1017

blauw emaille hanglamp

Een -blauw emaille hanglamp
€ 15,00 / € 25,00 -
782

blauw en wit aardewerk Makkum no 947 bord met bewerkte rand

Een -blauw en wit aardewerk Makkum no 947 bord met bewerkte rand - en bloemmotieven W 26 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
268

blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes"

Een -blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes" - + 2 borden (schade 2x)
€ 20,00 / € 30,00 -
502

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuwse borden - bruine randen W 22 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
107

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen borden - tuin en hekdecor W ca 23 cm (1x barst) 18/19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
210

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen borden - 18e eeuw met landshapdecor, zeskantig, 1x haarlijn
€ 40,00 / € 60,00 -
1510

blauw en wit Chinees porseleinen borden met een decor van tuin en hek met duivenkoppel

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen borden met een decor van tuin en hek met duivenkoppel - op de rug gezien W 23 cm (haarlijn)
€ 40,00 / € 60,00 -
1343

blauw en wit Chinees porseleinen fruitschaaltje

Een -blauw en wit Chinees porseleinen fruitschaaltje - W 25 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
223

blauw en wit Chinees porseleinen Kangxi miniatuurvaasje

Een -blauw en wit Chinees porseleinen Kangxi miniatuurvaasje
€ 50,00 / € 75,00 -
224

blauw en wit Chinees porseleinen kop en schotel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen kop en schotel - + los kopje
€ 50,00 / € 75,00 -
226

blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode

Een -blauw en wit Chinees porseleinen miniatuur kaststel Kangxi periode - 5 delen kleien restauraties
€ 450,00 / € 600,00 -
109

blauw en wit Chinees porseleinen potje met leeuw op deksel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen potje met leeuw op deksel - en 4 olifantskopjes H 7 cm W 10 cm, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
360

blauw en wit Chinees porseleinen ronde borden met rivierdecor

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen ronde borden met rivierdecor
€ 25,00 / € 40,00 -
1524

blauw en wit Chinees porseleinen theekoppen met 2 schotels

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen theekoppen met 2 schotels - allen met 4 merk
€ 40,00 / € 60,00 -
227

blauw en wit Kangxi balustervormig vaasje zonder deksel

Een -blauw en wit Kangxi balustervormig vaasje zonder deksel
€ 50,00 / € 75,00 -
240

blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord

Een -blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord - W 20 cm no. 1169 en 1009
€ 20,00 / € 30,00 -
92

blauw met wit arita porseleinen schotel

Een -blauw met wit arita porseleinen schotel - W 24 cm met 6 merk
€ 60,00 / € 100,00 -
1187

blauw met wit Chinees porseleinen kom met decor van 2 figuren

Een -blauw met wit Chinees porseleinen kom met decor van 2 figuren - en een stip W 11,5 en H 8 cm, 18e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
74

blauw porseleinen Chinese kommetjes

Twee -blauw porseleinen Chinese kommetjes - (1x lelijke chip) 1x met 4merk W 12 en H 5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
298

blauw steengoed pekelvaten

Vier -blauw steengoed pekelvaten - 35, 30, 20 en 15 hoog
€ 50,00 / € 75,00 -
472

blauw wit porseleinen schotel

Een -blauw wit porseleinen schotel - W 39 cm Meissen (randchip) Zwiebelmuster
€ 40,00 / € 60,00 -
315

blauwe vaasjes

Twee -blauwe vaasjes - H 20 cm + wit stenen Boeddha H 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1184

blikken auto met luchtafweergeschut

Een -blikken auto met luchtafweergeschut - + blikken zoeklicht
€ 60,00 / € 100,00 -
1445

blikken beschilderde broodtrommel met 2 strijkijzers

Een -blikken beschilderde broodtrommel met 2 strijkijzers - + koperen kruik + 2 stuks tin
€ 15,00 / € 25,00 -
1183

blikken kanon + blikken mitrailleur met schutter

Een -blikken kanon + blikken mitrailleur met schutter
€ 50,00 / € 75,00 -