525

zeer decoratieve terra cotta bolvaas

Een -zeer decoratieve terra cotta bolvaas - met ingekrast motief, H 30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
528

Boheems kristallen bootvormige geslepen fruitschaal met ingeslepen bloemen en 3 sterren

Een -Boheems kristallen bootvormige geslepen fruitschaal met ingeslepen bloemen en 3 sterren - L 28 B 19 H 13 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
529

porseleinen "Zwiebelmuster" schaal op voet

Een -porseleinen "Zwiebelmuster" schaal op voet - + grote idem kom op standring
€ 15,00 / € 25,00 -
539

Afghaan ca 80x160 cm

Een -Afghaan ca 80x160 cm - sleets + persje kopie
€ 20,00 / € 30,00 -
541

opaline olielamp staand met opaline kap

Een -opaline olielamp staand met opaline kap
€ 15,00 / € 25,00 -
573

etsjes Guus Kuit

Vier -etsjes Guus Kuit
€ 20,00 / € 30,00 -
577

gestoken lijsten

Twee -gestoken lijsten - model rond en kapel
€ 5,00 / € 10,00 -
588

Afrikaanse vrouw met kind

Een zwart ebben houten beeld van een -Afrikaanse vrouw met kind-, Congo 20e eeuw H50 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
591

thermometer glas

Een -thermometer glas
€ 15,00 / € 25,00 -
592

globe met toebehoren ab

Een -globe met toebehoren ab
€ 20,00 / € 30,00 -
651

Queen Anne stijl notenhouten rechthoekige salontafel

Een -Queen Anne stijl notenhouten rechthoekige salontafel
€ 20,00 / € 30,00 -
663

weerstation in 8kant gestoken lijst

Een -weerstation in 8kant gestoken lijst - Hollands, Mossinger Groningen
€ 15,00 / € 25,00 -
671

litho Han de Munther

Rubenshuis I -litho Han de Munther - 28x38 cm no 13/70 gesign R.O. + Rudenhuis 2, litho
€ 20,00 / € 30,00 -
672

aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O.

Een -aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O. - 46x67 cm José PL
€ 20,00 / € 30,00 -
673

verrekijker in foedraal

Een -verrekijker in foedraal - 7x50
€ 15,00 / € 25,00 -
683

lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw

Twee fruitschalen met open randen - + lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw

€ 20,00 / € 30,00 -
684

goudsteen kom + Gouda plateel kan

Een -goudsteen kom + Gouda plateel kan - + celadon kom op wit aardewerk Engelse serveerschotel ovaal

€ 25,00 / € 40,00 -
688

olieverf op doek signatuur R.O.

Een -olieverf op doek signatuur R.O. - 40x60 cm "riviertje in Hollands landschap"
€ 10,00 / € 15,00 -
696

rood met geel koperen doofpot

Een -rood met geel koperen doofpot - bekermodel met porseleinen knoppen
€ 15,00 / € 25,00 -
697

19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper

Een -19e eeuwse Holl. Doofpot rood en geel koper
€ 20,00 / € 30,00 -
705

Prisma horloge voor dames

Een -Prisma horloge voor dames - nw in doos
€ 20,00 / € 30,00 -
723

oude plaatjesboeken "scheepvaart"

Vier -oude plaatjesboeken "scheepvaart"
€ 15,00 / € 25,00 -
730

bustes Verdi en Mozart

Twee -bustes Verdi en Mozart - H 22 cm gips
€ 15,00 / € 25,00 -
734

wandklok met slinger en gewichten

Een -wandklok met slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
757

antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie

Een -antieke tinnen kardinaal schotel met stempels en restauratie - W 37,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -