Er is gezocht op "Tapijten & kleden." Stop met zoeken
101

Perzisch tapijt ca 2x3 mtr

Een -Perzisch tapijt ca 2x3 mtr
€ 140,00 / € 200,00 -
132

zeer groot Perzisch tapijt

Een -zeer groot Perzisch tapijt - ca 300x400 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
172

antiek Perzisch tapijtje

Een -antiek Perzisch tapijtje - 90x90 cm + Perzisch kussen 50x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
184

zeer oud Perzisch tapijt

Een -zeer oud Perzisch tapijt - ca 140x240 cm van voor 1940
€ 10,00 / € 15,00 -
500

Een -Perzisch tapijt - 140x240 cm ca
€ 200,00 / € 300,00 -
654

oude pers ca 110x160 cm vermoeid

Een -oude pers ca 110x160 cm vermoeid
€ 10,00 / € 15,00 -
751

Beloudj Perzisch tapijtje

Een -Beloudj Perzisch tapijtje
€ 15,00 / € 25,00 -
829

Perzisch tapijt ca 2,5c3,5 mtr

Een -Perzisch tapijt ca 2,5c3,5 mtr
€ 200,00 / € 300,00 -
846

zeer fijn geknoopte pers

Een -zeer fijn geknoopte pers - ca 125/200 cm (1 plekje sleets)
€ 40,00 / € 60,00 -
864

Perzisch tapijt 250x350 cm

Een -Perzisch tapijt 250x350 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
881

worteldoek Ned. Indiƫ, art nouveaux

Een -worteldoek Ned. Indië, art nouveaux -, schade

€ 20,00 / € 30,00 -
1022

wollen kelim 80x160 cm

Een -wollen kelim 80x160 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1087

pentjalelik, smalle uitvoering

Een -pentjalelik, smalle uitvoering
€ 15,00 / € 25,00 -
1116

Perzisch bidkleed

Een -Perzisch bidkleed - 80x140 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1124

Perzisch tapijt ca 130x200 cm

Een -Perzisch tapijt ca 130x200 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1184

Perzisch tapijt i.p.s.

Een -Perzisch tapijt i.p.s. - 280x370 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1189

antiek tapijtfragment Turkistan

Een -antiek tapijtfragment Turkistan - ca 30x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1346

Perzisch kleedje

Een -Perzisch kleedje- 80x80 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1376

worteldoek van bijzondere patroon en afmeting

Een -worteldoek van bijzondere patroon en afmeting - 350x150 cm 19/20e eeuw Indonesiƫ
€ 60,00 / € 100,00 -
1477

wollen vloerkleed

Een -wollen vloerkleed - + machinaal tafelkleed, vloerkleed 215x115 cm
€ 30,00 / € 45,00 -