1

Royal Copenhagen porselein een fuut en wandelaar

Een -Royal Copenhagen porselein een fuut en wandelaar - H.C. Andersen

€ 20,00 / € 30,00 -
2

Lladro Spaans porseleinen figurines van 2 zwanen

Stel -Lladro Spaans porseleinen figurines van 2 zwanen
€ 15,00 / € 25,00 -
3

bronzen vogeltje

Een -bronzen vogeltje - met monogram Roel Gort 1987
€ 30,00 / € 45,00 -
4

biscuit figurines gesigneerd Guido Fiorentino

Twee -biscuit figurines gesigneerd Guido Fiorentino - zittende dame en heer, H 25 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
5

dikwandig glas object

Borowski Germany glasstudio - dikwandig glas object - H 10,5 cm gemerkt en init
€ 60,00 / € 100,00 -
6

burotafel met driehoek glazen blad

Moderne -burotafel met driehoek glazen blad - op beuken poten, blad 170x105 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
7

Leolux lederen fauteuil met voetenbankje

Een -Leolux lederen fauteuil met voetenbankje
€ 100,00 / € 150,00 -
8

wit gouden ring

Een -wit gouden ring - met 2 robijntjes en 3 briljantjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
9

2 kunststof stoeltjes

Artifort - 2 kunststof stoeltjes - vintage rode bekleding in gebruikte staat
€ 200,00 / € 300,00 -
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 150,00 / € 250,00 -
11

Thanga Nepal

Een -Thanga Nepal- zeer gedetailleerd en perfecte conditie

€ 100,00 / € 150,00 -
12

Chinese aquarel in passe partout

Driemaal -Chinese aquarel in passe partout - en lijst (enige verkleuring) gesign en gestempeld 23,5x23,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
13

zeldzaam fraai antiek Chinees borduursel op

Een -zeldzaam fraai antiek Chinees borduursel op - textiel sjabloon in lijst
€ 50,00 / € 75,00 -
14

aquarel Gerrit Neven 1939

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 - "nevelige ochtend" 32x22 cm gesigneerd L.O. herkomst collectie vrede en rijkdom galerie
€ 200,00 / € 300,00 -
15

eiken haardstoeltjes met biezen zittingen

Twee -eiken haardstoeltjes met biezen zittingen
€ 20,00 / € 30,00 -
16

spiegel

rechthoekige spiegel in mahonie lijst

€ 25,00 / € 40,00 -
17

een Hummel lampvoet

Goebel -een Hummel lampvoet - + 2 vogeltjes + m.o. zwaantje op schoteltje (4x)
€ 30,00 / € 45,00 -
18

Villeroy & Boch bordjes

Vier -Villeroy & Boch bordjes - + porseleinen bachusportret
€ 20,00 / € 30,00 -
19

vierdelig verzilverd koffieserviesje

Een -vierdelig verzilverd koffieserviesje
€ 20,00 / € 30,00 -
20

Chinees porseleinen vaasje

En -Chinees porseleinen vaasje - 20e eeuw met landschap decor
€ 30,00 / € 45,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"

€ 30,00 / € 45,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 400,00 / € 600,00 -
23

grote gekleurde kaart in lijst

Rotterdamum -grote gekleurde kaart in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
24

India 20e eeuw schildering op zijde

Een -India 20e eeuw schildering op zijde - in lijst "olifant met berijders"
€ 20,00 / € 30,00 -
25

bronzen penning Romeins keizerrijk

En -bronzen penning Romeins keizerrijk - Divus Antonius met portret aan beide kanten, W 60 mm
€ 30,00 / € 45,00 -