960

Orfac GMT tafelklokje koper e.a. metaal

Een -Orfac GMT tafelklokje koper e.a. metaal
€ 15,00 / € 25,00 -
969

gedenk en spreukenborden Maastricht

Lot -gedenk en spreukenborden Maastricht - 20e eeuw blauw en wit aardewerk (3x)
€ 15,00 / € 25,00 -
1052

penning zilver Vincent van Gogh

Een -penning zilver Vincent van Gogh -25 gr 925/1000, 30 mm 1990
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
1105

mini kandelaartjes messing

Zes -mini kandelaartjes messing - 13, 8 en 9 cm hoog
€ 15,00 / € 25,00 -
1151

klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.

JP Ludo -klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
1153

imari borden 19e eeuw Japan

Twee -imari borden 19e eeuw Japan
€ 15,00 / € 25,00 -
1189

antiek Delfts blauw bordje met bloemdecor

Een -antiek Delfts blauw bordje met bloemdecor (knabbel)
€ 15,00 / € 25,00 -
1271

aluminium HH trapje

Een -aluminium HH trapje - 2 treden
€ 15,00 / € 25,00 -
1317

witte wijnglazen met groene voet en 6 cognacglazen

Tien -witte wijnglazen met groene voet en 6 cognacglazen
€ 15,00 / € 25,00 -
1398

zachte rood lederen damestas "my lady" vintage oplage

Een -zachte rood lederen damestas "my lady" vintage oplage
€ 15,00 / € 25,00 -
1436

Marjolein Bastin; 12 kop en schotels + 6 bekers + schaaltje

Lot -Marjolein Bastin; 12 kop en schotels + 6 bekers + schaaltje - door Libelle uitgegeven aardewerk
€ 15,00 / € 25,00 -
1483

lot koperen, tinnen, verzilverde voorwerpen

Een -lot koperen, tinnen, verzilverde voorwerpen - in koperen melkkan
€ 15,00 / € 25,00 -
1503

ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar

Een -ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar
€ 15,00 / € 25,00 -
1517

antieke schootkoffiemolen

Een -antieke schootkoffiemolen - + bronzen gewichtjes + kandelaar en olielampje (lot)
€ 15,00 / € 25,00 -
1520

Maastricht aardewerk bord

Een -Maastricht aardewerk bord - naar Chinees voorbeeld + div bijous
€ 15,00 / € 25,00 -
1527

div hoofden zwart ebbenhout en coromandel

Drie -div hoofden zwart ebbenhout en coromandel - ; Nigeria en Indonesië
€ 15,00 / € 25,00 -
1528

mooi lot boeken, cd's, dvd's over Elvis

Een -mooi lot boeken, cd's, dvd's over Elvis - toegevoegd Harley Davidson en kunstboeken
€ 15,00 / € 25,00 -
1533

silver crown 1952/1977 uitgave T.S.B.

Een -silver crown 1952/1977 uitgave T.S.B.
€ 15,00 / € 25,00 -
9

kristallen Stilton stolp met onderschotel

Een -kristallen Stilton stolp met onderschotel - met olijfslijpsel
€ 25,00 / € 40,00 -
18

ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"
€ 30,00 / € 45,00 -
20

figurines Frankrijk/België

Twee -figurines Frankrijk/België - 1 voetje gelijmd 19e eeuw H 22 cm polychroom
€ 35,00 / € 50,00 -
49

bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet

Een -bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet
€ 20,00 / € 30,00 -
102

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -
103

Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"

Lot -Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -

Meissen zwiebelmuster schaaltjes

Twee -Meissen zwiebelmuster schaaltjes - ovaal L 22 cm (1x chip)
€ 20,00 / € 30,00 -