1284

grenen eettafel met oren en tussenstuk

Een -grenen eettafel met oren en tussenstuk - + 7 oud Holl. Knopstoelen met biezen zittingen
€ 75,00 / € 125,00 -
1377

lederen opstastoel

Een -lederen opstastoel
€ 75,00 / € 125,00 -
1491

demi bonnetterie of stoffenhandel etalagepop

Een -demi bonnetterie of stoffenhandel etalagepop - H ca 135 cm
€ 75,00 / € 125,00 -
1492

Friese staartklok met 2 tollen in top

Een -Friese staartklok met 2 tollen in top - in eiken kast met beschilderde wijzerplaat
€ 75,00 / € 125,00 -
732

comtoiseklok Frans

Een -comtoiseklok Frans - 19e eeuw
€ 70,00 / € 100,00 -
1031

mahonie abutant bureau

Een -mahonie abutant bureau - biedermeier met 2 deurtjes onder
€ 70,00 / € 100,00 -
5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 60,00 / € 100,00 -
29

Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij - stilleven "bloemen in kunstige vaas" 20x30 cm gesign R.O.

€ 60,00 / € 100,00 -
47

Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd

Een -Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
50

doch dyn plicht en lit de ljue rabje; een Makkum gemerkt W 34 cm blauw aardewerk schotel

Een -doch dyn plicht en lit de ljue rabje; een Makkum gemerkt W 34 cm blauw aardewerk schotel

€ 60,00 / € 100,00 -

gouden 585/1000 broche druppelmodel met 3 pareltjes

Een -gouden 585/1000 broche druppelmodel met 3 pareltjes - op een gouden S en pendeltje, ca 2,5 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
71

bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten

Een -bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten - op vierkant basement
€ 60,00 / € 120,00 -
79

olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond"

Een -olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond" - 39x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
92

blauw met wit arita porseleinen schotel

Een -blauw met wit arita porseleinen schotel - W 24 cm met 6 merk
€ 60,00 / € 100,00 -
95

835/1000 zilveren ochideevaasjes

Vier -835/1000 zilveren ochideevaasjes - 2 met pareltand en verzwaard voetje H 13 cm en 14 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
116

bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper

Een -bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper
€ 60,00 / € 100,00 -
127

Peres gesign. L.O. olieverf op paneel

Een -Peres gesign. L.O. olieverf op paneel - ca 20x30 cm "een flirt met de meester" in verguld lijstje, 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
134

woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik"

Een -woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik" - 23x34 cm 19e eeuw gesigneerd L.B.
€ 60,00 / € 100,00 -
135

woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk"

Een -woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk" - 19e eeuw Japan
€ 60,00 / € 100,00 -
138

gesneden voorstelling van vele figuren

Een -gesneden voorstelling van vele figuren - waaronder een met aureool?, 25,5x15,5 excl. rand, rood gelakt
€ 60,00 / € 80,00 -
140

porseleinen 19e eeuwse figurine

Een -porseleinen 19e eeuwse figurine - gekroonde N gemerkt (pink en staartpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 60,00 / € 100,00 -
168

olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd

Een -olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd - "boerenwoning in waterrijk landschap"
€ 60,00 / € 100,00 -
170

antiek porseleinen groepje

Een -antiek porseleinen groepje - gemerkt met gekroonde N, H 16 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
177

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat
€ 60,00 / € 100,00 -