272

Frans v. d. Heide

€ 250,00 / € 400,00 -
273

bronzen lantaarn hanglamp

Een -bronzen lantaarn hanglamp
€ 50,00 / € 75,00 -
274

ets "Groenburgwal Amsterdam"

Een -ets "Groenburgwal Amsterdam" - Enpreuve d'Artiste
€ 30,00 / € 45,00 -
275

Johan Kaskins 1838 Engeland

Paneel olieverf -Johan Kaskins 1838 Engeland - "met opa aan de wandel" gesign r.o., 40x60 cm herkomst "de schildercamer" O 'beek, cert aanwezig
€ 300,00 / € 450,00 -
276

Tochi Yochida

Triptiek, 3 woodblockprints -Tochi Yochida - "the friendly garden", "the franklin gallery 1980" , gesign met potlood
€ 300,00 / € 450,00 -
277

collier met majorca parels

Een - collier met majorca parels - ca 120 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
278

collier met majorca parels

Een - collier met majorca parels - ca. 60 cm met fraai slot
€ 30,00 / € 45,00 -
279

rood marmeren art deco pendulestel

Een -rood marmeren art deco pendulestel - met figurines van zittend meisje met bal
€ 120,00 / € 200,00 -
280

Franse schoorsteenpendule met emaille wijzerplaat

Druk bewerkte -Franse schoorsteenpendule met emaille wijzerplaat
€ 40,00 / € 60,00 -
281

Franse schoorsteenpendule met zittende figuur in top

Vergulde -Franse schoorsteenpendule met zittende figuur in top
€ 200,00 / € 300,00 -
282

=skeletklok op wit marmeren basement

Een -=skeletklok op wit marmeren basement - onder glazen dome (dome gelijmd)
€ 300,00 / € 450,00 -
283

driedelig Frans metalen klokkenstel

Een -driedelig Frans metalen klokkenstel
€ 120,00 / € 200,00 -
284

zilveren 2 tand vorkjes klein

Zes -zilveren 2 tand vorkjes klein - + 2 vleesvorkjes alles 835/1000
€ 20,00 / € 30,00 -
285

zilveren suikerschep met carneool steel

Een -zilveren suikerschep met carneool steel - + 14 zilveren 835/ en 800/1000 theelepels
€ 25,00 / € 40,00 -
286

rechthoekig buitenmaat 11x15,5 cm 925/1000 zilveren fotolijstje

Een -rechthoekig buitenmaat 11x15,5 cm 925/1000 zilveren fotolijstje
€ 20,00 / € 30,00 -
287

mahonie en coromandel driedeurs spiegelkast

Een -mahonie en coromandel driedeurs spiegelkast
€ 60,00 / € 100,00 -
288

koperen blokkenbak

Grote -koperen blokkenbak
€ 40,00 / € 60,00 -
289

Gelderse kast, blond eiken

Een -Gelderse kast, blond eiken
€ 250,00 / € 400,00 -
290

tekening "baby"

Toon Kelder-tekening "baby" -41x55 cm gesigneerd en 1927 in passe partout en lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
291

tinnen penkandelaar

Antiek -tinnen penkandelaar - H 55 cm als lampvoet
€ 30,00 / € 45,00 -
292

comtoise, staande klok

Een -comtoise, staande klok - met grenen kast, slinger en gewichten, Frankrijk 19e eeuw
€ 250,00 / € 400,00 -
293

jardinière div houtsoorten gefineerd

Ronde -jardinière div houtsoorten gefineerd - op 3 gebogen poten met brons beslag rond marmer blad, Italië 20e eeuw
€ 160,00 / € 250,00 -
294

taboeret met Queen Anne poten

Een -taboeret met Queen Anne poten - en lederen zitting opklapbaar voor bergruimte onder zitting
€ 20,00 / € 30,00 -
295

noten regulateurklok

Een -noten regulateurklok
€ 25,00 / € 40,00 -
296

geel koperen melkkan

Een -geel koperen melkkan - zeldzame uitvoering + rood koperen waterketeltje
€ 30,00 / € 45,00 -