Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland AS
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 60,00 -
1248

"stadspoort"

Aquarel in BM lijst - "stadspoort" - 50x40 cm onbekende schilder 19/20e eeuw
Schilderijen en werk op papier
€ 20,00 / € 30,00 -
1236

9 cocktailprikkers zilver ca 185 gr totaal

Een zilveren cakeprikker met 6 zilveren 835/1000 gebaksvorkjes - + 9 cocktailprikkers zilver ca 185 gr totaal


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
1003

drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat

Tweemaal - drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat
Schilderijen en werk op papier
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Frans v. d. Heide

Olieverf op doek - Frans v. d. Heide - "Amsterdams grachtengezicht" 60x80 cm in vergulde ornamentenlijst
Schilderijen en werk op papier
€ 120,00 / € 200,00 -
116

Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren

De slag bij Austerlitz 1805 afgebeeld op - Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren - 19e eeuw Hollands
Klokken, horloges & uurwerken
€ 500,00 / € 750,00 -
612

gips H 53 cm

Een wandconsole met luitspeler - gips H 53 cm
Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
380

handgemaakt kantenkleden

Tweemaal - handgemaakt kantenkleden - ca 185x185 cm elk
Tapijten & kleden
€ 60,00 / € 100,00 -
683

lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw

Twee fruitschalen met open randen - + lekschaal met onderschotel + porseleinen klokje Delfts blauw


Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
354

mahonie eetkamerstoeltjes met ovale mahonie tafel op 4 poot

Zes- mahonie eetkamerstoeltjes met ovale mahonie tafel op 4 poot - (tussenstukken manco)
Meubels & lampen
€ 120,00 / € 200,00 -
1178

staande lamp Ikea

Een staande lamp Ikea


Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
2080

stoelen+ 10 armstoelen "jachtkamer" met koeienhuid en eikenhout

Zes - stoelen+ 10 armstoelen "jachtkamer" met koeienhuid en eikenhout


Meubels & lampen
€ 500,00 / € 800,00 -
330

wit porseleinen kandelaartjes met bloemenkransjes

Drie - wit porseleinen kandelaartjes met bloemenkransjes
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst (glas kapot)
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

Doek -"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934 - Bergen op Zoom, 82x110 cm gesigneerd r.o.
Schilderijen en werk op papier
€ 60,00 / € 100,00 -
1148

"het gezigt op het huis van Zeyst" opticaprent

Een -"het gezigt op het huis van Zeyst" opticaprent - + olieverfschilderij "polderland"
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 -
315

"Zeus"

Lance Ozvito -"Zeus"- een aardewerk wit geplamuurd masker ca 30x33 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 40,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers


Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 20,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 40,00 / € 80,00 -
453

14 krt geel gouden zegelring met gelaagde blauwe steen

Een -14 krt geel gouden zegelring met gelaagde blauwe steen - met gegraveerd wapen ca 7 gr bruto
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
552

14 krt gouden Certina polshorloge bandje leder

Een -14 krt gouden Certina polshorloge bandje leder - met bandje ca 13,3 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
1274

14 krt gouden ring met malagaat

Een -14 krt gouden ring met malagaat - ca 5 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 130,00 / € 200,00 -
1074

16/17e eeuwse zoutglazuur aardewerk kruik met oor

Een -16/17e eeuwse zoutglazuur aardewerk kruik met oor - H 35 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
Register veilinghouder