805

175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.

Lot -175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.
€ 50,00 / € 75,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 900,00 / € 1.500,00 -
38

18e eeuws bureau met schuine klep

Een -18e eeuws bureau met schuine klep - 3 laden en Lois Seize beslag, Engels

€ 60,00 / € 100,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 60,00 / € 120,00 -
600

18e eeuws eiken eendeurs kastje

Een -18e eeuws eiken eendeurs kastje - met snijwerk versieringen
€ 100,00 / € 150,00 -
27

18e eeuwse eiken Engelse gatelegg table

Een -18e eeuwse eiken Engelse gatelegg table
€ 100,00 / € 150,00 -
590

18e eeuwse gravure in mahonie lijst

Anatomie -18e eeuwse gravure in mahonie lijst - (tanden en schedel) 40x60 cm zonder lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
602

18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten

Een -18e eeuwse kast met glas in deur en zijkanten - snijwerk in fries en 2 getorste zuilen links en rechts
€ 350,00 / € 500,00 -
830

18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden

Twee -18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden - 70x90 cm niet gesigneerd
€ 300,00 / € 600,00 -
937

19 delig drinkdeelservies

Een -19 delig drinkdeelservies - alle glazen met handgeslepen dierfiguren
€ 25,00 / € 40,00 -
676

19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad

Een -19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad
€ 30,00 / € 45,00 -
786

19e eeuwse breistoel met gestreepte bekleding

Een -19e eeuwse breistoel met gestreepte bekleding - + antiek eetkamerstoeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
908

19e eeuwse eiken armstoel met velours d 'Utrecht

Een -19e eeuwse eiken armstoel met velours d 'Utrecht
€ 40,00 / € 60,00 -
137

19e eeuwse Engelse bijbel

Een -19e eeuwse Engelse bijbel
€ 20,00 / € 30,00 -
449

€ 100,00 / € 150,00 -
697

19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper

Een -19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper
€ 20,00 / € 30,00 -
1144

19e eeuwse koperen pijpcomfoor

Tweemaal -19e eeuwse koperen pijpcomfoor - 1 met steel, 1 met onderschotel
€ 10,00 / € 15,00 -
1232

19e eeuwse tegeltjes

Drie Delftse antieke -19e eeuwse tegeltjes- + glas in lood raamhanger "De Zeeman" (2x)
€ 30,00 / € 45,00 -
433

19e eeuwse Windsor armstoel

Een -19e eeuwse Windsor armstoel - + 6 (later gebeitste) Windsor eetstoeltjes, iepenhout
€ 100,00 / € 150,00 -
1188

2 delig aardewerk lampetstel

2 delig aardewerk lampetstel

€ 5,00 / € 10,00 -
285

2 deurs eiken kast

2 Deurs eiken kast

€ 120,00 / € 200,00 -
1116

2 deurs eiken kastje met bronzen beslag

Een -2 deurs eiken kastje met bronzen beslag
€ 30,00 / € 45,00 -
452

2 slag majorca parelcollier

Een -2 slag majorca parelcollier - L ca 50 cm met 835/1000 zilveren slot
€ 90,00 / € 150,00 -
1390

2deurs groen geschilderde kluis

Een -2deurs groen geschilderde kluis
€ 50,00 / € 75,00 -

3 armige jugendstil/art deco hanglamp

Een -3 armige jugendstil/art deco hanglamp - met 4 glazen kapjes.

Gesign. op de kapjes: Muller freres

€ 60,00 / € 100,00 -