916

blauw glazen plafonnière met cameeversiering

Een -blauw glazen plafonnière met cameeversiering - in Louis seize stijl
€ 30,00 / € 45,00 -
559

blauw glazuur vaas met initialen

Een -blauw glazuur vaas met initialen - + operakijkertje in foedraal + rood aardewerk kopje op houten sokkeltje + miniatuur Maria
€ 15,00 / € 25,00 -
1187

blauw met wit Chinees porseleinen kom met decor van 2 figuren

Een -blauw met wit Chinees porseleinen kom met decor van 2 figuren - en een stip W 11,5 en H 8 cm, 18e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
1140

blauw persglas art deco fruitschaal

Een -blauw persglas art deco fruitschaal
€ 15,00 / € 25,00 -
542

blauw steengoed haringpannetje met haring in top deksel

Een -blauw steengoed haringpannetje met haring in top deksel
€ 15,00 / € 25,00 -
1343

blauw wit Chinees porseleinen fruitschaaltje W 25 cm

Een -blauw wit Chinees porseleinen fruitschaaltje W 25 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
873

blauwe tegel in lijst

Een -blauwe tegel in lijst - + lotje EPNS, verzilverd, kristallen inktpot (lot)
€ 15,00 / € 25,00 -
261

blikken bestekemmertje

Een -blikken bestekemmertje - + blikken doos met deksel en draagoog met Hindeloopen schilderingen + bruin steengoed kan met oor
€ 15,00 / € 25,00 -
1072

blikman en Saturnus reken/telmachine

Een -blikman en Saturnus reken/telmachine
€ 25,00 / € 40,00 -
1437

Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw

Een -Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw - + boek Predicatien 18e eeuw, conditie zeer matig
€ 30,00 / € 45,00 -
1231

blokfluit

Barenreiter; -blokfluit- nieuw in doos
€ 25,00 / € 45,00 -
355

BM mahonie 3 slag hangschapje

Een -BM mahonie 3 slag hangschapje
€ 20,00 / € 30,00 -
313

Boeddha

Zeer decoratieve oude houten zittende -Boeddha- H 60cm
€ 60,00 / € 90,00 -
391

Boeddha buste

Betonnen -Boeddha buste- H 50cm
€ 25,00 / € 50,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon

€ 1.200,00 / € 1.800,00 -
766

Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk"

Een -Boers aquarel "boerenwoning achter hekwerk" - 52x33 cm gesign. En '79
€ 30,00 / € 45,00 -
850

Boers aquarel "Holwijk herfst '76"

Een -Boers aquarel "Holwijk herfst '76" - ca 30x60 cm gesign. R.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
851

Boers aquarel "winterlandschap"

Een -Boers aquarel "winterlandschap" - 43x66 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
743

Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering"

Een -Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering" - 80x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
528

Boheems kristallen bootvormige geslepen fruitschaal met ingeslepen bloemen en 3 sterren

Een -Boheems kristallen bootvormige geslepen fruitschaal met ingeslepen bloemen en 3 sterren - L 28 B 19 H 13 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1365

bokkende stiertjes, houten snijwerk

Twee -bokkende stiertjes, houten snijwerk - (puntjes hoorn)
€ 20,00 / € 30,00 -
904

Bopp GMBH design staande lamp met 2 perkament kapjes

Een -Bopp GMBH design staande lamp met 2 perkament kapjes - op draadarmen
€ 100,00 / € 150,00 -
976

borden plateelfabriek Zuid Holland

Twee -borden plateelfabriek Zuid Holland - decor; Breetvelt W 26,5 cm, 1x hersteld
€ 30,00 / € 45,00 -
1286

borduursel "dame zittend voor een boerderij" in lijst

Een -borduursel "dame zittend voor een boerderij" in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1295

Bosch PSS 230 vlakschuurmachine in doos

Een -Bosch PSS 230 vlakschuurmachine in doos
€ 15,00 / € 25,00 -