26

kleine eiken pendule

Een -kleine eiken pendule
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
27

585/1000 g gouden medaillon

Een -585/1000 g gouden medaillon - ca 4 gr + 835/1000 horlogekastje (sloop) ca 2 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 90,00 / € 150,00 € 0,00

750/1000 gouden brocheletter

Een -750/1000 gouden brocheletter - ca 1,5 gr letter V
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
29

bijous op ovaal dienblad

Uitgebreid lot - bijous op ovaal dienblad
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
30

voorzittershamer in originele doos

Katholie politieke partij 1995 1999 -voorzittershamer in originele doos
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00

div beursbeugeltjes met beursjes

Vier -div beursbeugeltjes met beursjes
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
32

Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard

Twee -Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard - H 26 L 24 cm, eind 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
33

mahonie WIII bonheur

Een -mahonie WIII bonheur
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
34

gouden streekhanger

Een -gouden streekhanger - Zuid Nederland 19e eeuw 585/1000, ca 2,2 gr geel goud
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
35

gouden streekhanger

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
36

serveerschaal sterling zilver 925/1000

Ovale 43x59 cm -serveerschaal sterling zilver 925/1000 - ca 1,9 kg

€ 600,00 / € 1.000,00 € 0,00
37

Warmink tafelklokje

Een -Warmink tafelklokje - met maanaanduiding

€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
38

geel gouden 750/1000 gevlochten collier

Een -geel gouden 750/1000 gevlochten collier - ca 80 cm, ca 53,7 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 € 0,00

antieke porseleinen mandjes met bloemdecor

Twee -antieke porseleinen mandjes met bloemdecor
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
41

ovaal Chinees pors bakje

Een -ovaal Chinees pors bakje - op 4 pootjes, 18e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00

3 1 1 rood lederen bankstel

Een -3 1 1 rood lederen bankstel - design ca 2010 (nw ca â?¬ 15000,-) 1 kussen stukje naad los
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
43

noten lage tafel

Rustieke -noten lage tafel - bladmaat 165x80 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
44

"Rietgedekte boerenwoning met vee en figuren aan bos en water"

Olieverf op paneel -"Rietgedekte boerenwoning met vee en figuren aan bos en water" - 22x32 cm onduidelijk gesign R.O. 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
45

eiken boekenmolen

Een -eiken boekenmolen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
46

blauw en wit porseleinen kom

Een -blauw en wit porseleinen kom - met 4 merk met draakdecor 19/20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
47

Chinese kamferkist met fraai snijwerk

Een -Chinese kamferkist met fraai snijwerk - div houtsoorten
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
48

"bloemstilleven",

Hendrika Anna Doedijns - "bloemstilleven",- olieverf op doek 29x39 cm gesign
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
49

petit fourschep ajour met pioenen versierd

Een -petit fourschep ajour met pioenen versierd - 800/1000 zilver Duits biedermeier, ca 1900
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
50

zilveren asperges schep

Een 835/1000 -zilveren asperges schep - Haags lof
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00