35

mahonie 2 deurs boekenkastje met 2 zuilen en glas in deurtjes onder frontladen

Een -mahonie 2 deurs boekenkastje met 2 zuilen en glas in deurtjes onder frontladen - empire ca 1840
€ 400,00 / € 600,00 -
38

verzilverd driedelig wildbestek

Een -verzilverd driedelig wildbestek
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -
47

design "Holtkotter" hanglamp met 3 lichten

Een -design "Holtkotter" hanglamp met 3 lichten - Halopin
€ 60,00 / € 100,00 -
48

eiken 2 deurs kastje met gepaneelde deurtjes

Een -eiken 2 deurs kastje met gepaneelde deurtjes - 18e eeuw
€ 400,00 / € 600,00 -
51

grote Chinese pors. Gemberpot

Een -grote Chinese pors. Gemberpot - 19e eeuw decor "dorp aan de rivier"
€ 40,00 / € 60,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
53

antiek bronzen corpus Christhy

Een -antiek bronzen corpus Christhy- 15x12,5 cm gemonteerd op gestoffeerd lijstje, 18e eeuw of eerder Frans
€ 60,00 / € 100,00 -
54

laan reliëf antiek jade plaque rond met gesneden afbeelding van "paradijsvogel"

Een -laan reliëf antiek jade plaque rond met gesneden afbeelding van "paradijsvogel" - gemonteerd op 3 hoek schildje
€ 80,00 / € 120,00 -
55

jade antieke figurine op coromandel voetje

Een -jade antieke figurine op coromandel voetje - 4x5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
56

grote Delftse schotels, Porceleine fles

Twee -grote Delftse schotels, Porceleine fles - W 35 cm decor pauw en paradijsvogel met bloemen
€ 100,00 / € 150,00 -
57

verguld bronzen figurale pendule Louis Fillippe ca 1840

Een -verguld bronzen figurale pendule Louis Fillippe ca 1840 - allegorische voorstelling van kunst, verzilverde wijzerplaat, uurwerk met slag op bel met slinger
€ 350,00 / € 500,00 -
58

studieviool in koffer

Een -studieviool in koffer
€ 30,00 / € 45,00 -
59

parelmoer votief afbeelding van een heilige

Een -parelmoer votief afbeelding van een heilige - 18x48 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
60

vaas in ringeloortechniek

Porceleine fles experimentele afdeling Cornelius Hartog een jade of Celadon kleur -vaas in ringeloortechniek- H26 cm met deksel
€ 120,00 / € 200,00 -
61

Delftse polychroom gecontourneerde ovale schotel

Een -Delftse polychroom gecontourneerde ovale schotel - 34x44 cm met een ovale Delftse dekschaal op pootjes met deksel 32x24x20 cm ca
€ 60,00 / € 100,00 -
64

wit staand 2 pits lampje

Een -wit staand 2 pits lampje - ca 1990
€ 2,00 / € 5,00 -
65

imari baluster kraagvazen met gecontourneerde kraag en voorstelling van o.a. vogel en bloemen in cartouches

Twee -imari baluster kraagvazen met gecontourneerde kraag en voorstelling van o.a. vogel en bloemen in cartouches - H 32 cm (1x hersteld)
€ 80,00 / € 120,00 -
66

Royal Copenhagen serie van 16

Lot -Royal Copenhagen serie van 16
€ 60,00 / € 100,00 -
69

camee in gouden montuur

Een -camee in gouden montuur - 585/1000 portret naar links
€ 100,00 / € 150,00 -
70

gekleurd keramieken paté pannetjes met deksel

Vijf -gekleurd keramieken paté pannetjes met deksel - + Engelse theepot
€ 15,00 / € 25,00 -
71

antiek terra cotta olielampje

Een -antiek terra cotta olielampje - Z Amerika
€ 30,00 / € 45,00 -
72

porseleinen ovaal portretje in double lijstje

Een -porseleinen ovaal portretje in double lijstje
€ 30,00 / € 45,00 -
73

camee op zilver gemonteerd in opaline lijstje

Een -camee op zilver gemonteerd in opaline lijstje - 30x38 mm
€ 50,00 / € 75,00 -
74

camee in 585/1000 gouden montuur, vrouwenportret naar rechts met harp op achtergrond

Een -camee in 585/1000 gouden montuur, vrouwenportret naar rechts met harp op achtergrond - 33x52 mm ovaal
€ 150,00 / € 250,00 -