1512

plateelfabriek Zuid Holland, Eta Lempke Gouda plateel; 2 foxterriërs, gemerkt

Een -plateelfabriek Zuid Holland, Eta Lempke Gouda plateel; 2 foxterriërs, gemerkt
€ 35,00 / € 50,00 -
1511

wedgwood "avon cottage" deelservies 11 delen

Een -wedgwood "avon cottage" deelservies 11 delen - toegevoegd 3 delen "the hunter by Mott" Engels aardewerk
€ 20,00 / € 30,00 -
1510

blauw en wit Chinees porseleinen borden met een decor van tuin en hek met duivenkoppel

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen borden met een decor van tuin en hek met duivenkoppel - op de rug gezien W 23 cm (haarlijn)
€ 40,00 / € 60,00 -
1509

fam rose porseleinen borden met een kobalt en gouden randje

Twee -fam rose porseleinen borden met een kobalt en gouden randje - W 23 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1508

Engelse jachtprenten in een lijst

Vier -Engelse jachtprenten in een lijst - ca 20x100 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1507

olieverf op doek stilleven "vruchten"

Een -olieverf op doek stilleven "vruchten" - 40x50 cm geen signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
1506

open 3 vaks boekenkastje met verlichting

Een -open 3 vaks boekenkastje met verlichting
€ 10,00 / € 15,00 -
1505

meer dan 100 jr. oude merklap

Een -meer dan 100 jr. oude merklap
€ 30,00 / € 45,00 -
1504

blaasbalg met koperen versiering

Een -blaasbalg met koperen versiering
€ 10,00 / € 15,00 -
1503

ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar

Een -ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar
€ 15,00 / € 25,00 -
1502

3delig ijzeren haardstel

Een -3delig ijzeren haardstel - 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
1501

bootje op het droge, olieverf op doek

Een -bootje op het droge, olieverf op doek - + boerderijinterieur, olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
1500

kip met kuikens en duiven, olieverf op doek

Een -kip met kuikens en duiven, olieverf op doek - gesign. R.O. 50x70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1499

stilleven met fruit en kan met koperen deksel

Een -stilleven met fruit en kan met koperen deksel - 60x90 cm gesign. J. Bouwes, olieverf op doek 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1498

Royal Albert Val d'or roomstel

Een -Royal Albert Val d'or roomstel - + 6 gebaksbordjes + verzilverd bonbonmandje + Nieuwpoort suikermandje + kandelaar en 2 servetringen
€ 15,00 / € 25,00 -
1497

zilveren collier

Een -zilveren collier - + zilveren kettinkje met hangertje + grove zilveren herenarmband + div bijous, manchetknopen e.d.
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
1496

"Kienzle" zakhorloge

Een -"Kienzle" zakhorloge - (loopt) aan stalen ketting
€ 25,00 / € 40,00 -
1495

"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast

Een -"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast - (loopt)
€ 25,00 / € 40,00 -
1494

geel koperen 19e eeuwse melkkan met draagbeugel en deksel

Een -geel koperen 19e eeuwse melkkan met draagbeugel en deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
1493

rood met geel koperen doofpot

Een -rood met geel koperen doofpot - + antiek koperen vergiet
€ 30,00 / € 45,00 -
1492

Friese staartklok met 2 tollen in top

Een -Friese staartklok met 2 tollen in top - in eiken kast met beschilderde wijzerplaat
€ 75,00 / € 125,00 -
1491

demi bonnetterie of stoffenhandel etalagepop

Een -demi bonnetterie of stoffenhandel etalagepop - H ca 135 cm
€ 75,00 / € 125,00 -
1490

Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas"

Een -Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas" - 30x40 cm gesign. R.O.
€ 130,00 / € 250,00 -
1489

aquarel in passe partout en lijst

Tweemaal -aquarel in passe partout en lijst - Parijs pleintje en Holl. Stadsgezicht met bruggetje, beide onleesbaar gesigneerd
€ 40,00 / € 60,00 -
1488

Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren"

Een -Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren" - 50x60 cm gesign.
€ 230,00 / € 350,00 -