750

Chagall

Twee -Chagall- afbeeldingen in lijst
€ 20,00 / € 35,00 -
1402

Char friction; lighttank in orgn doos 60er jaren

Een -Char friction; lighttank in orgn doos 60er jaren
€ 15,00 / € 25,00 -
776

Charles Dickens compleet in cassette

Een -Charles Dickens compleet in cassette - + Couperus compl. In cass.
€ 20,00 / € 30,00 -
768

Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk"

Een -Charles Kemper "Rotterdam met de toren aan de Wilhelminakerk" - aquarel ca 1970 gesign., L.O. 45x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
554

Chin./Indische kamferkist met fraai snijwerk rondom

Een -Chin./Indische kamferkist met fraai snijwerk rondom
€ 100,00 / € 150,00 -
299

Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel

Een -Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel - (deksel gelijmd) H zonder deksel 11 cm
€ 10,00 / € 15,00 -

Chinees famille verte bordje

Een -Chinees famille verte bordje - 12 kant 18e eeuw, W 14 cm met een decor in centrum en cartouches
€ 40,00 / € 60,00 -
277

Chinees houten juwelenkastje met laden achter 2 deurtjes

Een -Chinees houten juwelenkastje met laden achter 2 deurtjes - 1 lade in front
€ 20,00 / € 30,00 -
1287

Chinees ingelijst borduursel "figuren in interieur"

Een -Chinees ingelijst borduursel "figuren in interieur" - + :dame tussen bloesemstruik"
€ 80,00 / € 120,00 -
57

Chinees plantentafeltje met marmeren blad

Een -Chinees plantentafeltje met marmeren blad
€ 150,00 / € 250,00 -
1069

Chinees polychroom aardewerk beeldje

Antiek -Chinees polychroom aardewerk beeldje - met div restauraties
€ 80,00 / € 120,00 -
43

Chinees porseleinen bekers

€ 60,00 / € 100,00 -
741

Chinees porseleinen fam rose borden

Twee -Chinees porseleinen fam rose borden - W 24 cm met een decor van bloemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
195

Chinese blauw en wit porseleinen achtkant rechth. Schotel

Een -Chinese blauw en wit porseleinen achtkant rechth. Schotel - 41x34 cm met een decor pagode aan rivier met brug en bootjes, hersteld en hoekje
€ 50,00 / € 75,00 -
1371

Chinese borduurwerken in lijst "vogels"

Twee -Chinese borduurwerken in lijst "vogels" - 45x55 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
596

Chinoiserie kraagvazen

Twee -Chinoiserie kraagvazen - gemaakt bij Petrus Regout Maastricht, elk met verte voorstellingen op rode achtergrond H 30 cm 19/20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
1238

Chrome litho

Achtmaal -Chrome litho
€ 40,00 / € 60,00 -
988

chroom aardewerk moderne lampvoet met plat rechthoekige kap

Een -chroom aardewerk moderne lampvoet met plat rechthoekige kap
€ 10,00 / € 15,00 -
2071

chroom afzetpalen

Zesmaal -chroom afzetpalen
€ 60,00 / € 100,00 -
1200

chroom design kapstok vrijstaand

Een -chroom design kapstok vrijstaand
€ 60,00 / € 100,00 -
984

chroom distileerapp of vaporiser app om vloeistof te vernevelen

Een -chroom distileerapp of vaporiser app om vloeistof te vernevelen (medisch)
€ 40,00 / € 60,00 -
359

chroom/beuken armstoeltjes

London design twee -chroom/beuken armstoeltjes- met gestoffeerde zittingen
€ 120,00 / € 180,00 -
582

Chuco blikken speeltje in doos no 1413

Een -Chuco blikken speeltje in doos no 1413 - + no 515 vogeltje + houten blokkenpuzzel + blikken vogel + bromtol + brievenweegschaaltje (lot)
€ 30,00 / € 45,00 -
639

classic gitaar links

Een -classic gitaar links
€ 30,00 / € 45,00 -
857

cloisonné uiltjes

Twee -cloisonné uiltjes - + 2 div cloisonné doosjes rond met deksel
€ 25,00 / € 40,00 -