409

wortelnoten drieladen commode

Dubbel gebogen -wortelnoten drieladen commode - met bronzen beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
410

met gebogen front en 2 laden op poten

Een wortelnoten halkastje - met gebogen front en 2 laden op poten
€ 20,00 / € 30,00 -
411

majorca parelcollier

Een - majorca parelcollier - ca. 60 cm met slot
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 80,00 -
412

14k gouden princessering met roosdiamant

Een - 14k gouden princessering met roosdiamant
€ 325,00 / € 450,00 -
413

14 k gouden herenring

€ 135,00 / € 250,00 -
414

vintage verstelbare kunststof Italiaans design hanglamp

Fraaie -vintage verstelbare kunststof Italiaans design hanglamp
€ 30,00 / € 45,00 -
415

polychroom tegel

Antieke - polychroom tegel - 20x20 cm
€ 10,00 / € 20,00 -
416

Paul Bodifee

Ets -Paul Bodifee- "Rijtje arbeidershuisjes" 20x30 cm, gesign. R.O. potlood
€ 30,00 / € 45,00 -
418

hanglamp art deco

Een -hanglamp art deco
€ 20,00 / € 40,00 -
419

Anke Engelse

Hand gesigneerde grafiek -Anke Engelse - E.P. "man met vleugels"
€ 15,00 / € 25,00 -
420

leatherware chocoladeketel

Een -leatherware chocoladeketel
€ 20,00 / € 40,00 -
421

stilleven met stoel en brandende kaars" gesign r.b. en 1918, 27x32 cm

Onduidelijk gesign olieverf op doek -stilleven met stoel en brandende kaars" gesign r.b. en 1918, 27x32 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
422

H Schoten

Onbegrijpelijke tekening -H Schoten - + gravure mediterraan + prent St Martens kerk te Utrecht (3x)
€ 20,00 / € 30,00 -
423

div o.a. ets/litho in lijst

Vier -div o.a. ets/litho in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
427

Tiele

Etsje -Tiele- "Rietgedekte boerenwoning" 15x30 cm
€ 15,00 / € 30,00 -
431

kristallen kom

Geslepen -kristallen kom - + vaasje met zilveren voetje
€ 15,00 / € 25,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 60,00 / € 120,00 -
433

Frans damesfauteuiltje

Noten -Frans damesfauteuiltje - met petit point
€ 60,00 / € 100,00 -
434

Frans damesfauteuiltje

Noten -Frans damesfauteuiltje - met gobelin
€ 60,00 / € 100,00 -
435

voedsterstoeltje met velours d' Utrecht

Mahonie -voedsterstoeltje met velours d' Utrecht
€ 30,00 / € 45,00 -
436

Chinees porseleinen vazen met een famille rose decor

Twee -Chinees porseleinen vazen met een famille rose decor - van pioenen en spelende kinderen, H 25 cm 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
437

imari dekselpotten

Twee -imari dekselpotten - met bloemvazen in cartouches en gouden knop op deksel, H 30 en W 25 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
439

dikwandig glazen lampvoet in bolvorm

Een -dikwandig glazen lampvoet in bolvorm
€ 15,00 / € 25,00 -
446

Een -Perzisch tapijt - 150x90 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -