562

"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso

Een -"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso - 90x110 cm origineel in 1964, wol

€ 30,00 / € 45,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

Een -Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek 70x50 cm gesign. R.O. "bloemenmarkt": zonder lijst

€ 300,00 / € 450,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

Een -Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap" - ca 38x50 cm, olieverf op paneel gesigneerd R.O.
€ 500,00 / € 750,00 -