252

Cloisonné vaas

Een -Cloisonné vaas - H 26 cm hoofdkleur blauw met florale motieven
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
253

"Artis" aquarel

Frits Schiller -"Artis" aquarel - 30x40 cm gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
254

"Amsterdams stadsgezicht met o.a. hotel Schiller"

Frist Schiller -"Amsterdams stadsgezicht met o.a. hotel Schiller" - aquarel 30x40 cm gesigneerd F. Schiller
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
255

tinnen Rembrandt kan

Antieke -tinnen Rembrandt kan - + wijwaterbakje
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
256

"muntweger"

Olieverf op doek -"muntweger" - A Visser gesign R.O. 40x50 cm in lijst
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
257

585/1000 geel gouden ring met parel

Een -585/1000 geel gouden ring met parel - ca 5,6 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
258

lot bijous in 2 kistjes

Groot -lot bijous in 2 kistjes - + gouden doos + doosje met Chin. theekopjes + horloge in doos
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
259

Lon Buttstedt

Litho 8/60 -Lon Buttstedt - gesign r.o. met potlood, 40x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
260

August Macke

Zeefdruk - August Macke - ca 50x60 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
261

kistje met gewichten

-Kistje met gewichten-

€ 15,00 / € 30,00 € 0,00
262

christoffle bestek

€ 30,00 / € 50,00 € 0,00
263

Antieke kandelaar

Een geel koperen ketel + -Antieke kandelaar-
€ 20,00 / € 40,00 € 0,00
264

Wierrookbrander

Hsuan TE 1426/1427 -Wierrookbrander- brons H30 cm op voet, China Ming
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
265

houten crucifix

Een -houten crucifix - + idem koper
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
266

schilderijklokje met staafgewichtjes

Een -schilderijklokje met staafgewichtjes
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
267

rieten draagmand

Gelakt -rieten draagmand - 2x gestapeld in hengsel, China 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
268

hardhouten xylofoon

Een -hardhouten xylofoon - met lepels in koffer op maat
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
269

gietwerk paardenhoofd

Levensgroot -gietwerk paardenhoofd - als wandversiering, niet gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
270

mantelklok met stel zegevierende figuren

Samac -mantelklok met stel zegevierende figuren - (arm moet gerepareerd)
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
271

samac figurines

Twee -samac figurines - waterdrager en vrouwenfiguur
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
272

Frans v. d. Heide

Olieverf op doek - Frans v. d. Heide - "Amsterdams grachtengezicht" 60x80 cm in vergulde ornamentenlijst
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00
273

zilveren theeschepje

Een -zilveren theeschepje - + 2 breipendoppen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
274

ets "Groenburgwal Amsterdam"

Een -ets "Groenburgwal Amsterdam" - Enpreuve d'Artiste
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
275

div 835/1000 theelepeltjes

Zestien -div 835/1000 theelepeltjes - zilver
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
276

eiken/palissander/ebben tweedeurs kussenkast

Een -eiken/palissander/ebben tweedeurs kussenkast
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00