820

wortelnoten rond bijzettafeltje met Q Anne poten

Een -wortelnoten rond bijzettafeltje met Q Anne poten - (vernis schade)
€ 10,00 / € 15,00 -
819

18e eeuwse eiken kist met smeedijzeren beslag

Een -18e eeuwse eiken kist met smeedijzeren beslag
€ 200,00 / € 300,00 -
818

torpedo kofferschrijfmachine

Een -torpedo kofferschrijfmachine
€ 5,00 / € 10,00 -
817

antieke bronzen stijgbeugels

Twee -antieke bronzen stijgbeugels
€ 20,00 / € 30,00 -
816

deelservies Schlaggenwald voor C. Hoying Amsterdam

Een -deelservies Schlaggenwald voor C. Hoying Amsterdam
€ 30,00 / € 45,00 -
815

lage zwarte kast 3 elementen samen als dressoir of losse kastjes

Een -lage zwarte kast 3 elementen samen als dressoir of losse kastjes
€ 60,00 / € 100,00 -
814

Susie Cooper Engels aardewerk theepotje

Een -Susie Cooper Engels aardewerk theepotje - (haarlijn)
€ 6,00 / € 10,00 -
813

eiken GMT garderobekast ca 1950

Een -eiken GMT garderobekast ca 1950
€ 20,00 / € 30,00 -
812

GMT nachtkastjes eiken

Twee -GMT nachtkastjes eiken
€ 15,00 / € 25,00 -
811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
€ 40,00 / € 60,00 -
810

grote 45 cm bronzen lampvoet

Een -grote 45 cm bronzen lampvoet
€ 30,00 / € 45,00 -
809

opgezette fazanten

Twee -opgezette fazanten
€ 15,00 / € 25,00 -
808

Mosa Maastricht 2 borden Koninklijke mijnwerkersbond

Stel -Mosa Maastricht 2 borden Koninklijke mijnwerkersbond
€ 20,00 / € 30,00 -
807

stenen vijzel met stamper

Een -stenen vijzel met stamper - grote kurkentrekker + messenset
€ 10,00 / € 15,00 -
806

bronzen monnik

Een -bronzen monnik - + koperen krekeldoosje monnik H 17 cm 19e eeuw China
€ 60,00 / € 100,00 -
805

bronzen knopvijzel met stamper

Een -bronzen knopvijzel met stamper
€ 40,00 / € 60,00 -
804

bronzen 2 lichts kandelaren met Amsterdamse leeuw

Twee -bronzen 2 lichts kandelaren met Amsterdamse leeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
803

schootkoffiemolen

Een -schootkoffiemolen
€ 5,00 / € 10,00 -
802

comtoise Frankrijk 19e eeuw

Een -comtoise Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
801

bimbamklokken in eiken kast

Twee-bimbamklokken in eiken kast
€ 40,00 / € 60,00 -
800

aardewerk art deco terrine met lot klein zilver

Een -aardewerk art deco terrine met lot klein zilver - o.a. wieg penning, zilveren 835/1000 fotolijstje + servet en vingerdoekringen enz.
€ 50,00 / € 75,00 -
799

gipsen nagietsel van een 17e eeuwse "Maria met kind"

Een -gipsen nagietsel van een 17e eeuwse "Maria met kind" - H 45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
798

fraaie blauw steengoed kan en kruik, Keuls

Een -fraaie blauw steengoed kan en kruik, Keuls
€ 25,00 / € 40,00 -
797

Rosenthal petit fourset

Een -Rosenthal petit fourset - 6+1 schaaltje
€ 15,00 / € 25,00 -
796

zeer fraaie grote maansteen kleur ronde peervorm dikwandig studioglazen vaas

Een -zeer fraaie grote maansteen kleur ronde peervorm dikwandig studioglazen vaas - H ca 18 cm W ca 26 cm
€ 30,00 / € 45,00 -