269

50er jaren stijl buste van een vrouw met parelketting

Een -50er jaren stijl buste van een vrouw met parelketting - op voet, H ca 57 cm met voet
€ 75,00 / € 125,00 -
270

wit porseleinen figuur van "Mao"

Een -wit porseleinen figuur van "Mao" - 80er jaren H 30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
271

H. van Tankeren; olieverf op paneel "kippen met haan in de stal"

Een -H. van Tankeren; olieverf op paneel "kippen met haan in de stal" - 20x25 cm
€ 70,00 / € 150,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 120,00 / € 200,00 -
273

meerkleurige studioglas grote kom

Een -meerkleurige studioglas grote kom - H 15 W 25 cm niet gesign.
€ 15,00 / € 25,00 -
274

mooi groepje zilveren ringen met div stenen en ontwerpen

Een -mooi groepje zilveren ringen met div stenen en ontwerpen - samen met lot kristallen flesjes enz. witte doos
€ 20,00 / € 30,00 -
275

kerkinterieur ets sign. Onduidelijk

Een -kerkinterieur ets sign. Onduidelijk - + tekening in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
276

ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner

Een -ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner - + 2 stuks vee onderkant floraal en moeilijk leesbare Holl. Tekst op deksel
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
277

Chinees houten juwelenkastje met laden achter 2 deurtjes

Een -Chinees houten juwelenkastje met laden achter 2 deurtjes - 1 lade in front
€ 20,00 / € 30,00 -
278

porseleinen "half doll" met draadwerk draadkooi

Een -porseleinen "half doll" met draadwerk draadkooi - ca 1900
€ 15,00 / € 25,00 -
279

moderne schemerlampen

Twee -moderne schemerlampen
€ 30,00 / € 45,00 -
280

rond bijzettafeltje in Louis seize stijl met bronzen beslag

Een -rond bijzettafeltje in Louis seize stijl met bronzen beslag
€ 30,00 / € 45,00 -
281

Perzisch tapijtje Afghaan

Een -Perzisch tapijtje Afghaan - 90x110 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
282

Regal quartz dameshorloge

Een -Regal quartz dameshorloge - kleur geel goud met 8 geslepen steentjes op schouder, gebruikt
€ 30,00 / € 45,00 -
283

Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897

Lot -Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897 - Den Haag WP v. Stockum & zoon

€ 60,00 / € 100,00 -
284

fraaie palissander speeltafel op klauwpoten

Een -fraaie palissander speeltafel op klauwpoten
€ 250,00 / € 400,00 -
285

2 deurs eiken kast

2 Deurs eiken kast

€ 120,00 / € 200,00 -
286

vintage glazen theetafel

Een -vintage glazen theetafel
€ 40,00 / € 60,00 -
287

ronde mahonie tafel op stervoet

Een -ronde mahonie tafel op stervoet - met klauwtjes
€ 200,00 / € 300,00 -
288

bronzen staande schemerlampvoet

Een -bronzen staande schemerlampvoet
€ 30,00 / € 45,00 -
289

driedelig marmeren klokkenstel

Een -driedelig marmeren klokkenstel - in Lodewijkstijl met geƫmailleerde wijzerplaat (soldaat in top vastschroeven)
€ 200,00 / € 300,00 -
290

bronzen hoofd van een Boeddha

Een -bronzen hoofd van een Boeddha - groen gepatineerd op houten voetje H 13 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
291

antiek bronzen deurkloppertje

Een -antiek bronzen deurkloppertje
€ 15,00 / € 25,00 -
292

rechthoekig 19e eeuwse spiegel

Een -rechthoekig 19e eeuwse spiegel - met goudkl lijst
€ 150,00 / € 250,00 -
293

antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement

Een -antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement - H 8 L 6,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -