382

2 antieke ingekleurde gravures

De Leudtze poort en de Haarlemmer poort -2 antieke ingekleurde gravures
€ 30,00 / € 45,00 -
383

Imari dekselkommetje

Een -Imari dekselkommetje- Chinees 18e eeuw (hersteld)
€ 20,00 / € 35,00 -
384

tweedeurs bibliotheekkast met galerie & 2 gaasdeuren

Eiken -tweedeurs bibliotheekkast met galerie & 2 gaasdeuren - Hollands ca 1800
€ 200,00 / € 300,00 -
385

Familie Rose gehoekte schotels

4x -Familie Rose gehoekte schotels- met figuren, rivierenlandschap China 18e eeuw W28 cm (rep+ haarlijn)
€ 200,00 / € 400,00 -
386

kleurenlitho's

Vier -kleurenlitho's - elk 28x28 cm in één lijst no 11 uit serie van 30, Anton Vrede
€ 60,00 / € 100,00 -
387

kleurets Le fevre

Een -kleurets Le fevre - uit 1988 2/12 25x25 cm in passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
388

geslepen spiegel in goudkleur lijst

Een -geslepen spiegel in goudkleur lijst - 35x127 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
389

ets "de ezelrijders"

Naar Rembrandt -ets "de ezelrijders" - 8,5x6 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
390

staande brons

Bodisathva H 21 cm -staande brons
€ 60,00 / € 90,00 -
391

zittend op houten voet

Raksasa met slang in rug H 16 cm -zittend op houten voet
€ 60,00 / € 90,00 -
392

blauw en wit Delfts aardewerk vaas

Een -blauw en wit Delfts aardewerk vaas -Griekse A gemerkt kannetje H 20 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
393

houten staande Lohan

Een -houten staande Lohan
€ 20,00 / € 40,00 -
394

polychroom porseleinen vitrine

Een -polychroom porseleinen vitrine - +gemberpot met deksel
€ 15,00 / € 25,00 -
395

terra cotta Boeddhahoofd

Een -terra cotta Boeddhahoofd
€ 20,00 / € 40,00 -
396

Mahonie theetafel

Een -Mahonie theetafel- met gecontourneerd blad
€ 60,00 / € 90,00 -
397

Limburgse koperen crucifixen op halfronde basis

Twee -Limburgse koperen crucifixen op halfronde basis - + koperen tabaksdoos met gravure + tekst "morgenstond heeft goud in de mond" en onderop "tijd is geldt"+ snuitschaar
€ 40,00 / € 60,00 -
398

koperen ketels

Drie -koperen ketels - + messing strijkijzer
€ 20,00 / € 30,00 -
399

kistje met houten kaartdoosjes vol fiches

Een -kistje met houten kaartdoosjes vol fiches - + kistje vol bijous
€ 10,00 / € 15,00 -
400

ivorine (namaak ivoor) beeld van een Chinese vrouw met bloemen

Een -ivorine (namaak ivoor) beeld van een Chinese vrouw met bloemen - H 34 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
403

wijnkoeler versierd met druiventrossen

Verzilverde -wijnkoeler versierd met druiventrossen - op rond basement, H 24 W 37 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
404

Verzilverde -wijnkoeler versierd met druiventrossen - op rond basement, H 25 W 37 cm
€ 125,00 / € 200,00 -
405

Duits porseleinen groepje

Een vermoedelijk -Duits porseleinen groepje - met galante voorstelling "theevisite"
€ 15,00 / € 25,00 -
406

Ansichten

Drie kleine -Ansichten- in lijst "Amersfoort"
€ 10,00 / € 15,00 -
407

Tiel

Een oude kaart -Tiel- in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
408

Naaitafel

Een mahonie -Naaitafel- met hangoren, lade en stoffenbak
€ 100,00 / € 150,00 -