254

eiken halfronde bureaustoel

Een -eiken halfronde bureaustoel
€ 40,00 / € 60,00 -
255

aardewerk beeldjes van minckelers Maastricht gemerkt met sticker zeldzaam

Twee -aardewerk beeldjes van minckelers Maastricht gemerkt met sticker zeldzaam
€ 60,00 / € 100,00 -
256

Thonetstijl armstoel met design rug

Een -Thonetstijl armstoel met design rug
€ 10,00 / € 15,00 -
257

opticien of brillen/lenzenmaker, een lensapparaat

Een -opticien of brillen/lenzenmaker, een lensapparaat
€ 20,00 / € 30,00 -
260

tafellamp met opaline kap en art deco voet

Een -tafellamp met opaline kap en art deco voet
€ 25,00 / € 40,00 -
261

niet gesigneerd 67x85 cm

Een 18e eeuws verdoekt olieverf op linnen, gespiegelde afbeelding van een 17e eeuws schilderij "een satyr" Jacob Jordaens 1593/1678 (Rijksmuseum) - niet gesigneerd 67x85 cm

€ 600,00 / € 1.000,00 -
262

rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (ure

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
263

Livarno lux staande lamp

Een -Livarno lux staande lamp

€ 30,00 / € 45,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O

€ 30,00 / € 45,00 -
265

akoestische zwarte konzertgitarre, moet nwe snaren

Een -akoestische zwarte konzertgitarre, moet nwe snaren

€ 20,00 / € 30,00 -
266

blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795

Een -blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795 - met een decor van rots chrysant en pijnboom + bord met een decor van schepen op rivier (haarlijn)

€ 30,00 / € 45,00 -
267

Kriester niet gesigneerd werk op pagina

Een -Kriester niet gesigneerd werk op pagina

€ 30,00 / € 45,00 -
268

De Indische reis van H.P. Berlage, losbladig in originele doos

Een -De Indische reis van H.P. Berlage, losbladig in originele doos
€ 30,00 / € 45,00 -
269

J Carbaat; litho "stilleven met Keuls steengoed" gesign. R.O.

Een -J Carbaat; litho "stilleven met Keuls steengoed" gesign. R.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
270

wit porseleinen figuur van "Mao"

Een -wit porseleinen figuur van "Mao" - 80er jaren H 30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
271

blauw en wit Chinees 18e eeuws gemerkt theepotje met deksel

Een -blauw en wit Chinees 18e eeuws gemerkt theepotje met deksel - toegevoegd 4 kopjes + 2 schoteltjes
€ 50,00 / € 75,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 120,00 / € 200,00 -
273

meerkleurige studioglas grote kom

Een -meerkleurige studioglas grote kom - H 15 W 25 cm niet gesign.
€ 15,00 / € 25,00 -
274

mahonie secretaire abutant

Een -mahonie secretaire abutant - eind 19e eeuw, biedermeier
€ 50,00 / € 75,00 -
275

eiken tafel op kruispoten op slof

Een -eiken tafel op kruispoten op slof - bladmaat ca 75x150 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
276

Holkotter design staande lamp, enkel licht

Een -Holkotter design staande lamp, enkel licht
€ 120,00 / € 200,00 -
277

massief eiken eettafel

Een -massief eiken eettafel - 230x110 cm blad
€ 200,00 / € 300,00 -
278

massief eiken salontafel

Een -massief eiken salontafel - 115x115x42 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
279

Zenith Gouda polychroom plateel beker met oren, deksel en onderschotel

Een -Zenith Gouda polychroom plateel beker met oren, deksel en onderschotel - H ca 35 cm, 20e eeuw Holland
€ 30,00 / € 45,00 -
280

geslepen ovale spiegel met noten lijst

Een -geslepen ovale spiegel met noten lijst - 50x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -