41

famille rose Chinees porseleinen borden

Twee -famille rose Chinees porseleinen borden - met guirlandes in de rand en boeket in centrum, 18e eeuw W 21,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -

famille rose Chinees porseleinen kommen

Drie -famille rose Chinees porseleinen kommen - W 7 H 14,5 cm, 18e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
43

gietijzeren haardplaat

Antieke -gietijzeren haardplaat - (scheur)
€ 40,00 / € 60,00 -
44

blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - W 25 cm met floraal decor 18e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
45

Bronzen Boeddha

Een -bronzen Boeddha - 19e eeuw Cambodja H 40 cm

€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
46

etsen Amsterdam

Twee -etsen Amsterdam - 1x Rodenburg gesign met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
47

bronzen kroontje met 5 kaarshouders

Een -bronzen kroontje met 5 kaarshouders
€ 20,00 / € 30,00 -
48

opaline plooilampje compleet

Een -opaline plooilampje compleet
€ 15,00 / € 25,00 -
49

geel gouden armbandje met S schakel

Een 585/1000 -geel gouden armbandje met S schakel- ca 8,1 gr, 19 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
50

hanglamp lantaarnmodel

Een -hanglamp lantaarnmodel - Ned. Indiƫ glas/koper
€ 30,00 / € 45,00 -
51

Rusian bear Hemony bel

F Hemony me fecit 1563 opschrift zgn. -Rusian bear Hemony bel - H ca 20 cm gegoten vermoedelijk 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -

geel gouden 585/1000 colliertje

Een 50 cm -geel gouden 585/1000 colliertje - ca 5,8 gr
€ 110,00 / € 150,00 -
54

koperen staande olielamp

Antieke -koperen staande olielamp - met dubbel reservoir en verstelbaar
€ 60,00 / € 100,00 -
56

geel gouden armbandje

Een -geel gouden armbandje - L 18,5 cm 585/1000
€ 75,00 / € 125,00 -
57

Chinees porseleinen dekselvaasje

Miniatuur -Chinees porseleinen dekselvaasje - met vogel, vruchten en vlinder decor, H 10 cm 18e eeuw + 2 rolvaasjes (1x chips)
€ 60,00 / € 90,00 -
58

plumeau Hollands

Een -plumeau Hollands - 19e eeuw, mahonie/paardenhaar + ovaal houten dienblad met een voorstelling van golf
€ 30,00 / € 45,00 -
59

21 krt geel gouden klemarmband met obsidiaan

Een -21 krt geel gouden klemarmband met obsidiaan
€ 240,00 / € 300,00 -
62

kinderstoeltje

Een beukenhouten -Wener (Thonet)- kinderstoeltje gemerkt "Fichel"

€ 30,00 / € 55,00 -
63

vergulde kandelaren

Stel van -2 verguld bronzen 5 lichts kandelaren - de kaarsenkroon gedragen door vergulde Cupido op bol op ronde stam met vierkante voet, Frans empire, 18e eeuw, H 65 cm

€ 4.400,00 / € 6.000,00 -
64

tafelklokje

een -klein tafelklokje

€ 10,00 / € 15,00 -
65

Afrikaans houtsnijwerk "nijlpaard met jong"

EEN -Afrikaans houtsnijwerk "nijlpaard met jong" - Ebbenhout ca 1950
€ 30,00 / € 45,00 -
66

2 Japanse prentjes in lijstjes

Utagawa school 19e eeuw -2 Japanse prentjes in lijstjes
€ 40,00 / € 60,00 -
67

Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen

AD Copier - Leerdam unica gesigneerde C 28 cm dikwandige vaas met ingesloten luchtbellen - blank rood AA 173
€ 200,00 / € 300,00 -
68

Edward Gomanski

Een -Edward Gomanski-: bronzen sculptuur van een kievit gesign. E. Gomanski H33 cm op marmeren voet.
€ 400,00 / € 750,00 -
69

Engels reisklokje

Een -Engels reisklokje
€ 35,00 / € 50,00 -