1099

"De humani corporis tabrica"

ISBN. 9061030528 -"De humani corporis tabrica"- Libri Septem, i.p.s. boek in cassette + bijlage G.A. Lindeboom
€ 120,00 / € 200,00 -
4

"Degas" danseresje kopie

Een -"Degas" danseresje kopie - H 47 cm gemerkt op vierkant basement
€ 35,00 / € 50,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
€ 25,00 / € 40,00 -
141

"Hackwood" Engels theeserviesje

Een -"Hackwood" Engels theeserviesje - melkkan, suikerpot met deksel en 10 kop en schotels, blauw aardewerk ca 1860/1885 (later Wedgwood)
€ 50,00 / € 75,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 120,00 / € 200,00 -
937

"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit

Een -"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
1496

"Kienzle" zakhorloge

Een -"Kienzle" zakhorloge - (loopt) aan stalen ketting
€ 25,00 / € 40,00 -
893

"Pillow talk" Rock Hudson en Doris Day

2 cd + book -"Pillow talk" Rock Hudson en Doris Day
€ 20,00 / € 30,00 -
756

"Scheidegger" koffer schrijfmachine

Een -"Scheidegger" koffer schrijfmachine
€ 10,00 / € 15,00 -
786

"serre"

Schilderij olieverf op doek 80x80 cm -"serre" - sign R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
562

"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso

Een -"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso - 90x110 cm origineel in 1964, wol

€ 30,00 / € 45,00 -
1495

"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast

Een -"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast - (loopt)
€ 25,00 / € 40,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers
€ 20,00 / € 30,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
1351

14krt geel gouden zegelringetje

Een -14krt geel gouden zegelringetje - ca 4,20 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
165

15 slag Delfts blauw tegeltableau

Een -15 slag Delfts blauw tegeltableau - hoekdecor bijtje
€ 110,00 / € 160,00 -
744

150 years of photojournalism, boek

Een -150 years of photojournalism, boek
€ 10,00 / € 15,00 -
68

17e eeuwse gietijzeren haardplaat

Een -17e eeuwse gietijzeren haardplaat - 76x35 cm intensief gebruikte staat
€ 50,00 / € 75,00 -
493

17e eeuwse laag eiken spekkastje

Een -17e eeuwse laag eiken spekkastje - 2 deurtjes
€ 200,00 / € 300,00 -
189

18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge

Een -18 krt wit gouden pagy Zwitsers horloge - ca 20 gr met 34 briljanten bezet

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
124

18e eeuws notenhouten lage tafel met regels tussen 4 poten en 1 lade

Een -18e eeuws notenhouten lage tafel met regels tussen 4 poten en 1 lade
€ 120,00 / € 200,00 -
149

18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel

Een -18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel - met floraal decor
€ 120,00 / € 200,00 -
491

18e eeuwse eiken 2 deurs landelijke kast

Een -18e eeuwse eiken 2 deurs landelijke kast
€ 200,00 / € 300,00 -