291

"Rotterdamse haven"

JH van Mastenbroek -"Rotterdamse haven" - gesign met potlood, lithografie 60x40 cm

€ 40,00 / € 60,00 -
292

zilveren rijksdaalders

Drie -zilveren rijksdaalders - + 4 zilveren guldens + Engelse en Holl nikkelen munten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 16,00 / € 25,00 -
293

jardinière div houtsoorten gefineerd

Ronde -jardinière div houtsoorten gefineerd - op 3 gebogen poten met brons beslag rond marmer blad, Italië 20e eeuw
€ 160,00 / € 250,00 -
295

noten regulateurklok

Een -noten regulateurklok
€ 25,00 / € 40,00 -
297

aardewerk ronde bak

Blauw -aardewerk ronde bak - met deksel en VOC decor (kopie antiek)
€ 20,00 / € 30,00 -
298

moderne basaltstenen fonteinen

Twee -moderne basaltstenen fonteinen
€ 70,00 / € 100,00 -
299

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "ezeltje" 18x18 cm paraaf met potlood + litho "kariboe" gesign r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
300

oude kaart, Bijlmer en Diemermeer

Een -oude kaart, Bijlmer en Diemermeer - + aquarelletje
€ 30,00 / € 45,00 -
301

kunstfoto

James Dean - kunstfoto
€ 15,00 / € 25,00 -
302

eiken antieke schrijfkist

Een -eiken antieke schrijfkist
€ 15,00 / € 25,00 -
303

antieke klepsecretaire

Een -antieke klepsecretaire - met recht front met laden en interieur
€ 60,00 / € 100,00 -
304

imaristijl Petrus Regout vazen

Twee -imaristijl Petrus Regout vazen - en platte schaal (barst), 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
305

blauw met wit Delftse schotels

Twee -blauw met wit Delftse schotels - met bloemenmand decor W 30 cm, Porceleine fles
€ 40,00 / € 60,00 -
306

blauw en wit Delftse schotel

Een -blauw en wit Delftse schotel - W 35 cm Porceleine fles decor "pauw"
€ 30,00 / € 45,00 -
307

boek door Petrum de Witte 1690

De verbeterde catechisatie over den heidelberghichen catechismus - boek door Petrum de Witte 1690
€ 40,00 / € 80,00 -
308

eiken buffetje in L.O.V. stijl

Een -eiken buffetje in L.O.V. stijl
€ 30,00 / € 45,00 -
309

Afrikaans pijpje

Een -Afrikaans pijpje
€ 10,00 / € 15,00 -
312

rood koperen genagelde melkkan

Een -rood koperen genagelde melkkan
€ 10,00 / € 15,00 -
313

"Spaanse danseres"

Olieverf op doek onbekende meester - "Spaanse danseres"- 60x75 cm (portretstudie op achterkant)
€ 60,00 / € 100,00 -
314

Grenen tafeltje

Een -Grenen tafeltje- met verfresten op blad als schrijftafel met lade, twee rechte en twee gebogen poten (behoeft aandacht)
€ 20,00 / € 30,00 -
315

wijnfles opbergkooi

Een smeedijzeren wijnfles opbergkooi met slot en twee deuren (voor 200 flessen)

€ 150,00 / € 300,00 -
316

Italiaanse school 18e eeuw

Olieverf maroufle -Italiaanse school 18e eeuw - 46x37 "Maria Magdalena"
€ 150,00 / € 250,00 -
317

bronzen John Smtih London koperen lantaarnklok

Een -bronzen John Smtih London koperen lantaarnklok - met gravures vadertje tijd en de dood, "the sting of death is sinne", wijzerplaat met dubbele cijferring
€ 200,00 / € 300,00 -
318

"Windsor" armstoel

Iepenhouten -"Windsor" armstoel - Engels 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 -