361

wortelnoten eendeurshangvitrinekastje

Een -wortelnoten eendeurshangvitrinekastje
€ 20,00 / € 30,00 -
362

HVS Tilburg design 4 lederen eetstoelen + grenen tafel

Een -HVS Tilburg design 4 lederen eetstoelen + grenen tafel
€ 60,00 / € 100,00 -
363

vintage buisframe schommelstoel, merkloos

Een -vintage buisframe schommelstoel, merkloos
€ 100,00 / € 150,00 -
364

lotje div. aardewerk, vaasje Arnhem art deco

Een -lotje div. aardewerk, vaasje Arnhem art deco - + Krautheim Bavaria + Petrus Regout + Engels bunny kins + pasta glasvaasje
€ 20,00 / € 30,00 -
365

vintage fauteuil Gispen

Een -vintage fauteuil Gispen
€ 200,00 / € 300,00 -
366

Gero Hollandia zilver plate ovale dekschaal

Een -Gero Hollandia zilver plate ovale dekschaal - 61x42 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
367

Schats; klokje onder stolp

Een -Schats; klokje onder stolp
€ 20,00 / € 30,00 -
368

Massive 2 muranostijl wandlampjes

Lot -Massive 2 muranostijl wandlampjes
€ 40,00 / € 60,00 -
369

piemel lampje met kapje

Een -piemel lampje met kapje
€ 15,00 / € 25,00 -
370

Grundig vintage kubusboxen

Twee -Grundig vintage kubusboxen - gebruikssporen en zonder 3 poot
€ 30,00 / € 45,00 -
371

W Germany gemerkte vaas

Een -W Germany (Bay) gemerkte vaas - H 50 cm wit met gestileerde bloemen
€ 40,00 / € 60,00 -
372

H 40 cm houten figurine van golfende figuur

Een -H 40 cm houten figurine van golfende figuur
€ 20,00 / € 30,00 -
373

Chinees porseleinen vaas

Een -Chinees porseleinen vaas - Kantonporselein 20e eeuw, H 50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
374

spiegel in houten lijst

Een -spiegel in houten lijst - 40x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
375

hardhouten model van een vrouwenhoofd

Een -hardhouten model van een vrouwenhoofd - H 35 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
376

zachthouten model van een vrouwenhoofd

Een -zachthouten model van een vrouwenhoofd - H 35 cm (gebruikssporen)
€ 40,00 / € 60,00 -
377

Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel

Een -Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel - afbeelding naar Sonneville, W 40 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
378

klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep

Een -klepsecretaire 18e eeuw met schuine klep - 2 hele en 2 halve laden - div houtsoorten
€ 40,00 / € 60,00 -
379

wit aardewerk design kandelaar voor 6 kaarsen

Een -wit aardewerk design kandelaar voor 6 kaarsen - compleet met metalen kaarsbussen 45x25 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
380

witplateel figuur van een beer

Een -witplateel figuur van een beer - L 25 H 20 cm nr. 1717
€ 20,00 / € 30,00 -
381

kort model bontjasje

Een -kort model bontjasje
Kleding & bont
€ 20,00 / € 30,00 -
382

antieke vijzel, groot model 19e eeuw met stamper

Een -antieke vijzel, groot model 19e eeuw met stamper
€ 40,00 / € 60,00 -
383

kristallen karaf + stolp + persglas schaal op voet

Een -kristallen karaf + stolp + persglas schaal op voet - + lot Engelse kop en schotel
€ 20,00 / € 30,00 -
384

lot antieke gereedschappen, meest gesmeed

Een -lot antieke gereedschappen, meest gesmeed - o.a. blokschaaf, passers, meter rolmaat, peillood, tangen, enz.
€ 20,00 / € 30,00 -
385

Heliogravure Bosboom; 'interieur kerk te Alkmaar" gesigneerd L.O.

Een -Heliogravure Bosboom; 'interieur kerk te Alkmaar" gesigneerd L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -