372

3 armig koperen kroontje

Een -3 armig koperen kroontje
€ 10,00 / € 15,00 -
398

serie van 18 kookboeken

Een -serie van 18 kookboeken
€ 10,00 / € 15,00 -
424

lot verzilverd borstelset, servetringen, bestek enz

Een -lot verzilverd borstelset, servetringen, bestek enz
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 10,00 / € 15,00 -
431

lot divers Engels, Chinees, Delfts aardewerk

Een -lot divers Engels, Chinees, Delfts aardewerk
€ 10,00 / € 15,00 -
445

Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent

Een -Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent
€ 10,00 / € 15,00 -
456

Makkum tegels, waarvan 2 in lijst

Vier -Makkum tegels, waarvan 2 in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
469

grote houten siereend

Een -grote houten siereend
€ 10,00 / € 15,00 -
479

houten polychroom gevleugelde engelenkoppen

Twee -houten polychroom gevleugelde engelenkoppen
€ 10,00 / € 15,00 -
480

verguld kunststof bazuin blazend engeltje

Een -verguld kunststof bazuin blazend engeltje - H 37 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
511

Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp"

Litho -Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp" - gesign en ingelijst
€ 10,00 / € 15,00 -
519

SIA; liggend engeltje wit L 40 cm samen met 8 gouden engeltjes

Een -SIA; liggend engeltje wit L 40 cm samen met 8 gouden engeltjes
€ 10,00 / € 15,00 -
520

lamp 1000 watt

Een -lamp 1000 watt
€ 10,00 / € 15,00 -
535

Perzisch vloerkleed

Een -Perzisch vloerkleed
€ 10,00 / € 15,00 -
540

keurrijk dik geweven kleed met landschap decor

Een -keurrijk dik geweven kleed met landschap decor
€ 10,00 / € 15,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
546

collier Swarovski

€ 10,00 / € 15,00 -
553

3D voorstelling Anton Pieck

Een -3D voorstelling Anton Pieck
€ 10,00 / € 15,00 -
559

groot lot kattenvoer blikken en tassen

Een -groot lot kattenvoer blikken en tassen
€ 10,00 / € 15,00 -
569

oude kaart van Breda in lijst

Een -oude kaart van Breda in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
609

Tvkast met lades en deuren, mahoniehout

Een -Tvkast met lades en deuren, mahoniehout
€ 10,00 / € 15,00 -
625

zwart houten foodtray

Tribal art -zwart houten foodtray - 20e eeuw Aziƫ
€ 10,00 / € 15,00 -
626

antiek karwiel als hanglamp

Een -antiek karwiel als hanglamp
€ 10,00 / € 15,00 -
645

leuke verzameling ca 15x dierfigurines

Een -leuke verzameling ca 15x dierfigurines - div kunstenaars en makers
€ 10,00 / € 15,00 -
651

beeltenis van een Chinese man met staf en kind

Een -beeltenis van een Chinese man met staf en kind - 26 cm 20e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
656

aquarel "sneeuwlandschap met vee"

Een -aquarel "sneeuwlandschap met vee" - EM Handley gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -