1094

glazen hanglamp met gravures en deksel

Een -glazen hanglamp met gravures en deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
1107

rechthoekige geslepen spiegel met uitstaande bovenhoeken

Een -rechthoekige geslepen spiegel met uitstaande bovenhoeken - 75x120 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1170

lindenhouten wandbeeld H 75 cm "Maria met kind"

Een -lindenhouten wandbeeld H 75 cm "Maria met kind"
€ 30,00 / € 45,00 -
1172

Lorenz Hutschenreuther; beertje

Een -Lorenz Hutschenreuther; beertje - + 2 Goebel (hummeltjes)
€ 30,00 / € 45,00 -
1181

benen snijwerkjes

Twee -benen snijwerkjes - + houten zittende vrouwenfiguur Indonesiƫ
€ 30,00 / € 45,00 -
1232

19e eeuwse tegeltjes

Drie Delftse antieke -19e eeuwse tegeltjes- + glas in lood raamhanger "De Zeeman" (2x)
€ 30,00 / € 45,00 -
1310

grote betonnen ronde plantpot met guirlandes

Een -grote betonnen ronde plantpot met guirlandes
€ 30,00 / € 45,00 -
1313

litho; Ad M Oudes "de Hollandia"

Driemaal -litho; Ad M Oudes "de Hollandia"- 40x50 cm gesign en no 133/300 en 2x diverse schepen Rotterdam gesign.
€ 30,00 / € 45,00 -
1347

gunmaster universal cleaning kit in originele koffer nieuw

Een 0-gunmaster universal cleaning kit in originele koffer nieuw - + extra doosje
€ 30,00 / € 45,00 -
1373

rol rode skai gevoerd voor mode of stoffering

Een -rol rode skai gevoerd voor mode of stoffering - + rol olijfgroene velours voor gordijn/stoffering
€ 30,00 / € 45,00 -
1379

afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp

Een -afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp - gesign. R.O. 40x65 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
1389

groene dekenkist met ijzeren banden en sluitwerk

Een -groene dekenkist met ijzeren banden en sluitwerk - 110x55x60 cm 19/20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
1416

zilveren theelepeltjes met tulpen in top

Zes -zilveren theelepeltjes met tulpen in top - 835/1000 ca 70 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1437

Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw

Een -Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw - + boek Predicatien 18e eeuw, conditie zeer matig
€ 30,00 / € 45,00 -
1468

mooi lot kunstboeken enz.

Een -mooi lot kunstboeken enz. - 4e schap R kast 253

€ 30,00 / € 45,00 -
1470

zeldzaam lot kunstboeken enz.

Een -zeldzaam lot kunstboeken enz. - bovenste schap L kast 253

€ 30,00 / € 45,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 60,00 / € 100,00 -
33

polychroom Delftse koetjes

€ 60,00 / € 100,00 -
34

polychroom Delftse koe gemerkt A.

Een -polychroom Delftse koe gemerkt A. - H 15,5 cm L 20 cm op rechthoekig voetstuk

€ 50,00 / € 75,00 -
43

Chinees porseleinen bekers

€ 60,00 / € 100,00 -
46

Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies

Een -Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies - 35 delen, design Hertha Bengston

€ 60,00 / € 100,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 60,00 / € 100,00 -
120

Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels

Lot -Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels - W ca 30x30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
145

rood en geel koperen wandfonteintje met was/lekbakje

Een -rood en geel koperen wandfonteintje met was/lekbakje
€ 50,00 / € 75,00 -