230

boeken Rembrandt en de fabels van La Fontaine

Twee -boeken Rembrandt en de fabels van La Fontaine
€ 15,00 / € 25,00 -
231

dozijn geslepen kristallen messenleggers

Een -dozijn geslepen kristallen messenleggers - in originele cassette
€ 15,00 / € 25,00 -
232

Makkum aardewerk vierkante theebus

Een -Makkum aardewerk vierkante theebus - met floraal decor polychroom 8x8x10,5 cm no 478
€ 40,00 / € 60,00 -
233

Makkum polychroom gelobde schotel met bloemdecor in centrum en cartouches

Een -Makkum polychroom gelobde schotel met bloemdecor in centrum en cartouches - W 32,5 cm no. 479

€ 45,00 / € 60,00 -
234

Makkum aardewerk grote blauw met wit gedecoreerde kom

Een -Makkum aardewerk grote blauw met wit gedecoreerde kom - W 20 H 12 cm no. 1028 + 2 idem kommen W 14,5 en H 10 cm no. 292 en 1 kommetje no. 293
€ 50,00 / € 75,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 300,00 / € 450,00 -
236

Makkum aardewerk no. 164 2 vormstukken appel en peer polychroom

Stel -Makkum aardewerk no. 164 2 vormstukken appel en peer polychroom
€ 30,00 / € 45,00 -
237

Makkum Tigchelaar aardewerk en polychroom gemberpot met deksel

Een -Makkum Tigchelaar aardewerk en polychroom gemberpot met deksel - H 14 mc no. 446
€ 35,00 / € 50,00 -
238

Makkum polychroom aardewerk presenteerschaaltje no 1124

Een -Makkum polychroom aardewerk presenteerschaaltje no 1124 - + idem zeskant bakje W 15 cm no. 781 en 4 bonbonschaaltjes no. 664
€ 25,00 / € 40,00 -
239

ovaal polychroom Makkum aardewerk bonbonnière op 4 pootjes met deksel no. 14

Een -ovaal polychroom Makkum aardewerk bonbonnière op 4 pootjes met deksel no. 14
€ 35,00 / € 50,00 -
240

blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord

Een -blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord - W 20 cm no. 1169 en 1009
€ 20,00 / € 30,00 -
241

Turkistan kelim

Een -Turkistan kelim - ca 80x105 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
242

Makkum bordje

Een -Makkum bordje - W 15 cm no 761 en Makkum blauw bakje 13x9 cm no 235 + Makkum kastkom no. 584 + klompje no. 557
€ 30,00 / € 45,00 -
243

18e eeuwse notenhouten 2 deurs kast, deuren gepaneeld

Een -18e eeuwse notenhouten 2 deurs kast, deuren gepaneeld
€ 200,00 / € 300,00 -
244

olieverf "boerenwoning met figuren en kippen"

Een-olieverf "boerenwoning met figuren en kippen" - 25x30 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
245

tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw

Een -tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw - toegevoegd Hollandse aardappelbak met platte rand en roos keur, 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
246

antieke tinnen kinderpo met deksel

Een -antieke tinnen kinderpo met deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
247

Delftse en makkumer tegels

Vier -Delftse en makkumer tegels
€ 20,00 / € 30,00 -
248

verrekijker in lederen tasje

Een -verrekijker in lederen tasje - 7x50
€ 15,00 / € 25,00 -
249

lusterkleurige kastkommen 19e eeuw

Vijfmaal -lusterkleurige kastkommen 19e eeuw
€ 50,00 / € 100,00 -
250

Japans lakwerk voedselcontainer

Een -Japans lakwerk voedselcontainer - + Japans porseleinen bordje met vogeldecor
€ 20,00 / € 30,00 -
251

Gabriel L.P.J. "polderlandschap"

Olieverf op doek naar voorbeeld -Gabriel L.P.J. "polderlandschap" - ca 40x60 cm signatuur P.J. Gabriël L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
252

RAM Arnhem, grote Delfts blauwe gemberpot met deksel

Een -RAM Arnhem, grote Delfts blauwe gemberpot met deksel
€ 60,00 / € 100,00 -
253

antieke armstoel met gobelin bekleding

Een -antieke armstoel met gobelin bekleding
€ 50,00 / € 75,00 -
254

grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918

De Porceleine fles -grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918 - met een decor van varens, bloemen en fazant
€ 150,00 / € 250,00 -