1

gouden 585/1000 zegelring met blauwe steen

Een -gouden 585/1000 zegelring met blauwe steen - ca 7 gr bruto

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
2

gouden sterrenbeeld stier

Een -gouden sterrenbeeld stier - 14 k ca 2,6 gr
€ 60,00 / € 100,00 -
3

gouden ketting 585/1000

Een -gouden ketting 585/1000 - ca 8,25 gr
€ 200,00 / € 300,00 -
4

zilveren 10 gld stukken

Vijf -zilveren 10 gld stukken - + 2 zilveren 5 gld stukken
€ 50,00 / € 75,00 -
5

dikwandig glas object

Borowski Germany glasstudio - dikwandig glas object - H 10,5 cm gemerkt en init
€ 30,00 / € 45,00 -
6

mooie verzameling div. muntgeld W.O. lot Engelse gedenk e.a.

Een -mooie verzameling div. muntgeld W.O. lot Engelse gedenk e.a. - toegevoegd lot papiergeld
€ 50,00 / € 75,00 -
7

herenhorloges

Vier -herenhorloges - o.a. Longines en Seiko + div o.a. Lindenbergh lady in kistje

€ 40,00 / € 60,00 -
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 60,00 / € 90,00 -
12

Chinese aquarel in passe partout

Driemaal -Chinese aquarel in passe partout - en lijst (enige verkleuring) gesign en gestempeld 23,5x23,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
14

aquarel Gerrit Neven 1939

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 - "nevelige ochtend" 32x22 cm gesigneerd L.O. herkomst collectie vrede en rijkdom galerie
€ 100,00 / € 150,00 -
17

een Hummel lampvoet

Goebel -een Hummel lampvoet - + 2 vogeltjes + m.o. zwaantje op schoteltje (4x)
€ 30,00 / € 45,00 -
20

Chinees porseleinen vaasje

En -Chinees porseleinen vaasje - 20e eeuw met landschap decor
€ 30,00 / € 45,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 30,00 / € 45,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 200,00 / € 300,00 -
23

olieverf op mahonie paneel "la grand mere"

Antony Serres -olieverf op mahonie paneel "la grand mere" - 27x35 cm gesign L.O.
€ 400,00 / € 600,00 -
24

porseleinen kraantjeskan met deksel

Een -porseleinen kraantjeskan met deksel - versierd met vogels en bloemen gedragen door 3 Chinese figuren, H ca 45 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
26

Gerold Bavaria "soldaat"

Een -Gerold Bavaria "soldaat" - met blauwe jas en steek met hond, H 24,5 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
27

porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden

Een -porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden - H 30 cm
€ 100,00 / € 150,00 -

oude Napels gemerkte figurines van soldaten

Twee -oude Napels gemerkte figurines van soldaten - H 20 en 18 cm porselein
€ 20,00 / € 30,00 -
29

presse papier

Een -presse papier - fraai mineraal
€ 20,00 / € 30,00 -
30

hars sculptuur van Romeinse men

A Santini -hars sculptuur van Romeinse men - gesigneerd en gestickerd
€ 10,00 / € 15,00 -
33

comtoiseklok met harpslinger

Een -comtoiseklok met harpslinger - Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
35

een Raku gestookt aardewerk vaasje

Norman Bacon -een Raku gestookt aardewerk vaasje - in gedrukte bolvorm gesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 -
37

Indonesisch houtsnijwerk "knielende vrouw met hand op hoofd"

Een -Indonesisch houtsnijwerk "knielende vrouw met hand op hoofd" - H 25 ca '45 uit Bandung meegebracht
€ 150,00 / € 250,00 -
38

Hemony bronzen bel met gietmerken

Een -Hemony bronzen bel met gietmerken - H 17 cm
€ 80,00 / € 120,00 -