1096

aardewerk Arabische bedelaar

Een -aardewerk Arabische bedelaar
€ 15,00 / € 25,00 -
1130

tuinlantaarn blauw geverfd ijzer

Een -tuinlantaarn blauw geverfd ijzer
€ 5,00 / € 10,00 -
1154

eiken kapstok met koperen haken

Een -eiken kapstok met koperen haken
€ 5,00 / € 10,00 -
1329

retro bureaulamp

Een -retro bureaulamp
€ 10,00 / € 15,00 -
1346

Perzisch kleedje

Een -Perzisch kleedje- 80x80 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1356

ets; Anna Doedijns "Willemsburg"

Een -ets; Anna Doedijns "Willemsburg"
€ 10,00 / € 15,00 -
1360

Holl. Weerstation op mahonie board

Een -Holl. Weerstation op mahonie board
€ 10,00 / € 15,00 -
1539

metalen goudkleur vazen

Vier -metalen goudkleur vazen - H 23 en 12 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1640

poppenstoeltje

Een -antiek poppenstoeltje

€ 10,00 / € 15,00 -
236

eerste kennismaking eurosetjes + cent 1954

Twee -eerste kennismaking eurosetjes + cent 1954
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 7,00 / € 10,00 -
352

kleurlitho 15x10 cm "canal de Bruges" met potlood gesign.

Een -kleurlitho 15x10 cm "canal de Bruges" met potlood gesign.
€ 10,00 / € 15,00 -
366

Gero Hollandia zilver plate ovale dekschaal

Een -Gero Hollandia zilver plate ovale dekschaal - 61x42 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
388

planten potten

Drie grote -planten potten-
€ 10,00 / € 20,00 -
393

antiek poppenjurkje en mutsje

Een -antiek poppenjurkje en mutsje
Kleding & bont
€ 10,00 / € 15,00 -
396

collages papier 45x55 cm

Twee - collages papier 45x55 cm
€ 4,00 / € 6,00 -
412

litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980

Een -litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980
€ 10,00 / € 15,00 -
543

crucifix

Een -crucifix
€ 10,00 / € 15,00 -
569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cohen Nijmegen/Arnhem
€ 10,00 / € 15,00 -
578

Anne la Rosse; aquarel 35x70 cm "strandhuis" gesigneerd

Een -Anne la Rosse; aquarel 35x70 cm "strandhuis" gesigneerd
€ 10,00 / € 15,00 -
580

Anne la Rosse; aquarel 40x80 cm "landschap met rivier" gesigneerd

Een -Anne la Rosse; aquarel 40x80 cm "landschap met rivier" gesigneerd
€ 10,00 / € 15,00 -
582

JVC digital videocamera in tas

Een -JVC digital videocamera in tas
€ 2,00 / € 4,00 -
727

doosje aardewerk voorwerpen, div schade

Een -doosje aardewerk voorwerpen, div schade
€ 2,00 / € 5,00 -
742

lot met o.a. oversized John Travolta filmposter

Een -lot met o.a. oversized John Travolta filmposter
€ 10,00 / € 15,00 -
753

model raceauto Burago "Durex"

Een -model raceauto Burago "Durex"
€ 10,00 / € 15,00 -
847

kristallen olie/azijnkaraffen

Twee -kristallen olie/azijnkaraffen - + persglas suikercoupe + Indonesisch snijwerkje (lot)
€ 5,00 / € 10,00 -