727

gietijzeren bascule met 2 blokgewichten

Een -gietijzeren bascule met 2 blokgewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
730

Bali 20e eeuw houten beeld van een tempelwachter

Een -Bali 20e eeuw houten beeld van een tempelwachter - H 43 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
736

H ca 30 cm, 20e eeuw

Een Indonesisch houten snijwerk van een godin - H ca 30 cm, 20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
740

Oosters popje

Een -Oosters popje - Hotei beeldje + beeldje Chinese lezende man
€ 20,00 / € 30,00 -
751

30 cm Delftse antieke schotel

Een -30 cm Delftse antieke schotel - (chip) + bruin aardewerk puddingvorm
€ 20,00 / € 30,00 -
770

Polk audio 2 boxen

Een -Polk audio 2 boxen
€ 20,00 / € 30,00 -
774

Japans centenpopje

Een -Japans centenpopje - + houten tabakspot vol centen
€ 20,00 / € 30,00 -
776

aquarel "paardrijders in Oosterbeek"

Een -aquarel "paardrijders in Oosterbeek" - Ton Alberts ca 35x45 cm gesign Verso
€ 20,00 / € 30,00 -
777

dress me mannequin zieh mich an Barbie indosatice met originele verpakking

Een -dress me mannequin zieh mich an Barbie indosatice met originele verpakking
€ 20,00 / € 30,00 -
778

ets W.M. 1980 "mand met peren"

Een -ets W.M. 1980 "mand met peren" - 25x35 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
782

blauw en wit aardewerk Makkum no 947 bord met bewerkte rand

Een -blauw en wit aardewerk Makkum no 947 bord met bewerkte rand - en bloemmotieven W 26 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
786

"serre"

Schilderij olieverf op doek 80x80 cm -"serre" - sign R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
788

Milan O bella, Nelle Sue Stampe, uitgave stad Milaan 1985, hardcover boek

Een -Milan O bella, Nelle Sue Stampe, uitgave stad Milaan 1985, hardcover boek
€ 20,00 / € 30,00 -
790

ronde lage eiken tafel op 4 poot

Een -ronde lage eiken tafel op 4 poot
€ 20,00 / € 30,00 -
792

RVS plantenboog

Een -RVS plantenboog
€ 20,00 / € 30,00 -
803

oude houten rijst of graanschep

Een -oude houten rijst of graanschep - met Chinese tekst achterop
€ 20,00 / € 30,00 -
804

lot kattenboeken

Een -lot kattenboeken
€ 20,00 / € 30,00 -
810

zilveren groot couvert parelrand

Een -zilveren groot couvert parelrand - 835/1000
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
811

oude houten trog met planten

Een -oude houten trog met planten
€ 20,00 / € 30,00 -
814

Japans huwelijksbord

Een -Japans huwelijksbord - W 27 cm tgv huwelijksfeest Japans kroonprinselijk paar 20e eeuw

€ 20,00 / € 30,00 -
820

openhaardvuur elektr.

Een -openhaardvuur elektr.
€ 20,00 / € 30,00 -
831

tinnen snuitschaar in houder

Een -tinnen snuitschaar in houder - + tinnen zandloper
€ 20,00 / € 30,00 -
833

lot div tin o.a. roomstel

Een -lot div tin o.a. roomstel - brandewijnkom, aardappelbakje, div maten en kan
€ 20,00 / € 30,00 -
836

Amsterdamse slijtersvergunning in lijst uit 1908 met legeszegel fl. 1

Een -Amsterdamse slijtersvergunning in lijst uit 1908 met legeszegel fl. 1 - + 1947 en 1948 achterop
€ 20,00 / € 30,00 -
839

Guillaume gesigneerd abstract schilderij

Een -Guillaume gesigneerd abstract schilderij - 50x60 cm gesigneerd en '63 R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -