227

gesigneerde steengoed aardewerk bal met schoenen

L Goldewijk -gesigneerde steengoed aardewerk bal met schoenen - Potterie de oude molen, Zevenaar
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
228

snijwerk van 5 olifantjes

Een - snijwerk van 5 olifantjes - uit antieke ivoren tand, Congo 1e kwart 20e eeuw licht vergeeld en herstellingen
€ 75,00 / € 150,00 € 0,00
229

helder glazen bol met kaarspen

Massief -helder glazen bol met kaarspen
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
230

koperen draagemmer met klapdeksel

Geel -koperen draagemmer met klapdeksel - op noten stoof
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
231

emaille vaaslampvoet

Een -emaille vaaslampvoet - met orchidee decor
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
232

empirestijl lampvoet

Een -empirestijl lampvoet
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
233

18e eeuwse gate legg hoektafel

Een -18e eeuwse gate legg hoektafel
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
234

vlinder displays met in totaal 16 vlinders

Twee -vlinder displays met in totaal 16 vlinders
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
235

met een voorstelling van een 18e eeuws tuinfeest, Alonzo Perez 150x200 cm

-Gobelin- met een voorstelling van een 18e eeuws tuinfeest, Alonzo Perez 150x200 cm
€ 150,00 / € 200,00 € 0,00
236

hengselmand + wasmand

Een -hengselmand + wasmand - + ronde bak alles gevlochten riet
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
237

Queen Anne antiek noten theetafel

Een -Queen Anne antiek noten theetafel - met lade onder blad en bronzen beslag
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
238

fraai met o.a. leeuwenmascerons versierd bordenrek

Groot -fraai met o.a. leeuwenmascerons versierd bordenrek
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
239

halve maantafel

Mahonie -halve maantafel - met verborgen uitschuifbare berglade
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
240

collectie foto's van Rotterdam

Kleine -collectie foto's van Rotterdam - van voor 1940
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
241

Chinees porseleinen stemcup naar 18e eeuws voorbeeld

Blauw en wit -Chinees porseleinen stemcup naar 18e eeuws voorbeeld
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
242

porseleinen vaas op voet

Witte -porseleinen vaas op voet - model tuinvaas, Portugal 20e eeuw
€ 5,00 / € 10,00 € 0,00
243

tinnen kraantjeskan

Een -tinnen kraantjeskan - H ca 40 cm 18e eeuw
€ 35,00 / € 50,00 € 0,00
244

gekuipt mahonie ovaal dienblad met koperen dienblad

Een -gekuipt mahonie ovaal dienblad met koperen dienblad
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
245

Oud kristal

Lot -Oud kristal- en glazen drink glazen
€ 15,00 / € 30,00 € 0,00
246

Friese staartklok

Een antieke -Friese staartklok- met beschilderde wijzerplaat en scheepjes mechaniek
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
248

Terra Cotta vazen

Twee div. -Terra Cotta vazen-, één met blauwe glazuur en gezicht
€ 15,00 / € 30,00 € 0,00
249

Een -Perzisch tapijt - 275x375 cm ca, div manco's
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
250

"landschap met paarden en hond"

Olieverf op paneel (1 van 2) -"landschap met paarden en hond" - 37x48,5 cm, 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
251

Herent cache pot

Een -Herent cache pot - Hongaars porselein, H 15 W 19 cm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00