de zeevaart 2e prijs"
€ 10,00 / € 15,00 -
398

leuk lot collages op hout als wandversiering

Een -leuk lot collages op hout als wandversiering
€ 10,00 / € 15,00 -
401

mahonie kruis met metalen crucifix

Een -mahonie kruis met metalen crucifix
€ 10,00 / € 15,00 -