1186

dozen originele "meccano"

Drie -dozen originele "meccano" - + lot van 2 locs en 3 wagons blikken trein
€ 20,00 / € 30,00 -
1185

blikken rode kruis auto mist achterdeur en geverfd

Een -blikken rode kruis auto mist achterdeur en geverfd - + bordspel "het geheim van de atoombom" ISI Holland compleet?
€ 30,00 / € 45,00 -
1184

blikken auto met luchtafweergeschut

Een -blikken auto met luchtafweergeschut - + blikken zoeklicht
€ 60,00 / € 100,00 -
1183

blikken kanon + blikken mitrailleur met schutter

Een -blikken kanon + blikken mitrailleur met schutter
€ 50,00 / € 75,00 -
1182

groot lot meest elastolin soldaatjes deel fabrigation Belge

Een -groot lot meest elastolin soldaatjes deel fabrigation Belge
€ 50,00 / € 75,00 -
1181

Friese staartklok in eiken kast

Een -Friese staartklok in eiken kast - manco's
€ 60,00 / € 100,00 -
1180

antieke houten Schwartzwalder uurwerkjes

Vier -antieke houten Schwartzwalder uurwerkjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1179

wit Makkum aardewerk samen met het boek "actie en reactie" Koninklijke Tichelaar Makkum

Zeven stuks - wit Makkum aardewerk samen met het boek "actie en reactie" Koninklijke Tichelaar Makkum
€ 25,00 / € 40,00 -
1178

Makkum 4 wandbordjes met bloemdecor nr. BR 19

Lot -Makkum 4 wandbordjes met bloemdecor nr. BR 19 - + 6 petit fourschaaltjes decor vruchten polychroom
€ 20,00 / € 30,00 -
1177

Makkum blauw en wit en een witte kastkom

Een -Makkum blauw en wit en een witte kastkom - no KR 21 en no. 501
€ 40,00 / € 60,00 -
1176

Makkum polychroom bord met bloemdecor

Een -Makkum polychroom bord met bloemdecor - + spreukenbord "van het concert des levens"
€ 30,00 / € 45,00 -
1175

Makkum wit aardewerk theelicht?

Een -Makkum wit aardewerk theelicht? - + design bord
€ 25,00 / € 40,00 -
1174

Makkum wit aardewerk 2 brandewijnkommen

Lot -Makkum wit aardewerk 2 brandewijnkommen
€ 25,00 / € 40,00 -
1173

Makkum Oar Work schotel design Marcel Wanders

Een -Makkum Oar Work schotel design Marcel Wanders - W 28 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1172

Makkum 23 polychroom 6kantige ca 10 cm sierschaaltjes

Lot -Makkum 23 polychroom 6kantige ca 10 cm sierschaaltjes - in originele verpakking met ca 20 certificaten in enveloppen
€ 100,00 / € 150,00 -
1171

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "muzikanten"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "muzikanten" - tegelboek
€ 30,00 / € 45,00 -
1170

Makkum 8 polychroom tegels met "soldaten" + 1x in lijst

Lot -Makkum 8 polychroom tegels met "soldaten" + 1x in lijst
€ 50,00 / € 75,00 -
1169

Makkum 8 polychroom tegels met "zeilschepen"

Lot -Makkum 8 polychroom tegels met "zeilschepen"
€ 50,00 / € 75,00 -
1168

klein lot Chin. e.a. porselein

Een -klein lot Chin. e.a. porselein
€ 35,00 / € 50,00 -
1167

Chinees pors, kop en schotel + deksel

Een -Chinees pors, kop en schotel + deksel (haarscheur) - 4x KPM porselein + glazen bolvaas vol o.a. divers bestek
€ 10,00 / € 15,00 -
1166

fruit couvertjes + 3 EPNS viscouverts

Zes -fruit couvertjes + 3 EPNS viscouverts - + 2 dozijn geslepen kristallen messenleggers + kristallen Maastricht 12 onderzetters in 5 doosjes
€ 20,00 / € 30,00 -
1165

Friese staartklok met houten poppen

Vroeg -Friese staartklok met houten poppen - goed werkend scheepjes en engel mechaniek, zijglas schade
€ 225,00 / € 300,00 -
1164

Engels staand horloge

Een -Engels staand horloge - mahonie kast, loopt prima
€ 125,00 / € 200,00 -
1163

lot van o.a. 20 antieke wandtegels, mangaan en blauw wit

Een -lot van o.a. 20 antieke wandtegels, mangaan en blauw wit - 19e eeuw, div herstellingen en manco's
€ 20,00 / € 30,00 -
1162

smeedijzeren plantentrap

Een -smeedijzeren plantentrap
€ 15,00 / € 25,00 -