Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
255

een gelobde florale Delfts blauwe schotel

De porceleine fles -een gelobde florale Delfts blauwe schotel - 35 cm no 242
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 80,00 / € 120,00 -
256

Delfts blauw bord uit 1916 met mand decor

Een -Delfts blauw bord uit 1916 met mand decor - Porceleine fles + gemerkt Delfts bordje met bloem en ruit motief
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 40,00 / € 60,00 -
257

tafelklok met slinger en 3 opwindmechanieken op bronzen pootjes

Een -tafelklok met slinger en 3 opwindmechanieken op bronzen pootjes - in eiken kast
Klokken, horloges & uurwerken
€ 120,00 / € 200,00 -
258

lot lp's

Een -lot lp's
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
259

design tafellampje "via"

Een -design tafellampje "via"
Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
260

elektr.. Grasmaaier, manco's

Een -elektr.. Grasmaaier, manco's
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
261

achtkantig koloniaal tafeltje ingelegd met parelmoer

Een -achtkantig koloniaal tafeltje ingelegd met parelmoer
Meubels & lampen
€ 50,00 / € 75,00 -
262

Delfts blauwe knobbelvaas

Een -Delfts blauwe knobbelvaas - 18e eeuw gesign H 33 cm op 9 kant gehoekte voet
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 90,00 / € 150,00 -
263

J.H. Weissenbruch "waterlandschap"

Aquarel naar voorbeeld -J.H. Weissenbruch "waterlandschap" - 30x40 cm signatuur L.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
265

BWG zoutvaatjes met glazen binnenbakjes en lepeltjes

Twee -BWG zoutvaatjes met glazen binnenbakjes en lepeltjes
Glas & kristal
€ 10,00 / € 15,00 -
266

wandsysteemmeubel ca 1970

Een- wandsysteemmeubel ca 1970 - gedemonteerd


Meubels & lampen
€ 150,00 / € 250,00 -
267

Porceleine fles baluster vazen

Twee -Porceleine fles baluster vazen - + minivaasje Delfts blauw
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
268

blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes"

Een -blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes" - + 2 borden (schade 2x)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
269

antieke geel koperen blaker met snuitschaar

Een -antieke geel koperen blaker met snuitschaar
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 45,00 -
270

Klein lot antieke tegels

Klein lot antieke tegels


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 40,00 -
271

Regina Delftse schotel

Een -Regina Delftse schotel - 33 cm decor zeilboot met opschrift "dar pomorza"
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Frans v. d. Heide

Olieverf op doek - Frans v. d. Heide - "Amsterdams grachtengezicht" 60x80 cm in vergulde ornamentenlijst
Schilderijen en werk op papier
€ 180,00 / € 300,00 -
273

glasserviesdeel

Een -glasserviesdeel div slijpsels o.a.  ingeslepen streepdecor - 31 delen


Glas & kristal
€ 40,00 / € 60,00 -
274

kristallen drinkservies met ruit en waaier decor

Een -kristallen drinkservies met ruit en waaier decor - 33 delen
Glas & kristal
€ 40,00 / € 60,00 -
275

messing 2 armige kandelaren

Twee -messing 2 armige kandelaren - H ca 35 cm op ronde voet
Koper, brons en overige metalen
€ 30,00 / € 45,00 -
276

ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner

Een -ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner - + 2 stuks vee onderkant floraal en moeilijk leesbare Holl. Tekst op deksel
Koper, brons en overige metalen
€ 80,00 / € 120,00 -
277

vermoedelijk Frans porseleinen vaasjes

Vier -vermoedelijk Frans porseleinen vaasjes - rest. van 2 kleine H 13 en 20 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
278

gecontourneerde spiegellijst noten

Een -gecontourneerde spiegellijst noten
Divers
€ 5,00 / € 10,00 -
279

mahonie buste van een Javaanse man

Een -mahonie buste van een Javaanse man - + snijwerk van een vrouwenhoofd Nigeria
Divers
€ 30,00 / € 45,00 -
Register veilinghouder