17

Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes

Stel -Fiorina 2 gesigneerde porseleinen bloemstukjes - toegevoegd 2 Braziliaanse figurines van poezen
€ 20,00 / € 30,00 -
19

Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt

Een -Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt - (hoed gechipt) 20e eeuw Portugal
€ 20,00 / € 30,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
49

bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet

Een -bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet
€ 20,00 / € 30,00 -
74

blauw porseleinen Chinese kommetjes

Twee -blauw porseleinen Chinese kommetjes - (1x lelijke chip) 1x met 4merk W 12 en H 5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
105

W 26 cm Chinees imari schotel

Een -W 26 cm Chinees imari schotel - met bloemdecor (haarlijn)
€ 20,00 / € 30,00 -

Meissen zwiebelmuster schaaltjes

Twee -Meissen zwiebelmuster schaaltjes - ovaal L 22 cm (1x chip)
€ 20,00 / € 30,00 -
122

Zaans klokje

Een klein model -Zaans klokje- met Atlas in top, slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
126

opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft"

Een -opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft" - ingekleurd, 31x42 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
139

messing "Joost mag het weten" app

Een -messing "Joost mag het weten" app - + geel koperen waterketeltje met theelicht
€ 20,00 / € 30,00 -
161

modern staande lamp met driehoek kapje en aluminium voet

Een -modern staande lamp met driehoek kapje en aluminium voet
€ 20,00 / € 30,00 -
164

zeer fraaie Delftse vazen miniatuur Porceleine fles

Twee -zeer fraaie Delftse vazen miniatuur Porceleine fles - H 11 cm

1 van de Vaasjes is gelijmd.

€ 20,00 / € 30,00 -
174

Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696

Een -Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696 - de Baenderheerlijkheyt
€ 20,00 / € 30,00 -
196

eiken dubbel bordenrek met druk snijwerk

Een -eiken dubbel bordenrek met druk snijwerk
€ 20,00 / € 30,00 -
206

Cor vd Veer "droogbloemen op bladmuziek"

Olieverf op doek -Cor vd Veer "droogbloemen op bladmuziek" - 50x70 cm
€ 20,00 / € 35,00 -
211

H Collection; zwart modern design tv meubeltje met jalousie deurtjes

Een - H Collection; zwart modern design tv meubeltje met jalousie deurtjes - + idem bijzetkastje, kubusvorm
€ 20,00 / € 30,00 -
214

zilveren zwavelstokdoosje

Een -zilveren zwavelstokdoosje - Birmingham jaarletter i met ophangoogje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
240

blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord

Een -blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord - W 20 cm no. 1169 en 1009
€ 20,00 / € 30,00 -
247

Delftse en makkumer tegels

Vier -Delftse en makkumer tegels
€ 20,00 / € 30,00 -
250

Japans lakwerk voedselcontainer

Een -Japans lakwerk voedselcontainer - + Japans porseleinen bordje met vogeldecor
€ 20,00 / € 30,00 -
258

lot lp's

Een -lot lp's
€ 20,00 / € 30,00 -
268

blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes"

Een -blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes" - + 2 borden (schade 2x)
€ 20,00 / € 30,00 -
270

Klein lot antieke tegels

Klein lot antieke tegels

€ 20,00 / € 40,00 -
271

Regina Delftse schotel

Een -Regina Delftse schotel - 33 cm decor zeilboot met opschrift "dar pomorza"
€ 20,00 / € 30,00 -