244

Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje

Een -Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje
€ 20,00 / € 40,00 -
245

tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw

Een -tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw - toegevoegd Hollandse aardappelbak met platte rand en roos keur, 19e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
246

Rene Kooijman; pastel "rhodondendronbloem"

Een -Rene Kooijman; pastel "rhodondendronbloem" - 40x50 cm gesign. R.O. en 1992
€ 60,00 / € 100,00 -
247

olieverf op koper "de Heilige Lodewijk de 9e Koning van Frankrijk geknield voor een engel met het kruis en doornenkroon"

Een -olieverf op koper "de Heilige Lodewijk de 9e Koning van Frankrijk geknield voor een engel met het kruis en doornenkroon" - (notitie achterop) 18x23,5 cm Raphael Sadeler 1560/1628 (koperen plaatje op lijst)
€ 140,00 / € 200,00 -
248

stilleven olieverf onduidelijk R.O.

Een -stilleven olieverf onduidelijk R.O. - 40x50 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
249

Kalliope muziekautomaat met cent inworp

Een -Kalliope muziekautomaat met cent inworp - en mahonie kast met kantelbak 20 metalen platen, glas in bovenkast met speelwerk

€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
250

mahonie biedermeier meidenkast

Een -mahonie biedermeier meidenkast
€ 90,00 / € 150,00 -
251

Friese staartklok met 3 bolletjes boven geschilderde wijzerplaat

Een -Friese staartklok met 3 bolletjes boven geschilderde wijzerplaat
€ 50,00 / € 75,00 -
252

dressoir 190x90x50 cm met gestoken laden en 3 zeer fraai gestoken deurtjes, eiken

Een -dressoir 190x90x50 cm met gestoken laden en 3 zeer fraai gestoken deurtjes, eiken
€ 120,00 / € 200,00 -
253

eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden

Een -eiken imposante kast met 4 deuren boven 3 laden - zeldzaam meubel ca 270x50x210 cm
€ 300,00 / € 45,00 -
254

mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting

Een -mahonie cilinderbureau van bijzondere afmeting - afkomstig uit klooster (overste) 170x105x120 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
255

eiken buffet ca 1920 met art deco beslag

Een -eiken buffet ca 1920 met art deco beslag
€ 80,00 / € 120,00 -
256

eiken 4 laden commode 18e eeuw

Een -eiken 4 laden commode 18e eeuw - met koperen beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
257

design fauteuils oranje leder

Twee -design fauteuils oranje leder - chroom onderbouw
€ 120,00 / € 200,00 -
258

antieke iepen armstoelen

Twee -antieke iepen armstoelen - 19e eeuw Windsor chairs Engels
€ 250,00 / € 400,00 -
259

iepenhouten 19e eeuws Engels kinderstoeltje

Een -iepenhouten 19e eeuws Engels kinderstoeltje
€ 40,00 / € 60,00 -
260

divers Indonesische worteldoeken

Zes -divers Indonesische worteldoeken - meest 1e helft 20e eeuw of vroeger
€ 50,00 / € 75,00 -
261

blikken bestekemmertje

Een -blikken bestekemmertje - + blikken doos met deksel en draagoog met Hindeloopen schilderingen + bruin steengoed kan met oor
€ 15,00 / € 25,00 -
262

Amsterdams horloge

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 4.000,00 / € 6.000,00 -
263

J.H. Weissenbruch "waterlandschap"

Aquarel naar voorbeeld -J.H. Weissenbruch "waterlandschap" - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O
€ 30,00 / € 45,00 -
265

lot van 7 blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotels

Een -lot van 7 blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotels - w.o. divers Kangxi e.a. periode + 7 div. schoteltjes Kangxi e.a. div. periode en decor, 1x kopje met haarlijn, 1x hersteld
€ 200,00 / € 300,00 -
266

blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795

Een -blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795 - met een decor van rots chrysant en pijnboom + bord met een decor van schepen op rivier (haarlijn)
€ 120,00 / € 200,00 -
267

verzameling keramische kunstwerkjes

Een -verzameling keramische kunstwerkjes
€ 20,00 / € 30,00 -
268

antieke eiken kussenkastje

Een -antieke eiken kussenkastje - 2 deurs met ebben details en 3 gedrukte bolpoten
€ 250,00 / € 400,00 -