26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
27

geel gouden creolen

Twee -geel gouden creolen - 15 krt ca 2,1 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -

gouden ring met carneool

Een -gouden ring met carneool - 585/1000 ca 3,6 gr
€ 50,00 / € 75,00 -
29

gouden ring met markies geslepen steen

Geel -gouden ring met markies geslepen steen - ca 2,5 gr 585/1000
€ 50,00 / € 75,00 -
30

Chinese borduurwerken

Twee -Chinese borduurwerken - in plexiglas lijsten
€ 60,00 / € 100,00 -

Joh. Pieneman

Gouache - Joh. Pieneman - "kakatoe" 31x49 cm gesign r.o. in lijst
€ 350,00 / € 500,00 -
32

Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard

Twee -Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard - H 26 L 24 cm, eind 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
33

opengewerkte schep met getorste steel en gravures

Zilveren 835/1000 -opengewerkte schep met getorste steel en gravures
€ 25,00 / € 40,00 -
34

gouden streekhanger

Een -gouden streekhanger - Zuid Nederland 19e eeuw 585/1000, ca 2,2 gr geel goud
€ 60,00 / € 100,00 -
35

gouden streekhanger

€ 60,00 / € 100,00 -
36

835/1000 zilveren design broche

Een -835/1000 zilveren design broche
€ 20,00 / € 30,00 -
37

briljanten rosetring wit goud

Een -briljanten rosetring wit goud - 585/1000 met 6 mm centrum diamant en 8 kleinere steentjes
€ 300,00 / € 450,00 -
38

opengewerkte druk met Hollands decor versierde schep

Zilveren 835/1000 - opengewerkte druk met Hollands decor versierde schep - en 2 zilveren suikerschepjes
€ 30,00 / € 45,00 -

antieke porseleinen mandjes met bloemdecor

Twee -antieke porseleinen mandjes met bloemdecor
€ 25,00 / € 40,00 -
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
41

famille rose Chinees porseleinen borden

Twee -famille rose Chinees porseleinen borden - met guirlandes in de rand en boeket in centrum, 18e eeuw W 21,5 cm
€ 75,00 / € 125,00 -

3 1 1 rood lederen bankstel

Een -3 1 1 rood lederen bankstel - design ca 2010 (nw ca € 15000,-) 1 kussen stukje naad los

€ 600,00 / € 900,00 -
43

noten lage tafel

Rustieke -noten lage tafel - bladmaat 165x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
44

blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - W 25 cm met floraal decor 18e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
45

14 krt gouden oorbellen met baardje

Stel -14 krt gouden oorbellen met baardje - 1853, ca 4,7 gr streekdracht Zuid Nederland, Brabant of Noord Limburg
€ 110,00 / € 150,00 -
46

groot couvert (lepel/vork) van Kempen 835/1000 zilveren bestek

Twaalfmaal -groot couvert (lepel/vork) van Kempen 835/1000 zilveren bestek - Haags lof
€ 350,00 / € 500,00 -
47

bronzen kroontje met 5 kaarshouders

Een -bronzen kroontje met 5 kaarshouders
€ 20,00 / € 30,00 -
48

opaline plooilampje compleet

Een -opaline plooilampje compleet
€ 15,00 / € 25,00 -
49

zilveren bonbonmandje

Open gewerkt -zilveren bonbonmandje - met schelp en strikversiering
€ 60,00 / € 100,00 -
50

bonbonmandje afgerond rechthoekig

Ajour gezaagd -bonbonmandje afgerond rechthoekig - h 6,5 w 12,5 cm 835/1000
€ 40,00 / € 60,00 -