412

litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980

Een -litho "bosgezicht" Hendrik Voskuijl 1893/1980
€ 10,00 / € 15,00 -
413

tafellampen met kristallen pegels

Twee -tafellampen met kristallen pegels
€ 50,00 / € 75,00 -
414

demonstratie borden Dodewaard jaren 80

Een -demonstratie borden Dodewaard jaren 80
€ 20,00 / € 30,00 -
415

dikwandig Leerdam glazen hanglampje

Een -dikwandig Leerdam glazen hanglampje - studioglas
€ 20,00 / € 30,00 -
416

blauw en wit porseleinen grote W 48 cm schotel met florale motieven

Een -blauw en wit porseleinen grote W 48 cm schotel met florale motieven - Japans 19/20e eeuw (hersteld)
€ 75,00 / € 125,00 -
417

fraai gestileerd modelhoofd op rvs voet

Een -fraai gestileerd modelhoofd op rvs voet - H ca 35 cm
€ 75,00 / € 125,00 -
418

585/1000 geel gouden ketting met gouden hangertje met zirkoon

Een -585/1000 geel gouden ketting met gouden hangertje met zirkoon - ca 4 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 110,00 / € 160,00 -
419

14 krt wit gouden ring met echte parel

Een -14 krt wit gouden ring met echte parel - ca 3 gr
€ 75,00 / € 125,00 -
420

Thonetstijl armstoel

Een -Thonetstijl armstoel
€ 30,00 / € 45,00 -
421

mahonie handwerktafeltje met lade

Een -mahonie handwerktafeltje met lade
€ 40,00 / € 60,00 -
422

rood geverfd keukenvoorraadschap

Een -rood geverfd keukenvoorraadschap
€ 10,00 / € 15,00 -
423

lotje sloopmetaal

Een -lotje sloopmetaal - o.a. ca 11,5 gr bwg 1 krt zirkoon, rest ca 17 gr 585/1000
€ 450,00 / € 600,00 -
424

fraai koopje sieraden w.o. Swarovski

Een -fraai koopje sieraden w.o. Swarovski
€ 20,00 / € 30,00 -
425

Skyland models KLM groot model vliegtuig

Een -Skyland models KLM groot model vliegtuig - + model Martin air (1 motor manco)
€ 75,00 / € 125,00 -
426

glazen stolpen

Vier -glazen stolpen - 1x ovaal 20x30x60, 3x rond ca 18 en H 45 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
427

NW gemerkt porseleinen 3 delig klokkenstel

Een -NW gemerkt porseleinen 3 delig klokkenstel - toegevoegd kleiner porseleinen klokhuisje (beide uurwerken manco)
€ 10,00 / € 15,00 -
428

80 cm hoge schemerlamp op koperen voet

Een -80 cm hoge schemerlamp op koperen voet
€ 20,00 / € 30,00 -
429

met bruine stof beklede fauteuils

Twee -met bruine stof beklede fauteuils
€ 80,00 / € 120,00 -
430

lot van 7 lp's o.a. Johnny Bates en Bob Marley "Babylon by bus"

Een -lot van 7 lp's o.a. Johnny Bates en Bob Marley "Babylon by bus"
€ 10,00 / € 15,00 -
431

olieverf op doek 50x40 cm excl. Lijst "huizen aan riviertje met bootjes"

Een -olieverf op doek 50x40 cm excl. Lijst "huizen aan riviertje met bootjes" - gesign R.O. JFA Lansaat
€ 60,00 / € 100,00 -
432

olieverf op doek 50x60 exc. Lijst "landschap met water" gesign. R.O. T.H.P.

Een -olieverf op doek 50x60 exc. Lijst "landschap met water" gesign. R.O. T.H.P.
€ 40,00 / € 60,00 -
433

Japanse bronzen minivaasjes 19e eeuw

Twee -Japanse bronzen minivaasjes 19e eeuw - H 9 cm + antiek bronzen vijzeltje H 6 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
434

Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten"

Een -Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten" - in gepoederde lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
435

olieverf op board 65x50 cm excl. Lijst stilleven gesign R.O. De Otter

Een -olieverf op board 65x50 cm excl. Lijst stilleven gesign R.O. De Otter- lijst heeft schade
€ 20,00 / € 30,00 -
436

ets "dorsen" gesign. Met potlood R.O.

Een -ets "dorsen" gesign. Met potlood R.O. -onduidelijk 40x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -