321

cognacglazen deels handbeschilderd

Zes -cognacglazen deels handbeschilderd - + 6 cocktailglaasjes met gouden rand
€ 10,00 / € 15,00 -
1453

collier + armband + 2 oorknoppen alles geschubd parelmoer

Een -collier + armband + 2 oorknoppen alles geschubd parelmoer
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1099

complete dartset als nieuw

Een -complete dartset als nieuw - Dartbord, Wimmau pijlen in tasje + dartmat
€ 50,00 / € 75,00 -
353

composiet beeld ca 60 cm met gietstempel

Een -composiet beeld ca 60 cm met gietstempel - + signatuur :Moreau" op marmeren sokkel
€ 250,00 / € 400,00 -
906

comtoise klok met harpslinger Frankrijk 19e eeuw

Een -comtoise klok met harpslinger Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
369

comtoise met harpslinger

Een -comtoise met harpslinger
€ 75,00 / € 125,00 -
829

comtoise met harpslinger

Een -comtoise met harpslinger - Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
1210

comtoise met harpslinger, Frankrijk 198e eeuw

Een -comtoise met harpslinger, Frankrijk 198e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
1264

comtoise, Frans 19e eeuw met koperen front

Een -comtoise, Frans 19e eeuw met koperen front
€ 25,00 / € 40,00 -
127

comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw

Een -comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw - klok met emaille belettering en koperen hoekbeslag, druppelgewichten en vouwslinger
€ 400,00 / € 600,00 -
86

Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

Lot -Copier Leerdam; 10 groen glazen wijnglazen op achtkantige voet, gemerkt

€ 100,00 / € 150,00 -
858

Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet

Lot -Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet
€ 50,00 / € 75,00 -
1052

coromandel ebben Afrikaans gesneden "levensboom"

Een -coromandel ebben Afrikaans gesneden "levensboom" - H 30 x 15 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
957

coromandel ebben gesneden olifant

Een -coromandel ebben gesneden olifant - H 15 L 18 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
964

Corpus Christhy aan staand eiken kruis

Een -Corpus Christhy aan staand eiken kruis
€ 10,00 / € 15,00 -
1408

Cromwell ceatet verrekijker

Een -Cromwell ceatet verrekijker - 7x50 Field 7.1 in draagtas
€ 20,00 / € 30,00 -
754

crucifix met monogram HL

Een -crucifix met monogram HL - en Herman achterop, 27x33 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1230

dames horloge

Goudkleur -dames horloge- aan vergulde ketting + bloedkoraal colliertje + parelsnoer dubbel oplopend (3x)
€ 30,00 / € 50,00 -
333

daylight; staande verstelbare aluminium lamp

Een -daylight; staande verstelbare aluminium lamp
€ 15,00 / € 25,00 -
1194

de bijbel in de kunst + alleen op de wereld

Lot -de bijbel in de kunst + alleen op de wereld - + beelden uit het openbare leven der dieren + Hieronymus Bosch, het volledige werk ( 4 boeken)
€ 20,00 / € 30,00 -
513

DE gracieuze

Een -DE gracieuze (boek) - + 5 div kloskant examples in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
1436

De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3

Een -De kleine zimmerman door P.G. Witsen 1824, deel 1, 2 en 3 - voorkant kaftje deel 1 ontbreekt
€ 70,00 / € 100,00 -
1208

De laatste gulden gedenkboek bij het afscheid van de gulden incl. munthouder

Lot -De laatste gulden gedenkboek bij het afscheid van de gulden incl. munthouder - + lot munten
€ 40,00 / € 60,00 -
1227

De Wild Holl "groepje berken op de heide"

Olieverfpaneeltje 24x18 cm -De Wild Holl "groepje berken op de heide"
€ 10,00 / € 15,00 -
816

deelservies Schlaggenwald voor C. Hoying Amsterdam

Een -deelservies Schlaggenwald voor C. Hoying Amsterdam
€ 30,00 / € 45,00 -