518

"dame in stoel met in haar hand een reukflesje"

Pastel -"dame in stoel met in haar hand een reukflesje" - in nog origineel mahonie lijst begin 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
763

19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur"

Een -19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur" - ca 35x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1040

olieverfschilderij op paneel "koets met paar in klederdracht"

Een -olieverfschilderij op paneel "koets met paar in klederdracht" - 20x30 cm onbekende meester
€ 60,00 / € 100,00 -
1086

Ton Becks "schip onder zeil"

Olieverf op doek -Ton Becks "schip onder zeil" - 100x100 cm incl. lijst gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
30

Fred Brouwer; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer; olieverfschilderij - "bloemen in 50er jaren vaas" 25x35 cm gesign R.O.

€ 80,00 / € 120,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 80,00 / € 120,00 -
408

Jan Weissenbruch; steendruk "stadsgezicht met bruggetje"

Een -Jan Weissenbruch; steendruk "stadsgezicht met bruggetje" - gesign in de steen Leidschendam
€ 75,00 / € 125,00 -
729

Luigini "trekpaarden op jaagpad"

€ 50,00 / € 75,00 -
937

"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit

Een -"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
1121

olieverfschilderij M Sanders

Een -olieverfschilderij M Sanders - 46x63 cm "berglandschap met meer en visser op de voorgrond" Marin Art
€ 40,00 / € 60,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
79

olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond"

Een -olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond" - 39x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
184

Theo Elfrink

"Abstract" olieverf op doek -Theo Elfrink-; 50x60 cm gesign. Theo
€ 100,00 / € 150,00 -
251

Gabriel L.P.J. "polderlandschap"

Olieverf op doek naar voorbeeld -Gabriel L.P.J. "polderlandschap" - ca 40x60 cm signatuur P.J. Gabriël L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
720

olieverf dressoir schilderijen

Vier -olieverf dressoir schilderijen - + kopie ontwerp stropdas + 2 spreuken in lijst (Duits) (7x)
€ 20,00 / € 30,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
918

vergulde lijst H 186 B 110 cm

vergulde lijst H 186 B 110 cm

€ 60,00 / € 120,00 -
500

Jan Korthals; olieverf op doek

Een -Jan Korthals; olieverf op doek - 40x50 cm gesign. R.O. "boerderij interieur" in fraaie lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
127

Peres gesign. L.O. olieverf op paneel

Een -Peres gesign. L.O. olieverf op paneel - ca 20x30 cm "een flirt met de meester" in verguld lijstje, 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
300

H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas"

Een -H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas" - 30x40 cm gesign R.O.
€ 110,00 / € 160,00 -
404

olieverf op doek, romantische school ïjsgezicht met schaatsers"

Een -olieverf op doek, romantische school ïjsgezicht met schaatsers"- 40x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 120,00 / € 200,00 -
766

De Baender Heerlycheyt Haemstede, oude prent

Een -De Baender Heerlycheyt Haemstede, oude prent
€ 100,00 / € 150,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 140,00 / € 200,00 -