148

miniatuur model van Eskimo in kano

Een - miniatuur model van Eskimo in kano - L 50 mc Inuït
€ 120,00 / € 250,00 € 0,00
178

ivoren tand met uitgesneden rij olifanten

Een -ivoren tand met uitgesneden rij olifanten
€ 120,00 / € 250,00 € 0,00
190

beschilderd Afrikaans jute kleed

Een -beschilderd Afrikaans jute kleed - ca 180x125 cm
€ 120,00 / € 250,00 € 0,00
335

Barong masker hout Bali

Een -Barong masker hout Bali - Polychroom
€ 125,00 / € 200,00 € 0,00
337

bronzen beeld van Krishna polychroom

Een -bronzen beeld van Krishna polychroom - nieuwstaat, H 35 cm ca., koud geverfd
€ 130,00 / € 200,00 € 0,00
338

bronzen hoofd van Boeddha

Een -bronzen hoofd van Boeddha - Java, ca 1980
€ 130,00 / € 200,00 € 0,00
48

Afrikaans masker ca 1950

Een -Afrikaans masker ca 1950 - Legatribe Congo, painted
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
218

hand gesponnen ongebleekte katoen Mali mud cloth

Een -hand gesponnen ongebleekte katoen Mali mud cloth
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
328

medicinale kruidenpijp

Een -medicinale kruidenpijp - giraffebeen, Maasai

€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
329

medicinale kruidenpijp

Een -medicinale kruidenpijp - been, Maasai ca 1900
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
333

schilderij op ongespannen doek Ramayana episodes

Een -schilderij op ongespannen doek Ramayana episodes - ca 1950 "Kamasandorp"
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
54

Hemba DR Congo, coromandel beeld van voorouderfiguren

Een -Hemba DR Congo, coromandel beeld van voorouderfiguren - een vat omarmend, 29x16 cm
€ 160,00 / € 300,00 € 0,00
336

bodemvondst "bronzen schaal"

Een -bodemvondst "bronzen schaal" - Jav. Maja Rahit period

€ 180,00 / € 300,00 € 0,00
59

hoogwaardigheidsstaf

Een -hoogwaardigheidsstaf - hout met metaal, H 130 cm
€ 200,00 / € 400,00 € 0,00

houten Yoruba Nigeria altaarstuk

Een -houten Yoruba Nigeria altaarstuk - H 48 cm
€ 200,00 / € 400,00 € 0,00
105

houten deurtje

Een -houten deurtje - 38x31 cm
€ 200,00 / € 400,00 € 0,00
143

bronzen Boeddha gezeten op een rijdier met knecht

Een -bronzen Boeddha gezeten op een rijdier met knecht - H 30 cm
€ 200,00 / € 400,00 € 0,00
162

staande Thaise figuur met lotus in de hand

Een -staande Thaise figuur met lotus in de hand - 19e eeuw gepolychromeerd hout
€ 200,00 / € 400,00 € 0,00

Afrika Mali mud cloth

Een -Afrika Mali mud cloth - zwart, wit, bruin, handpsun
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
222

bronzen vaas

Een -bronzen vaas - H 38 cm met decor in diep reliëf gemerkt Japan 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
327

medicinale kruidenpijp

Een -medicinale kruidenpijp - been olifantsbekken ca 1900, vijzel Maasai
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
330

leeuwen jachtwapen been

Een -leeuwen jachtwapen been - ca 1900 Maasai
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
362

antiek paneel

Een -antiek paneel met 2 smalle en 3 panelen 20x80 cm - met zeer druk snijwerk van bloemen en dieren, 106x92 cm China 19e eeuw

€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
212

Java silk batik tulis Selendang

Een - Java silk batik tulis Selendang - decor vogels, bloemen voor 1940, ca 270x45 cm
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
331

olieverf op doek 55x75 cm ; Karianto

Een -olieverf op doek 55x75 cm ; Karianto - marktscene, gesigneerd R.O.
€ 275,00 / € 350,00 € 0,00