964

mini biedermeier meidenkastje met gecontourneerde deurpanelen

Een -mini biedermeier meidenkastje met gecontourneerde deurpanelen - mahoniehout
€ 80,00 / € 120,00 -
1073

Rietveld kopie krattenstoel

Een -Rietveld kopie krattenstoel
€ 40,00 / € 60,00 -
1121

olieverfschilderij M Sanders

Een -olieverfschilderij M Sanders - 46x63 cm "berglandschap met meer en visser op de voorgrond" Marin Art
€ 40,00 / € 60,00 -
1170

Makkum 8 polychroom tegels met "soldaten" + 1x in lijst

Lot -Makkum 8 polychroom tegels met "soldaten" + 1x in lijst
€ 50,00 / € 75,00 -
1191

lot div spiritualiën

Klein -lot div spiritualiën
€ 20,00 / € 30,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
1309

zilveren fotolijstje

Een -zilveren fotolijstje - 7x9 cm rechthoekig
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1310

kristallen lepelvaasje met zilveren rand

Een -kristallen lepelvaasje met zilveren rand - + zilveren asbak + dover zilver + mandje rond + vaasje + kandelaar alles 835/1000
€ 30,00 / € 45,00 -
1324

lot boeken; Nederlands Indië

Een -lot boeken; Nederlands Indië
€ 20,00 / € 30,00 -
1338

lot boeken div o.a. Z Afrika "Boerenoorlog"

Een -lot boeken div o.a. Z Afrika "Boerenoorlog"
€ 20,00 / € 30,00 -
1381

beukenhouten werktafeltje

Een -beukenhouten werktafeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
1452

tuigleren kapstoel met kubus footstool

Een -tuigleren kapstoel met kubus footstool
€ 50,00 / € 75,00 -
1473

zilveren 835/1000 bekertje ANWB toeristenbond

Een -zilveren 835/1000 bekertje ANWB toeristenbond - + zilveren miniatuur vaasje + zilveren taartschep
€ 40,00 / € 60,00 -
1492

Friese staartklok met 2 tollen in top

Een -Friese staartklok met 2 tollen in top - in eiken kast met beschilderde wijzerplaat
€ 75,00 / € 125,00 -
1495

"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast

Een -"Zenith" zakhorloge in vernikkelde kast - (loopt)
€ 25,00 / € 40,00 -
95

835/1000 zilveren ochideevaasjes

Vier -835/1000 zilveren ochideevaasjes - 2 met pareltand en verzwaard voetje H 13 cm en 14 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
299

Deventer tapijt

Een -Deventer tapijt - 240x350 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
380

zeldzaam fraai mahonie ingelegd 19e eeuwse bedombouw

Een -zeldzaam fraai mahonie ingelegd 19e eeuwse bedombouw
€ 60,00 / € 100,00 -
384

antieke eiken "Luikse kast":

Aan -antieke eiken "Luikse kast":
€ 60,00 / € 100,00 -
518

"dame in stoel met in haar hand een reukflesje"

Pastel -"dame in stoel met in haar hand een reukflesje" - in nog origineel mahonie lijst begin 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
737

jade flacon met een reliëf decor van Bachantes en Cupido

Een -jade flacon met een reliëf decor van Bachantes en Cupido - H 10 cm herstellingen en haarlijntje
€ 60,00 / € 100,00 -
763

19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur"

Een -19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur" - ca 35x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1003

rechthoekige mahonie uitschuiftafel met 4 stoelen

Een -rechthoekige mahonie uitschuiftafel met 4 stoelen
€ 60,00 / € 100,00 -
1040

olieverfschilderij op paneel "koets met paar in klederdracht"

Een -olieverfschilderij op paneel "koets met paar in klederdracht" - 20x30 cm onbekende meester
€ 60,00 / € 100,00 -
1086

Ton Becks "schip onder zeil"

Olieverf op doek -Ton Becks "schip onder zeil" - 100x100 cm incl. lijst gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -