380

zeldzaam fraai mahonie ingelegd 19e eeuwse bedombouw

Een -zeldzaam fraai mahonie ingelegd 19e eeuwse bedombouw
€ 60,00 / € 100,00 -
381

antieke wit geverfde schrijftafel met 2 dubbele poten op 4 wieltjes

Een -antieke wit geverfde schrijftafel met 2 dubbele poten op 4 wieltjes
€ 15,00 / € 25,00 -
382

mahonie 19e eeuw ingelegd niervorm nachtkastje

Een -mahonie 19e eeuw ingelegd niervorm nachtkastje
€ 80,00 / € 120,00 -
383

8 armige messing kroon

Een -8 armige messing kroon
€ 30,00 / € 45,00 -
384

antieke eiken "Luikse kast":

Aan -antieke eiken "Luikse kast":
€ 60,00 / € 100,00 -
385

antiek eiken vertico met 1 lade boven deur

Een -antiek eiken vertico met 1 lade boven deur
€ 30,00 / € 50,00 -
386

Ronald Lindgren "berg met 3 torens op voorgrond"

Aquarel -Ronald Lindgren "berg met 3 torens op voorgrond" - 16x23 cm aan de drau, villach Karinthië
€ 25,00 / € 40,00 -
387

mahonie dressoir met zeldzaam fraai inlegwerk

Een -mahonie dressoir met zeldzaam fraai inlegwerk
€ 120,00 / € 200,00 -
388

mahonie toilettafel met 2 ladeblokken en spiegel

Een -mahonie toilettafel met 2 ladeblokken en spiegel - met contouren, zeldzaam fraai ingelegd met div houtsoorten
€ 120,00 / € 200,00 -
389

groen geverfde buffetkast in landhuisstijl

Een -groen geverfde buffetkast in landhuisstijl - met 3 deurtjes in bovenbouw met gebogen kap
€ 30,00 / € 45,00 -
390

pers

Een -pers - ca 2x5 x 3,5 mtr i.p.s.
€ 300,00 / € 450,00 -
391

Een -Perzisch tapijt - i.p.s. ca 200x300 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
392

bruin steengoed zoutvat met deksel

Een -bruin steengoed zoutvat met deksel
€ 20,00 / € 30,00 -
393

voetenbank of poef met deksel

Een -voetenbank of poef met deksel - rechthoekig met bordeaux rode bekleding
€ 20,00 / € 30,00 -
394

deeldrinkservies geslepen kristal

Een -deeldrinkservies geslepen kristal
€ 20,00 / € 30,00 -
395

glazen drinkserviesdeel

Een -glazen drinkserviesdeel - ca 50 delen met kristallen karaf
€ 60,00 / € 100,00 -
396

draadstaal plantenhangers

Drie -draadstaal plantenhangers
€ 15,00 / € 25,00 -
397

veiling catalogussen

Verzameling vroeg 20e eeuwse -veiling catalogussen- inventarislijsten, beschrijvingen van div belangrijke verzamelingen + lotje divers o.a.. Kunstboeken
€ 20,00 / € 35,00 -
398

serie van 18 kookboeken

Een -serie van 18 kookboeken
€ 10,00 / € 15,00 -
399

oude vermoeide persjes

Twee zeer -oude vermoeide persjes- (2x)
€ 40,00 / € 60,00 -
400

hangende houten engelen

Twee -hangende houten engelen - verguld met glazen ogen
€ 30,00 / € 45,00 -
401

Beau muziek ; Jack in the box

Een -Beau muziek ; Jack in the box
€ 5,00 / € 10,00 -
402

boeken over Delfts aardewerk

Vier -boeken over Delfts aardewerk
€ 25,00 / € 40,00 -
403

Rheinisches steinzeug kannetje met oogstfiguren

Een -Rheinisches steinzeug kannetje met oogstfiguren - dekselgat in oor
€ 20,00 / € 30,00 -
404

olieverf op doek, romantische school ïjsgezicht met schaatsers"

Een -olieverf op doek, romantische school ïjsgezicht met schaatsers"- 40x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -