1161

smeedijzeren klapstoeltjes

Twee -smeedijzeren klapstoeltjes - + smeedijzeren tafel
€ 40,00 / € 60,00 -
1160

goudsteen kastkom

Een -goudsteen kastkom - + 2 Makkum en 3 Delftse tegels
€ 20,00 / € 30,00 -
1159

Boheems geslepen kristallen wijnglazen

Twee -Boheems geslepen kristallen wijnglazen - (1x minichip)
€ 5,00 / € 10,00 -
1158

dikwandig glazen fruitschaal rood

Een -dikwandig glazen fruitschaal rood - Ukraine W 33,5 cm niet gesign.
€ 15,00 / € 25,00 -
1157

Ste Ceramique Maastricht 34 cm doorsnee schotel

Een -Ste Ceramique Maastricht 34 cm doorsnee schotel - 30 april 1909, geboorte prinses Juliana
€ 25,00 / € 40,00 -
1156

aardewerk Satsuma vaas Japan 19/20e eeuw

Een -aardewerk Satsuma vaas Japan 19/20e eeuw - H 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1155

houten schootkoffiemolen

Een -houten schootkoffiemolen - + oud houten kinderklompje
€ 10,00 / € 15,00 -
1154

eiken 2 deurs servieskast

Een -eiken 2 deurs servieskast - 19e eeuw
€ 50,00 / € 90,00 -
1153

imari borden 19e eeuw Japan

Twee -imari borden 19e eeuw Japan
€ 15,00 / € 25,00 -
1152

stripboeken; Paling & Co 4x, Doorzon nr. 1t/m 6, Joop Klepzeiker nr. 1 t/m 5

Lot -stripboeken; Paling & Co 4x, Doorzon nr. 1t/m 6, Joop Klepzeiker nr. 1 t/m 5- Schipbreuk in de tijd nr. 1 en 2 (8x), L Luke 16x w.o. Dupuis nr. 1, Asterix 18x, Storm nr. 1 t/m 9
€ 25,00 / € 40,00 -
1151

klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.

JP Ludo -klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
1150

Tarzan 5x, Sjef van Oekel + div 12x Kuifje 13x en Superhelden 20x

Lot -Tarzan 5x, Sjef van Oekel + div 12x Kuifje 13x en Superhelden 20x
€ 10,00 / € 15,00 -
1149

Guust 11x, Nederlandse MAD (va nr. 67) 5x, Flintstones 85x

Lot -Guust 11x, Nederlandse MAD (va nr. 67) 5x, Flintstones 85x
€ 20,00 / € 30,00 -
1148

Suske en Wiske 120x

Lot -Suske en Wiske 120x
€ 35,00 / € 50,00 -
1147

groot lot stripboeken; Axel moonshine nr. 1 en 5, De goden uit het heelal nr. 1 t/m 7, Suske en Wiske 40x

Een -groot lot stripboeken; Axel moonshine nr. 1 en 5, De goden uit het heelal nr. 1 t/m 7, Suske en Wiske 40x - Conan 1 t/m 8 en 10 t/m 13, Enterprice nr. 1 en 2, Blake Mortimer nr. 1 t/m 4, Rahaw 7x, in de ban van de ring 3x en Triaie 30x
€ 30,00 / € 45,00 -
1146

doos voor de schatgraverspostzegels en poststukken

Een -doos voor de schatgraverspostzegels en poststukken
€ 5,00 / € 10,00 -
1145

album Nederland v.a. 1852

Een -album Nederland v.a. 1852
€ 40,00 / € 60,00 -
1144

19e eeuwse koperen pijpcomfoor

Tweemaal -19e eeuwse koperen pijpcomfoor - 1 met steel, 1 met onderschotel
€ 20,00 / € 30,00 -
1143

album Davo PTT postzegel mapjes

Een -album Davo PTT postzegel mapjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1142

album overzeese geb. delen

Een -album overzeese geb. delen - + De Post Nederland + insteekalbum Ned. En Ned. Indië, veel lege bladen
€ 15,00 / € 25,00 -
1141

ongebruikte c.q. postfris curaçao en Ned. Antillen

Lot -ongebruikte c.q. postfris curaçao en Ned. Antillen - + album Suriname
€ 30,00 / € 45,00 -
1140

album Ned. Indië en Indonesië

Een -album Ned. Indië en Indonesië - o.a. Ssen haakje in cirkel
€ 20,00 / € 30,00 -
1139

kistje vol meest gulden munten

Een -kistje vol meest gulden munten - + 2,5 gld papier + beursje oude Ned. munten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1138

grote krat vol div. insteek e.a. album (div leeg)

Een -grote krat vol div. insteek e.a. album (div leeg) - o.a. Ned. Indië
€ 20,00 / € 30,00 -
1137

boekjes Antillen en Suriname o.a.

Vier -boekjes Antillen en Suriname o.a.
€ 20,00 / € 30,00 -