449

ivoren snijwerkjes van slangen beker of vaashouders

Twee -ivoren snijwerkjes van slangen beker of vaashouders - L 39 cm Sumatra ca 1920
€ 80,00 / € 120,00 -
450

primitief snijwerkje van zwarte koraal

Een -primitief snijwerkje van zwarte koraal - Erdogan Bahar Indonesië
€ 10,00 / € 15,00 -
451

kikkers + 3 eenden + draakje

Drie -kikkers + 3 eenden + draakje - Jadeïet
€ 20,00 / € 30,00 -
452

koperen blaadje vol stenen, jade, kristal enz. voorwerpjes

Een -koperen blaadje vol stenen, jade, kristal enz. voorwerpjes
€ 25,00 / € 40,00 -
453

ivoren beker met een slangen etende vogel in reliëf

Een -ivoren beker met een slangen etende vogel in reliëf - 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
454

Borden met vogeldecor

9x div -Borden met vogeldecor-
€ 10,00 / € 15,00 -
455

ivoren figurine van een Chinese vrouw

Een -ivoren figurine van een Chinese vrouw - ca 1900, H 20,5 cm
€ 110,00 / € 150,00 -
456

primitief gesneden figuren

Drie -primitief gesneden figuren - 20e eeuw Afrika
€ 15,00 / € 25,00 -
457

Lot

Dienblad met kruissteek op blad + -Lot- antieke bedrukte stof + doos met plates lady Claire
€ 10,00 / € 15,00 -
458

terra cotta kopie antieke figuren

Twee -terra cotta kopie antieke figuren - Zuid Amerika 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
459

majolica beeld van Moeder Gods met kind

Een -majolica beeld van Moeder Gods met kind - H 35 cm Portugal ca 1950
€ 50,00 / € 75,00 -
460

kaars wandlusters met kroon als spiegel

Twee -kaars wandlusters met kroon als spiegel
€ 2,00 / € 5,00 -
461

porseleinen figurines "Lipizzaner Wien"

Twee -porseleinen figurines "Lipizzaner Wien"- H 16 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
462

zilveren 835/1000 inktstel

Een -zilveren 835/1000 inktstel - ca 1830 (zonder kristallen flesjes)
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 70,00 / € 100,00 -
463

Anneke Boot

Sepia -Anneke Boot- "Brug over de Seine" 10x15 cm
€ 20,00 / € 40,00 -
464

Florence

Kleurets -Florence-, gesign. onduidelijk
€ 5,00 / € 10,00 -
465

mahonie gefineerde bergères

Twee -mahonie gefineerde bergères - met rode empire bekleding, Frans empire ca 1810
€ 660,00 / € 1,00 -
466

iepenhouten antieke stoeltjes

Twee -iepenhouten antieke stoeltjes - met biezen zittingen
€ 30,00 / € 45,00 -
467

collier met Mallorca parels

Een - collier met Mallorca parels - met 925/1000 zilveren slot
€ 40,00 / € 75,00 -
468

drie ingelijst prenten van stoelen met vermelding van stijl en periode

Tweemaal -drie ingelijst prenten van stoelen met vermelding van stijl en periode - in kleur
€ 30,00 / € 45,00 -
469

div afbeeldingen in lijst

Vier -div afbeeldingen in lijst - o.a. gravure en aquarel
€ 10,00 / € 15,00 -
470

verzilverde borden

Twaalf -verzilverde borden - W 28 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
471

mantelspiegel met timphaan

Grote -mantelspiegel met timphaan - op mahonie lijst
€ 35,00 / € 50,00 -
472

polychroom aardewerk vaas

Een -polychroom aardewerk vaas - van Gelder collectie, made in Portugal 405 Filcher, H 30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
473

geel gouden 585/1000 dasspeld met pareltje

Een -geel gouden 585/1000 dasspeld met pareltje
€ 20,00 / € 30,00 -