goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
€ 450,00 / € 600,00 -
185

gouden 10 gld stuk 1917

Een -gouden 10 gld stuk 1917 - in 750/1000 montuur, totaal ca 13 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 450,00 / € 600,00 -
226

blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode

Een -blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode - 5 delen kleien restauraties
€ 450,00 / € 600,00 -
1043

euroboek met cassette met 7x € 50

Een -euroboek met cassette met 7x € 50 - + 6x €1,50 + 2x € 1 + 2x € 20 + 3x € 10 + 1x € 5

€ 450,00 / € 500,00 -
111

zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur

Twee -zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur - Mstr Francois Simons 1803 's Gravenhage
€ 400,00 / € 600,00 -
133

eiken porseleinkast met gecontourneerde kap

Een -eiken porseleinkast met gecontourneerde kap - en 3 gebogen laden op klauwpoten met glas in deuren en zijpanelen
€ 400,00 / € 600,00 -
181

Hollands eiken kabinet met gecontourneerde kap en deuren

Een -Hollands eiken kabinet met gecontourneerde kap en deuren - en 3 laden in gebogen onderkast op bolklauwpoten
€ 400,00 / € 600,00 -
1345

585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld

Een -585/1000 geel gouden horlogeketting vlak geschakeld - met gouden paardenhoofd aan vesthaak en ketting , ca 14 gr
€ 400,00 / € 600,00 -
186

585/1000 gouden armband met gouden vijfje

Een -585/1000 gouden armband met gouden vijfje - totaal ca 14 gr
€ 380,00 / € 500,00 -
67

antieke pendule onder stolp

€ 350,00 / € 500,00 -
119

messen met 835/1000 zilveren heften

Drieëntwintig -messen met 835/1000 zilveren heften - 12x klein en 11x groot
€ 350,00 / € 500,00 -
132

mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes

Een -mahonie commode met 2 pilaartjes links en rechts van de 2 deurtjes - onder vooruitstekende lade met mascarons en marmeren blad + 2 inklapbare schapjes in opstand
€ 350,00 / € 500,00 -
167

glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen

Een -glaskunst Jozef Karlik Oostenrijk rond 1900 vaas met bloemen - gravé gemerkt op de bodem, H 33 cm iriserend glas
€ 350,00 / € 500,00 -
323

notenhouten Mechelse kast

Een -notenhouten Mechelse kast - H 240 cm B 160 cm diep 60 cm met zeer fraaie versiering van vruchten, bloemen voluten druiven enz
€ 350,00 / € 500,00 -
16

Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw

Een -Bruin steengoed "baardmankruik" 17e eeuw - ongewoon groot model

€ 350,00 / € 500,00 -
33

kwispedoor periode Qianlong 1736/1795

Een -kwispedoor periode Qianlong 1736/1795 - met een oor gekocht antiekbeurs Den Bosch 2009 voor € 850,-

€ 300,00 / € 450,00 -
35

ronde hoge kwispedoor Qianlong Chinees 1736/1795

Een -ronde hoge kwispedoor Qianlong Chinees 1736/1795 - minieme haarscheurtjes in de bovenrand gekocht in 2007 voor € 1250,-

€ 300,00 / € 450,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 300,00 / € 450,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -
62

835/1000 zilveren broodmand

Een -835/1000 zilveren broodmand - ca 565 gr ajour gezaagd met parelrand 1916, L 30 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
195

H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"

Doek -H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"
€ 300,00 / € 450,00 -
202

Perzische loper Nain met zijde

Een -Perzische loper Nain met zijde - i.p.s. ca 400x80 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
207

olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel"

Een -olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel" - 26x30 cm gesign L.O. en 1994
€ 300,00 / € 450,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 300,00 / € 450,00 -