372

jugendstil spiegellijst

Messing -jugendstil spiegellijst - met rechthoekige spiegel
€ 20,00 / € 30,00 -
373

ronde houten panelen

Twee -ronde houten panelen - d 'arte F Conz
€ 15,00 / € 25,00 -
374

kistje gewichten + blikje met o.a. medailles

Een -kistje gewichten + blikje met o.a. medailles - + windmill aansteker + wit kistje met o.a. zilv fotolijstje
€ 25,00 / € 40,00 -
375

draadwerk poppenhuisspiegeltje

Een -draadwerk poppenhuisspiegeltje
€ 10,00 / € 15,00 -
376

A. Arson

Een antimony beeld -A. Arson- van een kievit op ovaal houten basement ca. H40 cm, gesign. A. Arson
€ 300,00 / € 450,00 -
377

Willem van Leusden

Ets -Willem van Leusden - "Bakkerstraat te Utrecht met domtoren" 47,5x16 cm gesign r.o. herk Borzo
€ 20,00 / € 30,00 -
378

Willem van Leusden

Ets, droge naald -Willem van Leusden - "de oude toren te Vught" 35x25 cm gesign r.o. herk Borzo
€ 20,00 / € 30,00 -
379

"bootjes op het strand"

Aquarel -"bootjes op het strand"- 26,5x36 cm gesign r.o.

€ 20,00 / € 30,00 -
380

"IJsvermaak"

Olieverf op paneel -"IJsvermaak"- 29x39 cm 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
381

"Rietgedekte woning aan het water"

Ets -"Rietgedekte woning aan het water" - ca 15x30 cm geen sign
€ 20,00 / € 30,00 -
382

"bootje afgemeerd"

Ets gesign -"bootje afgemeerd" - 12x25 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
383

F Lurgini

Litho -F Lurgini - "stadsgezicht"
€ 10,00 / € 15,00 -
384

foto's 19e eeuw + aquarel

Twee -foto's 19e eeuw + aquarel - gesign Kerkhoff "huzaar"
€ 15,00 / € 25,00 -
385

Familie Rose gehoekte schotels

4x -Familie Rose gehoekte schotels- met figuren, rivierenlandschap China 18e eeuw W28 cm (rep+ haarlijn)
€ 100,00 / € 150,00 -
386

zilveren 835/1000 ronde schaal op voet

Een -zilveren 835/1000 ronde schaal op voet - geplooid met parelrand, W 18 en H 7 cm ca 280 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
387

zon verzilverd dienblad met kabelrand

Een -zon verzilverd dienblad met kabelrand - in Lois Seize stijl + lot divers verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
388

div fotolijstjes, divers materiaal

Lotje -div fotolijstjes, divers materiaal
€ 20,00 / € 30,00 -
389

Delftse schotels

Twee -Delftse schotels - Regina bord, Amerikaans bord + uiver gedenkschotel
€ 15,00 / € 25,00 -
390

4 Delftse borden

Lente, zomer, herfst, winter - 4 Delftse borden - + 3 div Delfts
€ 15,00 / € 25,00 -
391

vonkenscherm + smeedijzeren haardstel

Smeedijzeren -vonkenscherm + smeedijzeren haardstel
€ 15,00 / € 25,00 -
392

ronde gelegenheids/wijntafel op getorste poot

Fraaie -ronde gelegenheids/wijntafel op getorste poot - uitlopend op 3 poot
€ 60,00 / € 100,00 -
393

lot lp's en singles

Mooi -lot lp's en singles
€ 25,00 / € 40,00 -
394

lotje sieraden

Een -lotje sieraden - voornamelijk kindersieraadjes o.a. bedel en naamplaatarmbandjes, zilver in 2 doosjes
€ 15,00 / € 25,00 -
395

met hulpstukken en boekjes in koffer

Een Fuica St 605 N compleet - met hulpstukken en boekjes in koffer
€ 20,00 / € 30,00 -
396

Mahonie theetafel

Een -Mahonie theetafel- met gecontourneerd blad
€ 60,00 / € 90,00 -