987

eikenhouten kistje met afgeschuinde deksel

Een -eikenhouten kistje met afgeschuinde deksel - + rechthoekig kistje met vlakke deksel
€ 10,00 / € 15,00 -
996

bronzen knopvijzel

Een -bronzen knopvijzel- met stamper 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1001

vloerkleed

Een -vloerkleed- ca 2x3 meter
€ 20,00 / € 30,00 -
1004

Twee flesonderzetters

Twee flesonderzetters + kaarsstopper verzilverd (3x)

€ 25,00 / € 35,00 -
1023

Ottomaans koperen koffieserviesje op met zilver ingelegde koperen schotel

Een -Ottomaans koperen koffieserviesje op met zilver ingelegde koperen schotel
€ 25,00 / € 40,00 -
1039

div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes

Vier -div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1041

zilveren postzegel

€ 30,00 / € 45,00 -
1042

zilveren munt/(4x mooi Nederland met postzegel)

Zeven -zilveren munt/(4x mooi Nederland met postzegel) - 2x Europa proofmunt + 1 Beatrix 25 jr. regeringsjubileum
€ 30,00 / € 45,00 -
1048

Een money watch; 2 div penning slag bij Waterloo en jaarpenningen munt

€ 25,00 / € 40,00 -
1056

klein albumpje oude ansichten

Een -klein albumpje oude ansichten
€ 15,00 / € 25,00 -
1066

pianokrukje 3 poot

Een -pianokrukje 3 poot
€ 10,00 / € 15,00 -
1092

Chin. Tekening van een vogeltje gesign

Een -Chin. Tekening van een vogeltje gesign - + ets Mechelen + prent Buitenhof
€ 20,00 / € 30,00 -
1094

vintage typemachine in koffer

Een -vintage typemachine in koffer -Olivetty
€ 5,00 / € 10,00 -
1098

keramische Raku bol met 2 geboetseerde figuurtjes

Ria Jeurissen -keramische Raku bol met 2 geboetseerde figuurtjes - W 18 H 20 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1103

stel messing kandelaartjes op vierkante voet

Een -stel messing kandelaartjes op vierkante voet - decor met moenenmaskertjes
€ 15,00 / € 25,00 -
1110

bronzen wierookbrander zonder deksel

Een -bronzen wierookbrander zonder deksel
€ 5,00 / € 10,00 -
1117

porseleinen keukenklok met Hollands decor

Een -porseleinen keukenklok met Hollands decor
€ 20,00 / € 30,00 -
1122

elect. Vroeg 20e eeuwse koffergrammofoon

Een -elect. Vroeg 20e eeuwse koffergrammofoon
€ 20,00 / € 30,00 -
1140

album Ned. Indië en Indonesië

Een -album Ned. Indië en Indonesië - o.a. Ssen haakje in cirkel
€ 20,00 / € 30,00 -
1141

ongebruikte c.q. postfris curaçao en Ned. Antillen

Lot -ongebruikte c.q. postfris curaçao en Ned. Antillen - + album Suriname
€ 30,00 / € 45,00 -
1171

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "muzikanten"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "muzikanten" - tegelboek
€ 30,00 / € 45,00 -
1174

Makkum wit aardewerk 2 brandewijnkommen

Lot -Makkum wit aardewerk 2 brandewijnkommen
€ 25,00 / € 40,00 -
1176

Makkum polychroom bord met bloemdecor

Een -Makkum polychroom bord met bloemdecor - + spreukenbord "van het concert des levens"
€ 30,00 / € 45,00 -
1177

Makkum blauw en wit en een witte kastkom

Een -Makkum blauw en wit en een witte kastkom - no KR 21 en no. 501
€ 40,00 / € 60,00 -
1192

wijntafeltje op 3poot

Een -wijntafeltje op 3poot - + rechthoekig klein tafeltje
€ 10,00 / € 15,00 -