247

Reinier Peynenburg

Schilderij op doek -Reinier Peynenburg- boerderij interieur; open haard 59x79 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
248

kristallen karaffen

Twee -kristallen karaffen - met lijndecor en (niet originele) stoppen
€ 15,00 / € 35,00 -
249

baluster 1e gehalte 925/1000 zilveren kandelaren

Twee -baluster 1e gehalte 925/1000 zilveren kandelaren - op rond basement, H 23 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 300,00 / € 450,00 -
250

"landschap met paarden en hond"

Olieverf op paneel (1 van 2) -"landschap met paarden en hond" - 37x48,5 cm, 19e eeuw

€ 300,00 / € 450,00 -
251

drieslag koperen vonkenscherm

Een -drieslag koperen vonkenscherm

€ 15,00 / € 25,00 -
252

koperen enkelband met bel

Een -koperen enkelband met bel

€ 30,00 / € 45,00 -
253

kopjes Rosenthal met schoteltjes

Tien -kopjes Rosenthal met schoteltjes

€ 15,00 / € 25,00 -
254

fantasiebroche 585/1000 goud

Bicolor -fantasiebroche 585/1000 goud - 3 briljantjes ca. 0,03 crt ca. 5,4 gr

€ 120,00 / € 200,00 -
255

tinnen Rembrandt kan

Antieke -tinnen Rembrandt kan - + wijwaterbakje

€ 25,00 / € 40,00 -
256

art deco tafeltje

Noten -art deco tafeltje - met zeer fraai wortelnoten blad in niervorm

€ 40,00 / € 60,00 -
257

"dubbelportret" Wim Zurné

Litho -"dubbelportret" - Wim Zurné gesign r.o. 40x40 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
258

litho

Litho -naar de storm van Bart van der Lek -'88 - geisgn r.o.

€ 30,00 / € 45,00 -
259

Lon Buttstedt

Litho 8/60 -Lon Buttstedt - gesign r.o. met potlood, 40x60 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
260

zeefdruk

Zeefdruk - August Macke - ca 50x60 cm in lijst

€ 20,00 / € 30,00 -
261

design rond bijzettafeltje

Vintage -design rond bijzettafeltje - chroom frame met 2 glasplateaus

€ 40,00 / € 60,00 -
262

vlinderstoelen

Vier -clinderstoelen Phoenix Denmark - gemerkt

€ 80,00 / € 120,00 -
263

hanglamp

Grote -honingkleurige glazen hanglamp - in smeedijzeren frame

€ 30,00 / € 45,00 -
264

Wierrookbrander

Hsuan TE 1426/1427 -Wierrookbrander- brons H30 cm op voet, China Ming
€ 300,00 / € 450,00 -
265

houten crucifix

Een -houten crucifix - + idem koper
€ 15,00 / € 25,00 -
266

schilderijklokje met staafgewichtjes

Een -schilderijklokje met staafgewichtjes
€ 40,00 / € 60,00 -
267

ronde Thonetstijl krukken

Vier -ronde Thonetstijl krukken
€ 30,00 / € 45,00 -
268

serviesdeel

Jäger -Saksisch serviesdeel

€ 25,00 / € 40,00 -
269

B. Woudstra

Olieverf op doek -B. Woudstra - "riviergezicht met boerderij" 40x50 cm in vergulde lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
270

Vintage herenpols horloge

Een 750/1000e geel gouden -Vintage herenpols horloge- met lederen band "Favre Leuba Genève"
€ 175,00 / € 250,00 -
271

B. Woudstra

Olieverf op doek -B. Woudstra - "riviergezicht met molen" 40x50 cm in vergulde lijst
€ 80,00 / € 120,00 -